Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 20 Tem 2019, 08:00

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 124 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 01 Mar 2012, 10:09 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
27.02.2012 14:30:23 - 5 MILYON ADETLIK NIGBAS HALKA ARZINA 7.5 MILYON LOT TALEP GELDI- BASIN ACIKLAMASI
KONUYA ILISKIN OLARAK YAPILAN BASIN ACIKLAMASI ASAGIDA BULUNUYOR:

` ARACI KURUM GEDIK YATIRIM TARAFINDAN 2.04 TL FIYATLA 27 SUBAT`TA HALKA ARZ
EDILEN 5.000.000 TL NOMINAL DEGERLI NIGBAS HISSELERININ TAMAMI, HALKA ARZIN ILK
GUNU SATILDI. SIRKET PAYLARI YATIRIMCILARDAN BUYUK ILGI GORDU. IMKB BIRINCIL
PIYASA`DA SABIT FIYATLA TALEP TOPLAMA VE SATIS YONTEMIYLE GERCEKLESTIRILEN
HALKA ARZ BASARIYLA TAMAMLANDI.
BIR ISIKLAR HOLDING GIRISIMI OLAN VE
HISSELERI IMKB`DE ISLEM GOREN CEMAS DOKUM`UN YUZDE 95.30`UNA SAHIP OLDUGU
NIGBAS NIGDE BETON SANAYI, 27 SUBAT 2012`DE HALKA ARZ OLDU. TOPLAM 10 MILYON
200 BIN TL`LIK HALKA ARZ, YATIRIMCILARDAN YOGUN ILGI GORDU.
HAZIR BETON,
BETONARME PREFABRIK YAPILAR, SANTRIFUJLU BETON ELEKTRIK DIREKLERI, BETON PARKE,
BETON SEHIR MOBILYALARI VE YAPI KIMYASALLARI URETEN NIGBAS`IN HALKA ARZ EDILEN
YUZDE 18.52 ORANINDAKI HISSELERI DAHA ILK SEANSTA TAMAMEN SATILDI. TALEP, ARZ
EDILEN 5 MILYON LOTUN DA UZERINDE GERCEKLESEREK 7.5 MILYON LOTA ULASTI.

HALKA ARZDAN ELDE EDILEN KAYNAK ILE IKI YENI FABRIKA KURACAK, URUN
CESITLEMESINE GIDECEK VE ANADOLU`DA YENI ISTIHDAM OLANAKLARI YARATACAK
NIGBAS`IN HALKA ARZI BASARIYLA GERCEKLESTI. `

-MATRIKS-

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Mar 2012, 10:10 

29.02.2012 16:59:17 - KAP : CEMAS DOKUM SANAYI A.S. / CEMAS [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 29.02.2012 16:59:08

KAP : CEMAS DOKUM SANAYI A.S. / CEMAS [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 29.02.2012 16:59:08

OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL)
---------------------------------------------------------------------------------------------

ORTAKLIGIN ADRESI : ANKARA ASFALTI 12.KM KIRSEHIR
TELEFON VE FAKS NO. : 0386 234 80 80 (TEL) 0386 324 83 49 (FAKS)
ORTAKLIGIN YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMININ TELEFON VE FAKS NO.SU : 0386 234 80 80 (TEL) 0386 324 83 49 (FAKS)
YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS ACIKLAMA MI? : HAYIR
OZET BILGI : SERMAYE ARTIRIMI SONRASI FON KULLANIMI HAKKINDA

---------------------------------------------------------------------------------------------
ACIKLANACAK OZEL DURUM/DURUMLAR:

31.01.2012 TARIHLI OZEL DURUM ACIKLAMASI ILE BILDIRMIS OLDUGUMUZ SERMAYE ARTIRIMINDAN SONRA KALAN 32.223.983 TL MEVCUT FON TUTARINDAN, SUBAT 2012 DONEMINDE 1.525.000 TL. ISLETME SERMAYESI HARCAMASI YAPILMIS OLUP,HARCAMALARDAN SONRA KALAN 30.698.983 TL SIRKETIMIZIN BANKA HESAPLARINDA VADELI MEVDUAT OLARAK DEGERLENDIRILMEKTEDIR.

SAYGILARIMIZLA,

CEMAS DOKUM SANAYI A.S.

