Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 21 May 2018, 22:55

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 124 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 22:20 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
zahit yazdı:
ONUR bey,maymun hikayesini bilirsiniz.. Ortada satılacak maymun kalmadığı için tavan tavan gidiyordu..Bizdede satılık maymun yoktu.. Bize dediler ki gelin şu maymunları sizlere şu fiyattan verelim, patron kasabadan dönerse daha yüksek fiyattan verirsiniz diyerek, maymunları bize sattılar.. Patronun kasabadan geleceği yok, belki bir başka bahara..Belki de hiç gelmeyecek..Belki de gelecek yaza başka bir patron gelir almaya..o zamanda gözümüzü dört açalım..

Zahit bey şahsi düşüncen nedir? Fiyat hangi seviyeye gelirse tekrar çıkış başlayabileceğini söyleyebiliriz

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 22:34 

ONURATA yazdı:
zahit yazdı:
ONUR bey,maymun hikayesini bilirsiniz.. Ortada satılacak maymun kalmadığı için tavan tavan gidiyordu..Bizdede satılık maymun yoktu.. Bize dediler ki gelin şu maymunları sizlere şu fiyattan verelim, patron kasabadan dönerse daha yüksek fiyattan verirsiniz diyerek, maymunları bize sattılar.. Patronun kasabadan geleceği yok, belki bir başka bahara..Belki de hiç gelmeyecek..Belki de gelecek yaza başka bir patron gelir almaya..o zamanda gözümüzü dört açalım..

Zahit bey şahsi düşüncen nedir? Fiyat hangi seviyeye gelirse tekrar çıkış başlayabileceğini söyleyebiliriz

Onur bey, malum geldiğimiz sitede son çıkışta en fazla gideceği yer 8,5 dedim diye bir sürü hakaret işittim. Şimdi buradada inşallah bunlar yaşanmaz..
Şu anda teknik falan birşey kalmadı. SONUÇTA TEKNİĞİ ÇİZDİREN YATIRIMCININ PİSİKOLOJİSİ,FİNANSAL VERİLER, BEKLENTİLER V.S.. Hisse dipsiz kuyuya gidiyor gibi, kestirmek zor.. En iyisı bu bulanık selde balık avlamak yerine, durulmasını beklemek..Düşüşün iki temel nedenini yukarıda izah ettim..Bu nedenlerden enaz biri açıklığa kavuşmadıkça ve yatırımcıya güven vermedikçe bu kaçış sürecektir diye düşünüyorum..Ara sıra saman alevi gibi tepki çıkışlarına aldanmamak lazım..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 23:43 

zahit hocam güzel söylüyon doğru söylüyon ok. Öyle yada böyle hırsa yenik düştük cemaşa bulaştık. en kötü senaryo ne olabilir bizi neler bekliyor. sermaye artrımından vazgeçti. sert düşen sert tepki verebilir.Niğbaşın hazırlığı var. bu olaylarda mı etkilemez.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 23:53 

mete09 yazdı:
zahit hocam güzel söylüyon doğru söylüyon ok. Öyle yada böyle hırsa yenik düştük cemaşa bulaştık. en kötü senaryo ne olabilir bizi neler bekliyor. sermaye artrımından vazgeçti. sert düşen sert tepki verebilir.Niğbaşın hazırlığı var. bu olaylarda mı etkilemez.

ETKİLEYEBİLİR. bu hisse hakkında birşey söylemek gerçekten zor..billançosundan tutunda, bedelliye,tahta yapıcısına varıncaya kadar,bu denli entrikaların döndüğü başka hisse var mıdır?

yarın tavan serilerine başlasa bile şaşırmam..2 ye kadar düşürseler de şaşırmam..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 00:07 

saol zahit hocam hakkımızda neyse hayırlısı son 1 yıldır zarar keserek 10bin zarar yaptık. bu son durak.diyorum burada düze çıkana kadar betonu döktük. hayırlısı.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 15:29 

Zahit hocam tekrar çıkışa başlayabilecek gibi görünüyor.Çaktırmadan a.o. yukarı çekmek için 5,10-5,20 aralığında işlemler gerçekleşiyor tavanı 5,24 tabanı 4,28 bu tabloda ky bu riskş alamaz eğer 5.20 üzerinde kapatırsa ve a.o. yüksek kalırsa güzel şeyler olabileceğini düşünüyorum ytd...
Yorumunu bekliyorum.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 16:39 

Zahit hocam haberi yorumlayabilir misin?
Ege Kraft, Çemaş'taki 2.14 milyon adet hissesini satmak için kaydettirdi

Merkezi Kayıt Kuruluşu tarafından yapılan açıklamaya göre;

Çemaş'ın ana hissedarı olan Ege Kraft, şirketteki 2.14 milyon adet hissesini satmak üzere kaydettirdi.

