Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 21 Kas 2017, 19:16

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Son günlerde giderek artan yoğunluk, stres ve polemikler nedeniyle , bütün üyelerimize bazı site kurallarını yeniden hatırlatmak istiyoruz.
1- Her ne şekilde olursa olsun kesinlik içeren, okuyanları yönlendirip yanlış kararlar vermelerine neden olabilecek fiyat vermek,
2- Teknik ve temel analizlere, gerçek verilerle oluşturulmuş matamatiksel çalışmalara dayanmayan her türlü inecek çıkacak yorumları yapmak,
3- Mesnetsiz, asılsız, gerçeğe dayanmayan ve yönlendirmeye dayalı haber, yorum ve açıklamalar yapmak,
4- Kişi ve kuruluşlara hakaret, suçlama ve ithamlarda bulunmak,
5- Verilere ve tekniğe bağlı yorumlar yerine, duygulara bağlı yorum yaparak mesnetsiz sonuçlar çıkartmak,
6- Site içerisinde polemik, kavga, sürtüşme ve hakarete varan kavgalar çıkartmak ve bu kavgalara karışmak,
7- Bilgi paylaşımı yerine yönlendirmelerde bulunmak ve SPK düzenlemelerine aykırı yorumlarda bulunmak
KESİNLİKLE YASAKTIR. Bu tür davranışlara hiç bir zaman izin verilmemiştir , bundan sonra da izin verilmeyecektir.

Burada yazılan her türlü yazının, sadece yazanı bağladığını, doğruluğu konusunda hiç bir garantisinin bulunmadığını ve yazılanların sizi yanlış yönlendirerek hatalı kararlar almanıza ve zarar etmenize neden olabileceğini unutmayınız. Burada yazılan yorumlar sizlere doğru/yanlış çeşitli bilgiler verebilir, ancak hangi yazının doğru, hangi yazının yanlış bilgiler içerdiğini, ne bizim ne sizlerin bilmesi mümkün değildir. Bu nedenle lütfen yatırımlarınızı burada okuduğunuz yazılara göre değil, yasal yatırım uzmanlarına danışarak yönlendiriniz. Aldığınız her kararın tek sorumlusu sadece kendiniz olacağınızdan, lütfen her kararınızı , araştırarak, öğrenerek, kendi akıl süzgecinizden geçirerek veriniz.
Herkese bol kazançlar diliyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 673 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 24 Oca 2013, 14:44 
MReha

Ettiği teşekkür: 281
Aldığı teşekkür: 1771
sabırtaşı42 yazdı:
ımkb uçar gider yönetim kötü bir şey yazmadığım halde mesajımızı siler ustalar artık buralara hiç uğramaz hissemizde yerlerde sürünmeye devam eder.düşenin gerçekten dostu olmazmış.sevgili Mreha kardeşim arasıra uğrardın morel verirdin neden uzaklaştın yorumlarını eksik ettin bizden.gerçekten hisseye böyle yazılar yazmak istemem kötülemek istemem ama gerçekten egcyo zede egcyo mağduru olduk

Sayın sabırtaşı,
Ben de moral verici yazılar yazmak isterim elbet ama görünürde hisse ile ilgili yeni bir gelişme olmadığı için sessiz kalıyoruz ister istemez. Endeksin yükselmesi ile de bu hisseleri kıyaslamayın bence. Endeksi oluşturan ve yükselten sadece XU30 daki bankalar ve 3-5 holding ile büyük hisseler. Ama endeks düşerken bu hisseler de düşer , bu da bir gerçek. Yanlız bu düşüş çok radikal olmaz, yani örneğin 6 liradan 10 liraya yükselen ve %40 prim yapan bir hisse endeks düşüşünde başladığı yerin de altına gelip %50 düşebilir ama bu hisseler %3-5 bilemediniz %10 kaybederler. Kısacası EGCYO nun yükselmesi için tek koşul şirketin faaliyetleri, Holdingin el atması ve bunlara paralel olarak piyasadan rağbet görecek atılımlar yapmasıdır. Görünürde de kısa vadede bunlara dair belirtiler yok. Saygılar , bol kazançlar.