BU HABERIN KAP `IN SITESINDEKI ORJINAL HALI VE EKLI DOSYALARINI GOREBILMEK ICIN ASAGIDAKI LINK`I TIKLAYINIZ!
HTTP://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/BILD ... ?ID=187535

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Nis 2012, 09:14 

Bugünden itibaren IMKB 100 endeks hesaplamasına dahil edilmiş bulunmakta.

polaris yazdı:

Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Nis 2012, 09:54 

Aldığı teşekkür: 0
MERHABALAR POLARIS CEMAŞI HAKKINDA BI YORUM ALABILIRMIYIM

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Nis 2012, 12:21 
erfimeka

Konum: gülü bir gün seni hergün gülü soluncaya hissem senden bedelsiz alıncaya kadar seveceğim...
arkadaslar sıkıntı yok bu düşüşün bide sert çıkışı olacaktır,tüm hisseleri uçurup cemaşı yerlerde süründürtmezler sakin olun yeter....elbette herkes yatarken bizim uçtuğumuz zamanlarda olacak.benim maliyetim..1,68 bende beklemedeyim panik yok...hayırlı bol kazançlar....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Nis 2012, 15:34 
ice-bero

rıza kağıttaki bi dünya k.y. dökmeden bu kağıdı kaldırmaz bence.ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Nis 2012, 08:32 

Ettiği teşekkür: 568
Aldığı teşekkür: 198
25/04/2012 09:31
***CEMAS***ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş.( Sermaye Artırımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

***CEMAS***ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş.( Sermaye Artırımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

Ortaklığın Adresi : Ankara Asfaltı 12.Km KIRŞEHİR
Telefon ve Faks No. : 0386 234 80 80 (TEL) 0386 324 83 49 (FAKS)
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0216 537 00 00 (TEL) 0216 537 00 71 (FAKS)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : Yok
Özet Bilgi : Tahsisli Sermaye Artışı

Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 25.04.2012
Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) : 300.000.000,00
Artırım Öncesi Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye (TL) : 75.000.000,00
Artırım Sonrası Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye (TL) : 255.000.000,00
Bedelli Artırım Tutarı (TL) : 180.000.000,00
Rüçhan Hakkı Kullandırılan Tutar (TL) :
Rüçhan Hakkı Kısıtlanan Tutar (TL) : 180.000.000,00
Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%) :
Rüçhan Hakkı Kullandırma Fiyatı (1 TL nominal değerli beher pay için) (TL) : 0,00
Rüçhan Haklarının Kullanımına İlişkin Kısıtlama : Var
Rüçhan Haklarının Kısıtlanması Durumunda Bu Payların Satışına İlişkin Açıklama : Ege Kraft 'dan tahsisli sermaye artışından alacağı yeni paylarını en az 6 ay süreyle Borsada satmayacağına dair taahhütname alınmasına
Satılamayan Payların Taahhüdüne İlişkin Açıklama : Yok
Bedelsiz Artırım Tutarı (TL) : 0,00
Temettüden (TL) : 0,00
İç Kaynaklardan (TL) : 0,00
Yoktur : 0,00
Bedelsiz Artırım Oranı (%) : 0,00
Devralma Yoluyla Birleşme Nedeniyle Artırılacak Tutar (TL) : 0,00
Ana Sözleşme Değişikliğine İlişkin Bilgi (varsa) : Yok

EK AÇIKLAMALAR:
Yönetim Kurulumuzun bugün yapılan toplantısında

Iştirakimiz Ege Kraft Torba Sanayi ve Ticaret A.Ş'den varlık alımı nedeniyle doğan borcumuzun, küçük ortaklarımıza yük getirmeyecek şekilde sermaye artırımı yapılarak kapatılması ve bu suretle şirketimizin mali yapının daha da güçlendirilmesi amacıyla

1- Şirketimiz 300.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içinde olmak üzere çıkarılmış sermayesinin 75.000.000 TL' dan Ege Kraft Torba Sanayi ve Ticaret A.Ş'ne (Ege Kraft) tahsisli olarak 180.000.000 TL artırılarak 255.000.000 TL'na yükseltilmesine,

2- Ege Kraft'a olan 207.000.000 TL'lık borcumuzun tahsisli sermaye artışında sermayeye dönüştürülmesine,

