Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 20 Eyl 2018, 18:52

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 13 Ara 2011, 01:17 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
DARDANEL'E ADM CAPİTAL YILDIZ HOLDİNG İLE BİRLİKTE TALİP-RADİKAL

Dardanel'e ADM Capital'in ülker Ailesi'ne ait Yıldız Holding
ile birlikte talip olduğu bildirildi.
Radikal Gazetesi'nin haberine göre, Dardanel'i almak için
görüşen ADM'nin, sektördeki tecrübesi nedeniyle Ülker'in sahibi
Yıldız Holding ile ortak hareket ettiği belirtiliyor.

http://www.radikal.com.tr/Default.aspx? ... goryID=101

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com

(02/12/2011 - 09:33:42)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Şub 2012, 17:50 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
06/02/2012 - 16:39

***DARDL***DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Sonucu )

Ortaklığın Adresi : KAZLI ÇEŞME MAH.10.YIL CAD.BELGRAD KAPI KARŞISI NO:41 ZEYTİNBURNU-İSTANBUL
Telefon ve Faks No. : Tel:212 6648416 Fax:212 6648580
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : Tel:212 6648416 Fax:212 6648580
Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : 16.01.2012
Özet Bilgi : OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTI SONUCU

Genel Kurul Toplantı Türü : Olağanüstü
Olağan Genel Kurul Toplantısı ise Ait Olduğu Hesap Dönemi : 2,012.00
Genel Kurul Tarihi : 06.02.2012

ALINAN KARARLAR / GÖRÜŞÜLEN KONULAR:
Bugün yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında alınan karar:85.000.000 TL kayıtlı sermaye tabanı içerisinde çıkarılmış sermayemizin 34.798.080 TL'den 85.000.000 TL'ye arttırılması ve mevcut ortakların rüçhan haklarının tamamen kısıtlanması suretiyle ihraç edilecek toplam 50.201.920 TL nominal değerindeki 5.020.192.000 adet payın 4.260.000.000 adetlik kısmının Asia Debt Management Hong Kong Ltd. (ADM) ve Yıldız Holding A.Ş.'nin (Yıldız Holding) iştirakleri vasıtasıyla kuracakları bir şirkete (Finance CO1), 760.192.000 adetlik kısmının ise çoğunluk hisselerinin ADM'ye ait olacağı diğer bir şirkete (Finance CO2) nominal değer üzerinden tahsis edilmesinin ve satış fiyatının nominal fiyat (1 TL ) olması oy birliği ile kabul edildi.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=184408

IMKB

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Haz 2012, 13:24 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
Sn.Üyelerimiz, SOHBET KÖŞE" miz adlı başlığımız açılmıştır.. Siz değerli üyelerimizin bilgisine arz olunur..Ne isterseniz var? En azından bir göz atınız.. Buyrun linki : viewtopic.php?f=44&t=568&start=210

syg

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Şub 2013, 15:47 

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 121
13/02/2013 15:44:48 ***DARDL***DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***DARDL***DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : İZMİR YOLU 4.KM ÇANAKKALE
Telefon ve Faks No. : 286 2636666-286 2636686
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 286 2636666-286 2636686
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : YÖNETİM KURULU KARARI

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş.
YÖNETİM KURULU KARARI

TOPLANTI TARİHİ : 13/02/2013
TOPLANTI YERİ : Çanakkale
TOPLANTI SAATİ : 13:00
TOPLANTI NO : 2013 /02
TOPLANTIYA KATILANLAR :O.NİYAZİ ÖNEN,AŞKIN KURULTAK,ESRA TÜRKYILMAZ, OSMAN SAFFET AROLAT, MEHMET MURAT ÖKTEM

GÜNDEM

Alacaklı bankalarımızla görüşmelerimiz

AÇILIŞ

Yönetim Kurulu yukarıda belirtilen tarih,yer ve saatte toplandı.Toplantı ve karar yeter sayısının mevcut olduğu görülerek gündem üzerinde görüşmelere geçildi.

KARAR

-Şirket borçlarımızın tasfiyesi konusunda alacaklı bankalarımızla görüşmelerimiz halen sürmektedir.Geçtiğimiz günlerde Yapı Kredi Bankası ile bir uzlaşma sağlanmıştı.Diğer alacaklı bankalarımıza, tüm şartlarda anlaşma sağlanması halinde, şu anda üretim faaliyetlerimizin yapıldığı Çanakkale'deki arazimizin devrinin teklif edilmesine,

-Bu teklifimizin anlaşma ile sonuçlanabileceği durumu düşünülerek, üretim faaliyetlerimizin kesintisiz şekilde sürdürülmesini sağlamak ve teşvik avantajlarından yararlanmak amacıyla, öncelikle üretim faaliyetlerimizin Çanakkale Gökçeada İlçesi'ne alınması hususunun araştırılmasına ve değerlendirilmesine başlanmasına,

Oy birliğiyle karar verilmiştir.

KAPANIŞ

Gündem üzerindeki görüşmeler tamamlandığından, toplantıya son verilerek düzenlenen tutanak imzalandı.

O.Niyazi ÖNEN Aşkın KURULTAK Esra TÜRKYILMAZ
Yönetim Kurulu Başkanı Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Yönetim Kurulu Üyesi

Osman Saffet AROLAT Mehmet Murat ÖKTEM
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.