Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 20 Eyl 2018, 18:52

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 21 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 02 May 2011, 22:33 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
DGGYO - Doğuş GE GMYO Hisse Senedi Yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Nis 2012, 00:01 
DGGYO...uzun suren bır C dalgası takozunun sonlarına adım adım yaklaşiyoruz,kendımı ALYAGIN içindeki takozun içindeki durum ile aynı goruyorum,bu sevyeler alım denenebılecek fıatlar gıbı gorunmekle birlıkte alım yapildıktan sonra veya elnde olanlar için 1.52-1.54 gorulme olasılıgını akılda tutulup bu sekılde ortalama veya son alışın yapılması gerektıgını dusunuyorum(son dusuş olur olmaz bi,lemem ,olasılıktan bahsedyorum,yanı 1.62 den aldınız 1.59 ek alım yapamayın bekleyın 1.52 yı(gelırse yani))...DIKATIMI ÇEKEN BIR DURUMU ANLATMAK İSTIYORUM,KISA SUREN TAKOZ ÇIKIŞLARINDA HEMEN GERI CEKILME OLMAKTADIR ANCAK BU TUR UZUN SUREN TAKOZLARDA ISE (ALYAG DA Kİ GIBI)TAKOZDAN ÇIKIŞ GERI FIRSATI VERMEKSIZIN YUKSELMEKTEDIR,ÇOK HAREKETLI OALAN HISSEYI NORMALDE BELLİ SEVYEDEN ALMAK İÇİN BEKLEMEK MUMKUN ANCAK SIG HISSEMIZ BELLİ DEGERI %10 YAPARAK TRANSIT GECEBILMEKYTE DIR O YUZDEN HEP ELIMDE BULUNDURUYORUM...SABIRLADA BEKLIYORUM,SABIRSIZLARA ONERMIYORUM...PEMBE DIRENÇ ÇİZGISI 4. KEZ DENENECEKTIR ,BU ÇİZGI SONSUZA DEK Mİ YASAYACAKTIR...
    Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Nis 2012, 12:42 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
olgunnn arkadaşım paylaşmışsın son grafiği... Hadi hayırlısı diyip, iyi kazançlaer için bu sayfayı zenginleştirelim...

İlk sorumuzu da , Üstadımız Mreha'a soralım her zamanki gibi::))

Üstadım, Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarında da %10 VERGİ KESİNTİSİ VAR MDR? Bilginiz dahilinde mdr?

syg

Sn.Yönetim,

Muhtemelen , Sn.Mreha bu sayfaya pek uğramaz... Bixzim özel mesaj atma gibi bir şansımız olmadığı için, bu sorumuzu rica etsek kendisine ulaştırır msnz?

tşk

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Nis 2012, 13:39 
MReha

Ettiği teşekkür: 314
Aldığı teşekkür: 1788
Sayın ENGELSe, :)
Bildiğim kadarıyla sadece GSYO lardan elde edilen kazançlar vergiden muaf. GMYO larda vergi var.
Sizler gibi sevdiğim ve üslubuyla, yaklaşım ve paylaşımıyla değer verdiğim arkadaşlarım neredeyse ben de orada olurum. :) . Yani uğramamak söz konusu değil. :) . Bir de dün AKBYO ya da bulaştım, bugün Egeli satın aldı, yani ilgilendiğim hisse ve sayfa sayısı da artıyor. Sizlere bol kazançlar. :)

Bu yazılanlar varsayımlara dayalı hayali senaryolardır. Hiç bir kesinlik yoktur ve yatırım tavsiyesi değildir. Bir hissede kâr ettiğiniz anda satmamanın sorumluluğunu bana yüklemeyiniz. Bu yorumlara göre hareket ederseniz zarar edebilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Nis 2012, 14:45 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
MReha yazdı:
Sayın ENGELSe, :)
Bildiğim kadarıyla sadece GSYO lardan elde edilen kazançlar vergiden muaf. GMYO larda vergi var.
Sizler gibi sevdiğim ve üslubuyla, yaklaşım ve paylaşımıyla değer verdiğim arkadaşlarım neredeyse ben de orada olurum. :) . Yani uğramamak söz konusu değil. :) . Bir de dün AKBYO ya da bulaştım, bugün Egeli satın aldı, yani ilgilendiğim hisse ve sayfa sayısı da artıyor. Sizlere bol kazançlar. :)

Üstadım, valla hzıır gibisin.. Nezaketin ve verdiğin bilgi için teşekkür ederim...