3- Tahsisli sermaye artırımının, beher hisse bedeli nominal değerden aşağı olmamak üzere İMKB Toptan Satışlar Pazarı fiyat marjları dahilinde olmak üzere yapılmasına,

4- Esas sözleşmenin '' Sermaye'' başlıklı 6.Maddesine istinaden ortaklarımızın yeni pay alma (rüçhan ) haklarının sınırlandırılmasına,

5-Ege Kraft 'dan tahsisli sermaye artışından alacağı yeni paylarını en az 6 ay süreyle Borsada satmayacağına dair taahhütname alınmasına ,

6-Gerekli izinleri almak üzere Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurulmasına ve kamuoyuna bilgi verilmesine, karar verildi

Saygılarımızla

ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Nis 2012, 10:34 

ice-bero yazdı:
rıza kağıttaki bi dünya k.y. dökmeden bu kağıdı kaldırmaz bence.ytd.

Döktü sanırım :)))

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Nis 2012, 10:54 
erfimeka

Konum: gülü bir gün seni hergün gülü soluncaya hissem senden bedelsiz alıncaya kadar seveceğim...
ne olacak bakalım sonu ne kadar iyi, hadi hayırlısı...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Nis 2012, 12:09 

arkadaşlar şu an cemaş taban yapıyor.sebebini bilen varmı acaba.yatırım yapılabilirmi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 May 2012, 23:56 
CEMAS....son inişin bır takoza benzemesı C inişi olabılecegını dusunmeme seebb oldu,bıraz yukarı sonra beşlkı bıraz daha aşagı ama bu sevyelerın hemen hemen BU TAKOZUN İNİŞİNİN DİBİ OLMSI ÇOK MUMKUN GORUNUYOR ÇUNKU RSI TEKNIK ANLAMDA ÇOK ONEMLİ BIR GORUNTU VERYOR. ŞOYLEKİ;RSI 30 ALTINDA 2Lİ DİP YAPMIŞ VE AYNI ZAMANDA UYUMSUZLUK GOSTERIYOR...
Cemas daha once kırılan bır trend çizgısını test etmektedır hatta onu aşagı bıraz geöçmiştır,hacım az olarak son mum olustu ve mumun kendısı dibi doven çekıç tir ki donuşum sınyalıdır.

Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Haz 2012, 13:12 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
Sn.Üyelerimiz, SOHBET KÖŞE" miz adlı başlığımız açılmıştır.. Siz değerli üyelerimizin bilgisine arz olunur..Ne isterseniz var? En azından bir göz atınız.. Buyrun linki : viewtopic.php?f=44&t=568&start=210

syg

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Tem 2012, 15:15 
Düzceli

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 61
KAP : ISIKLAR YATIRIM HOLDING A.S. / ISYHO [CEMAS] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 17.07.2012 14:54:17

BU HABERIN KAP 'IN SITESINDEKI ORJINAL HALI VE EKLI DOSYALARINI GOREBILMEK ICIN ASAGIDAKI LINK'I TIKLAYINIZ!
HTTP://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/BILD ... ?ID=223848

KAP : ISIKLAR YATIRIM HOLDING A.S. / ISYHO [CEMAS] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 17.07.2012 14:54:17

OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL)

ORTAKLIGIN ADRESI : CUBUKLU MAH. ORHAN VELI KANIK CAD. YAKUT SOK. ERYILMAZ PLAZA NO:3 K:2 KAVACIK/BEYKOZ/ISTANBUL
TELEFON VE FAKS NO. : 0216 537 00 90 (TEL) 0216 537 00 99 (FAX)
ORTAKLIGIN YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMININ TELEFON VE FAKS NO.SU : 0216 537 00 90 (TEL) 0216 537 00 99 (FAX)
YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS ACIKLAMA MI? : HAYIR
OZET BILGI : TAHSISLI SERMAYE ARTISI HAKKINDA

ACIKLANACAK OZEL DURUM/DURUMLAR:

ISTIRAKIMIZ CEMAS DOKUM SANAYI A.S.'NIN 300.000.000 TL KAYITLI SERMAYE TAVANI ICINDE CIKARILMIS SERMAYESININ BAGLI ORTAKLIGIMIZ EGE KRAFT TORBA SANAYI VE TICARET A.S.'YE TAHSISLI OLARAK 180.000.000 TL ARTIRILARAK 75.000.000 TL DEN 255.000.000 TL'YE CIKARILMASI VE KURUL KAYDINA ALINMASI ICIN YAPTIGI BASVURUYA ISTINADEN SPK NIN 15.06.2012 TARIH VE 20/703 SAYILI KARARI ILE ISTEMIS OLDUGU BILGI VE BELGELER TAMAMLANMIS OLUP 18.07.2012 TARIHINDE CEMAS TARAFINDAN SPK YA TESLIM EDILECEKTIR.