Bu miktar, ödenmiş sermayenin yüzde 9.2'sine tekabül ediyor.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 18:26 

ONURATA yazdı:
Zahit hocam tekrar çıkışa başlayabilecek gibi görünüyor.Çaktırmadan a.o. yukarı çekmek için 5,10-5,20 aralığında işlemler gerçekleşiyor tavanı 5,24 tabanı 4,28 bu tabloda ky bu riskş alamaz eğer 5.20 üzerinde kapatırsa ve a.o. yüksek kalırsa güzel şeyler olabileceğini düşünüyorum ytd...
Yorumunu bekliyorum.

6,26 cıvarında bir direnci var, oradan geriye dönebilir... dikkat edin..Bu çıkış saman alevi gibi olabilir.. alım için taban oluşumunu beklemek sağlıklı olur.. Hisse satışı yapacak olanlar, yukarıdan satmak için yukarı çekiyor olabilirler.. Bu işin altında MİRA çıkarsa şaşmam.. Geçen sefer ki tepki çıkışında da o yukarı çekip, malı boşaltmıştı...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 23:16 

arkadaşlar gercekten bu hisse hakkında bişey söylemek çok zor ben 10,14 maailetle atladım 6,04 ten çıktım dayanamadım bugün bi hareket oldu yine atladım inşallah hayırlısı olur ...allah utandırmasın ...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 00:06 

pls3636 yazdı:
arkadaşlar gercekten bu hisse hakkında bişey söylemek çok zor ben 10,14 maailetle atladım 6,04 ten çıktım dayanamadım bugün bi hareket oldu yine atladım inşallah hayırlısı olur ...allah utandırmasın ...

Bir kaç aydır takibimde ki bir hisse.Umarım bütün zararını çıkarırsın ama malesef biz ky yaptığı en büyük hatalardan bir tanesi hisseyle inatlaşmaya giriyoruz ve bunun sonu çok acı oluyor.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 08:39 
adige007

ONURATA yazdı:
Zahit hocam haberi yorumlayabilir misin?
Ege Kraft, Çemaş'taki 2.14 milyon adet hissesini satmak için kaydettirdi

Merkezi Kayıt Kuruluşu tarafından yapılan açıklamaya göre;

Çemaş'ın ana hissedarı olan Ege Kraft, şirketteki 2.14 milyon adet hissesini satmak üzere kaydettirdi.

Bu miktar, ödenmiş sermayenin yüzde 9.2'sine tekabül ediyor.

bu olumsuz etkileyebilir, adam bu kadar lotu neden yukarıdan alsın ki, aşağıdan almak isteyebilir.bakalım bugün neler olacak.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 08:45 

Bakalım neler olucak.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 09:40 

Ey,mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
Kızkardeşimin gelinliği,şehidimin son örtüsü!
Işık ışık, dalga dalga bayrağım,
Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
mezarını kazacağım.
Seni selamlamadan uçan kuşun
yuvasını bozacağım.

Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder...
Gölgende bana da, bana da yer ver !
Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar.
Yurda ay yıldızın ışığı yeter.

Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün.
Kızıllığında ısındık,
Dağlardan çöllere düşürdüğü gün.
Gölgene sığındık.

Ey, şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalan;
Barışın güvercini, savaşın kartalı...
Yüksek yerlerde açan çiçeğim;
Senin altında doğdum,
Senin dibinde öleceğim.

Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim:
Yer yüzünde yer beğen !
Nereye dikilmek istersen,
Söyle, seni oraya diaaaim

bu şiir çok güzel arkadaşlar paylaşmak istedim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 10:05 

CEMAS GERİYE DÖNDÜ.. BAKALIM NEREYE TUTUNACAK..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 13:41 

Zahit bey Ege Kraftın elinde bulunan 2.14 milyon adet hissesini satmış gözüküyor.Yoksa ben mi yanlış anladım.Eğer doğruysa çıkış yakında başlayacak diye düşünüyorum.Yorumunuzu bekliyorum.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 124 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.