Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Oca 2018, 21:11

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 124 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 02 May 2011, 22:00 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
CEMAS - Çemaş Döküm Hisse Senedi Yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 12:48 

Aldığı teşekkür: 0
2 liradan 18 liraya hisseyi çıkaranlar, ky leri adeta doğradı.. Düşüşün nereye kadar süreceği meçhul..%300 bedelli verecek olması panik satışlara neden oldu..Bu saatten sonra satılmaz.. Taban oluşumu beklenmeli yeni alım için..Borsaya yeni başlayanlara şunu hatırlatmak gerekir.Bedelliye katıldığınız zaman lot başına 3 tl katılım payı ödemek zorundasınız..Ona göre hesabınızı iyi yapın..

Haramzadelerin kazancı bizim gözyaşlarımızdır..Gözyaşlarımız onları mutlu ve kutlu kılmaktadır..Yazık, çok yazık..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 11:51 
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : Çubuklu Mah.Orhan Veli Kanık Cad.Yakut Sok.Eryılmaz Plaza No:3 K:2 Kavacık/Beykoz/İSTANBUL
Telefon ve Faks No. : 0216 537 00 90 (TEL) 0216 537 00 99 (FAKS)
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0216 537 00 90 (TEL) 0216 537 00 99 (FAKS)
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Hisse iade alınması ve birleşme

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Bağlı ortaklığımız Ege Kraft San.ve Tic.A.Ş. 09.05.2011 tarihli yönetim kurulu toplantısında ,
16.12.2010 tarihinde bağlı ortaklığımız Ege Kraft San. ve Tic. A.Ş. ' den yine bağlı ortaklığımız Çemaş Döküm San.A.Ş. ye 48.002.500 TL bedelle satılan ve şirket sermayesinin % 67,82 sine tekabül eden 33.909.943,88 adet Özışık İnşaat ve Enerji San.A.Ş. hissesinin,
Çemaş Döküm Sanayi A.Ş.'nin alım bedelini ödemeye kaynak yaratacak olan 76.750.000 tutarındaki nakit sermaye artışının Sermaye Piyasası Kurulu tarafından kabul edilmemesi nedeniyle , bağlı ortaklığımız Ege Kraft San.ve Tic.A.Ş. A.Ş. tarafından aynı tutar ve miktardan Çemaş Döküm San.A.Ş. 'den geri alınması kararı alınmıştır.

Bağlı ortaklığımız Özışık İnşaat ve Enerji A.Ş. 09.05.2011 tarihli yönetim kurulu toplantısında ,
Özışık İnşaat ve Enerji A.Ş. nin yine bağlı ortaklığımız Çemaş Döküm San.A.Ş. ile Çemaş Döküm San. A.Ş. bünyesinde 30.06.2011 tarihli mali tabloları baz alınarak birleşilmesi ve birleşme işlemlerinin başlatılması kararı alınmıştır.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 12:02 

haya bu haber hisseyi tekrar 18 e götürür gibi geldi bana ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 12:03 
kullanıcı yazdı:
haya bu haber hisseyi tekrar 18 e götürür gibi geldi bana ytd.

mutlaka yukarı baş kaldırır ama nereye kadar bilinmez spek bilir

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 12:04 

ben bi speğe soriym geliym :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 12:07 
blueman32

bu hisse kesinlikle sabir hissesi arkadaslar, herkes kayipta,bekleyip sabretmek lazim tabi bu dedigim koydugu paraya orta vadede ihtiyaci olmayan arkadaslara..ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 12:14 
blueman32 yazdı:
bu hisse kesinlikle sabir hissesi arkadaslar, herkes kayipta,bekleyip sabretmek lazim tabi bu dedigim koydugu paraya orta vadede ihtiyaci olmayan arkadaslara..ytd

bu kağıtla düşerken taşındım ama bu haber üzerine yukarı yapacak gibi bir izlenimim var

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 15:58 
blueman32

haya yazdı:
blueman32 yazdı:

bu kağıtla düşerken taşındım ama bu haber üzerine yukarı yapacak gibi bir izlenimim var

haya, zaten kimse bu hisse ile yukselirken tanisamadi:) yalan soylemiyim 18 e giderken ara ara almistim korkarak ama hemen satmistim...hissenin yakin bir zamanda yukariya pike yapacagi dusuncesi bende de var, cunku boyle giderse 1 haftaya hissenin degeri ''0'' olacak..bir yerlerden donmeli..ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 18:38 