Bu yazılanlar varsayımlara dayalı hayali senaryolardır. Hiç bir kesinlik yoktur ve yatırım tavsiyesi değildir. Bir hissede kâr ettiğiniz anda satmamanın sorumluluğunu bana yüklemeyiniz. Bu yorumlara göre hareket ederseniz zarar edebilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Oca 2013, 19:42 

Ettiği teşekkür: 64
Aldığı teşekkür: 40
Mreha kardeşim hissemiz 0.60 larada düşse sizi burada görmek bize moral veriyor inşallah uzun vade hesabımız tutar yabancı yatırımcı mantığı uzunda bekliyoruz çıkışı uzun süreli olur eski günleri görürüz inşallah.tavana yazıp bu hisseyi alamadığım günleri hatırlıyorum.saygılarımla

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Oca 2013, 19:43 

en azından Mreha kardeşim bir 6ay daha beklesek birşeyler görebilr miyiz sizce umut var mı ne düşünüyorsunuz

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Oca 2013, 16:49 

gelde çıldırma şimdi endenks resmen ralli yaparken bizimkisi olduğu yerde hiç kıpırdamdan bekler endeks hafiften burnunu aşağı dikince bizimkisi ekside en en en önde olur.sayın yönetim kızıyorsunuz ama bu küçük yatırımcıyı soymaktan başka ne bu ne ya artık üzülmeyi bırak egcyo yu duyunca tiksinmeye başladım artık.senden artık kar falan istemiyoruz al paramızda senin olsun maliyetimize yakın yeri bırak biraz yukarı yapsın kurtulacağım senden.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Oca 2013, 16:54 

diğer kağıtları anladım kar satışı var bizimki ne kar verdiki satış oluyor

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Oca 2013, 17:01 

tamam dün borsa düştü sende düştün borsa şimdi çıkıyor sen niye çıkmıyon tabi ne işin var yukarılarda zaten zar zor 78 lere geziniyorduk artık buralarda geziniriz.hisse sahiplerini hisseyi bu kadar değersizleştirenleri Allah a havale ediyorum bu dünyada kazanıyorsunuz ama bir de öbür taraf var

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Oca 2013, 17:02 

bu arada bu sayfa benim oldu benden başka kullanan yok Mreha kardeşim arasıora uğrada canım sıkılmasın :)) hissede benden başka küçük yatırımcı kalmadı sanırım

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Oca 2013, 09:32 

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 1
sabırtaşı tek değilsin hergün açıp bakıyorum sayfaya ama yazacak bişey bulamıyorum sabırla beklemeye ben devam edeceğim yapacakta bişey yok...
Geçmiş aylaraa ve yıllara ait yorumları okuyorum arasıra buralarda okadar çok bilen varkı ama hepsi yanılmış isabetli bikaç kişi var ve bu sitelere giren kişileri okadar çok yanıltmışlarki yok şukadar olur yok bu kadar olur havadan atmışlar benim gibi borsadan anlamayan ördekler sazlığa düşmüşler ben analiz bilmem ama şu anda bu hisseye yatırdığım paraya ihtiyacım olmadığı için sonuna kadar bekleyecem ELİMDEN BİŞEY GELMEZ umarım sizlerinde zararları çok fazla değildir inşallah hepiniz bu sazlıktan avlanmadan çıkarsınız :))) HERKESE BOL KAZANÇLAR sevgi ve saygılarımla

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Oca 2013, 17:28 

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0
Düşmeye devam borsa düştüya şimdi buda düşmese olmaz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Oca 2013, 21:15 
teranova

Ettiği teşekkür: 26
Aldığı teşekkür: 30
Bu hafta kıpırdayabilir diye düşünüyorum.indikatörler yerlerde.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Oca 2013, 03:00 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2
Slm bu kağıdı 1,55 den almıştım 1,70 lerde satmadım 1 yıl bekledikten sonra 0,90 dan sattım bu kağıdı o dönemde iyi pazarladılar K.Y.ya
yazık Allah yardımcınız olsun

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Oca 2013, 10:26 

egcyo zede kardeşler xxxxxxxxxxxxx eline düştük resmen bizim paramızı xxxxxxxxx ne oldu şimdi

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Şub 2013, 21:34 

Bu hissedarlar nereye gitmişler. Artık kimse yorum yapmıyor mu.. Hissede beklentiler vardı. 200 milyon TL lik yatırımlar yapılacak söylentileriyle iyi senaryo yazdılar sonuç ortada. Hisseden çıktı mı herkes? 6 ay uzak kalalım dedik, herkes mi uzak kalmak istemiş ilginç.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Şub 2013, 21:50 

valla ben bu egcyo'da 7000tl net zarar ettim aralik basinda ciktim 0.77den ogunden beri aselsandayim zararimi biraz azalttim bu buyuk hissede 2yil bekledim aselsanda da beklerim 2 yil. Bu egcyo ne yatirimi yapiyorsa israil nukleer calismasi gibi acayip gizli kapta gorunmeden oluyor

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Şub 2013, 00:02 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
loner yazdı:
valla ben bu egcyo'da 7000tl net zarar ettim aralik basinda ciktim 0.77den ogunden beri aselsandayim zararimi biraz azalttim bu buyuk hissede 2yil bekledim aselsanda da beklerim 2 yil. Bu egcyo ne yatirimi yapiyorsa israil nukleer calismasi gibi acayip gizli kapta gorunmeden oluyor

zararın neresinden dönulse kardır .

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 673 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 35 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.