Desene biz de bulaşacaz AKBYO a... Emek verince tadı bir başka güzel oluyor bu "communauté" nin.. Kazansak da kaybetsek de...

Çok teşekkürler..

syg

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 May 2012, 21:35 
DGGYO... artık bitti ama benim umidim yok,kalmadı...(bu fıkır olustukça ki bende oluştu,sona çok yaklşildıgı anlaşilıyor),5 dalgalık iniş tamam,hatta son 5.5i bi,le net gorunuyor,bugun bi ara 1.39 gordu yap dedim şu 1.36 hareketıni ama yapmadı,yapamadı...çunku gıdecek yeri yok...son donuş gunlerınde olusan yuksek volatıl mum oluşsun istedım ve boylşece bıtiş sanki oanaylanacaktı...YİNDE VOLATİL BİR MUM HALEN OLUSABILIR VE FIRSAT VERMEKTEN BEŞKA BİŞEY OLMAYACAK.SIKIN Dİ,ŞİNİZİ DERİM VE DAYANIN,ÇUNKU ÇOK YAKLASILDIGI GOSTERGEDEN DE ANLASILIYOR.
Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Kas 2012, 17:01 
Big_Boss

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 58
*DOĞUŞ GAYRİMENKUL'ÜN 2012 YILI 9 AYLIK KONSOLİDE OLMAYAN NET DÖNEM KARI 9.759.613 TL(ÖNCEKİ 7.731.412 TL)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 May 2013, 17:02 

Ettiği teşekkür: 20
Aldığı teşekkür: 9
arkadaşlar bu hisse ile ilgilenen hiç kimse yok galiba galataport ihalesini aldı son 3 günde yaklaşık % 40 pirim yaptı.Bir değerlendirme yapacak olan arkadaş olursa sevinirim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Eyl 2013, 18:24 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
mcakmaktasi yazdı:
arkadaşlar bu hisse ile ilgilenen hiç kimse yok galiba galataport ihalesini aldı son 3 günde yaklaşık % 40 pirim yaptı.Bir değerlendirme yapacak olan arkadaş olursa sevinirim.

ewet eski ismi galataport yeni ismi salı pazarı alalı nerdeyse 4.5 -5 ay olmuş ama ihalenın okeyini özelleştirme idaresi vermedi bana artık zamanı iyice daraldı gibi geliyor eger olumlu bir haberden sonra biraz palazlanırmı diye aklımdan geçmiyor degil...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Eki 2013, 22:08 

bugun ikinci seans çoştu tahta kapandı ama beklenen haber gelmedi eniştem acaba beni neden öptü .. :lol:

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Eki 2013, 08:53 

ERKENDEN TAVANA KİTLEDİ BUGUNDE , ama onayla ilğili bir haber yok ...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 Eki 2013, 08:36 

dun acıklanan salı pazarı ihalesinin onaylanmasından sonra gemiyi terketmennin zamanı geldi .

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Eki 2013, 21:47 

Ettiği teşekkür: 91
Aldığı teşekkür: 602
Neden Yükseldi
DGGYO: Arazi devri
22.10.2013 - 10:20
www.borsagundem.com

İzmir'de yapılacak AVM için arazi devrini bugün tamamlayacak olan Doğuş GYO'nun hisseleri yükselişDoğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisseleri, İzmir'de yapılacak alışveriş merkezinin arazisinin devri nedeniyle yükselişte. Hisseler yüzde 12.16 oranında yükselişle 5.72 TL'den işlem görüyor.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Eki 2013, 22:43 

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 71
dggyo flama formasyonu..

Resim

http://www.hissetuyolari.net

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Oca 2015, 17:37 
kocakurt_oflu

Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 328
Dggyo
Kagit 4,34 uzerine durursa bu kagitta yukari bir ivme olusacagini dusundum ve sanal listeme bu kagidi az ekledim
beklentim 4,46-63
Bu kagidin takas ve lot durumunu en kisa zamanda koyacağım
ytd

4)kendi fikirlerimdir kesinlikle yattım tavsiyesi degildir...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 21 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.