' Herkes bu hisse niçin düşüyor ve nereye kadar düşecek'? sorusunun cevabını arıyor.. Arkadaşlar bu hissede manüplasyon yapıldı.Zararda bir şirket.Defter deperi bugünkü düşmüş fiyatlarda bile az değil.(3,75). Bilançoda ki manüplasyon ve bedelli yüzünden artık hiç güven vermiyor. 2 liralık hisseye 3 lira verip bedelliye katılmayı hiç kimse istemez..Spek malı 18-9 aralığında elden çıkarmıştı.Tüm bu olumsuzlukları önceden bildikleri için malı ky lerin üzerine yıktılar.. şimdi piyasaya gelen düşük maliyetli eski yatırımcıların ve bedelliye girmek istemeyenlerin panik satışı devam ediyor..6,26 desteğini kırdığı için yükselişler oraya çarpıp geri dönecektir.. alım ve satım için şimdilik en iyisi kenarda bu bulanık suyun durulmasını beklemek...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 21:36 

zahit yazdı:
' Herkes bu hisse niçin düşüyor ve nereye kadar düşecek'? sorusunun cevabını arıyor.. Arkadaşlar bu hissede manüplasyon yapıldı.Zararda bir şirket.Defter deperi bugünkü düşmüş fiyatlarda bile az değil.(3,75). Bilançoda ki manüplasyon ve bedelli yüzünden artık hiç güven vermiyor. 2 liralık hisseye 3 lira verip bedelliye katılmayı hiç kimse istemez..Spek malı 18-9 aralığında elden çıkarmıştı.Tüm bu olumsuzlukları önceden bildikleri için malı ky lerin üzerine yıktılar.. şimdi piyasaya gelen düşük maliyetli eski yatırımcıların ve bedelliye girmek istemeyenlerin panik satışı devam ediyor..6,26 desteğini kırdığı için yükselişler oraya çarpıp geri dönecektir.. alım ve satım için şimdilik en iyisi kenarda bu bulanık suyun durulmasını beklemek...

Bende hayretle hissenin çöküşünü izliyorum benim merak ettiğim şu: Eğer yanlış bilmiyorsam haziran ayı içerisinde mali tablolar düzeltilip tekrar gönderilecek ve %330 bedelli isteceklerse o zaman tekrardan istekte bulunacaklar tabi isterlerse.Eğer %330 bedelli istenekce ve ky girmesini istiyorlarsa en az 11,5-12 aralığında bunun gerçekleşmesi gerekmiyor mu?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 21:38 

cemas için herkes bunalımda spek istediğide bu
milleti bıktırıp hisseden cıkmasını sağlamak daha sonra
hisseyi toplamak bunuda başarmış görünüyor yakında
çıkışa gecer diyorum hisse spek hız vermeye az kaldı bence

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 21:43 

ONURATA yazdı:
zahit yazdı:

Bende hayretle hissenin çöküşünü izliyorum benim merak ettiğim şu: Eğer yanlış bilmiyorsam haziran ayı içerisinde mali tablolar düzeltilip tekrar gönderilecek ve %330 bedelli isteceklerse o zaman tekrardan istekte bulunacaklar tabi isterlerse.Eğer %330 bedelli istenekce ve ky girmesini istiyorlarsa en az 11,5-12 aralığında bunun gerçekleşmesi gerekmiyor mu?

Bedelliyi buyıl vereceklerine ihtimal vermiyorum.. Öyle olsaydı hisseyi bu duruma düşürmezlerdi..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 21:49 

zahit yazdı:
ONURATA yazdı:
zahit yazdı:

Bedelliyi buyıl vereceklerine ihtimal vermiyorum.. Öyle olsaydı hisseyi bu duruma düşürmezlerdi..

Zaten ky bu hisseye bağlayan, hisse 6 civarından 6 günde 18 tl oluyor.Yanlışım varsa düzeltin zaten açılışta tavana yakın açılıyordu ve 1-2 dk içerisinde tavan oluyordu.ky çezbeden tekrar bu hareketleri ne zaman yapacağı benim şahsi düşüncem bu cemaş kısa vadede ky para kazandırmayacağı umarım yanılıyorumdur çünkü bu hisseden mağdur olan çok arkadaşımız var

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 22:09 

ONUR bey,maymun hikayesini bilirsiniz.. Ortada satılacak maymun kalmadığı için tavan tavan gidiyordu..Bizdede satılık maymun yoktu.. Bize dediler ki gelin şu maymunları sizlere şu fiyattan verelim, patron kasabadan dönerse daha yüksek fiyattan verirsiniz diyerek, maymunları bize sattılar.. Patronun kasabadan geleceği yok, belki bir başka bahara..Belki de hiç gelmeyecek..Belki de gelecek yaza başka bir patron gelir almaya..o zamanda gözümüzü dört açalım..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 124 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.