BU KAPSAMDA ISTIRAKIMIZ CEMAS DOKUM SANAYI A.S VE VE TAHSISLI SERMAYE ARTISINA KATILACAK OLAN BAGLI ORTAKLIGIMIZ EGE KRAFT SAN.VE TIC.A.S. NIN 16.07.2012 TARIHINDE ALMIS OLDUGU YONETIM KURULU KARAR OZETLERI ASAGIDA YERALMAKTA OLUP, KARARLAR EKTE SUNULMAKTADIR.

CEMAS DOKUM SANAYI A.S. 16.07.2012 TARIH, 2012/21 SAYILI KARAR OZETI.

GURELI YEMINLI MALI MUSAVIRLIK VE BAGIMSIZ DENETIM HIZMETLERI A.S. YE YENIDEN YAPTIRDIGI 16.07.2012 TARIHLI OZISIK INSAAT VE ENERJI A.S. DEGERLEME RAPORUNA ISTINADEN SERMAYE ARTIRIM TUTARINI DEGISTIRECEK MIKTARDA BIR FARK CIKMAMASI NEDENIYLE SERMAYE ARTIRIM TUTARINDA BIR DEGISIKLIGE GIDILMEMESI,
OZISIK INSAAT A.S., HMF MAKINE VE SERVIS SANAYI VE TICARET A.S. VE SIF OTOMOTIV A.S.'NIN SIRKET DEGERLERININ INDIRGENMIS NAKIT AKIMLARI YONTEMINE GORE HESAPLANMASI SIRASINDA KULLANILAN 2012, 2013 VE 2014 YILLARINA ILISKIN VARSAYIMLARIN GERCEKLESME DURUMLARININ TAKIP EDILMESI
SOZ KONUSU YILLARA ILISKIN OLARAK YILLIK FINANSAL TABLOLARI ILE BIRLIKTE SIRKETIMIZ YONETIM KURULU TARAFINDAN BIR DEGERLENDIRME RAPORU HAZIRLANMASI,
SOZ KONUSU RAPORDA, INDIRGENMIS NAKIT AKIMLARI RAKAMLARINDAKI GERCEKLESMELER ILE DEGERLEME RAPORUNDAKI TAHMINLERE DAYALI RAKAMLAR ARASINDA (TAHMINLERIN YAPILDIGI DONEMDEKI EKONOMIK VE SIYASI KOSULLAR AYNI KALDIGI VARSAYIMI ALTINDA) OLUMSUZ FARKLARIN OLUSMASI DURUMUNDA INDIRGENMIS NAKIT AKIMLARINDAN KAYNAKLANAN BU FARKIN SOZ KONUSU UC SIRKETIN SATIN ALMA DEGERI UZERINDEKI ETKISI HAKKINDA BILGILERE YER VERILMESI,
INDIRGENMIS NAKIT AKIMLARINDAKI DEGISIMLER NEDENIYLE TOPLAM DEGERDE OLUMSUZ BIR FARKIN OLUSMASI DURUMUNDA (YENI HESAPLANAN INDIRGENMIS NAKIT AKIMLARINDA MEYDANA GELEBILECEK DEGISIKLIGIN OZISIK'IN TOPLAM DEGERINI SATIN ALMA DEGERININ ALTINA DUSURMESI DURUMU) SIRKETIMIZIN UGRAMIS OLABILECEGI ZARARIN TAZMINI AMACIYLA, OZISIK INSAAT A.S. PAYLARININ SATIN ALINDIGI SIRKETIMIZ ANA HISSEDARI EGE KRAFT A.S. NEZDINDE HER TURLU YASAL TAKIP HAKLARINI KULLANACAGIMIZ HUSUSUNUN SERMAYE PIYASASI KURULU'NA KARSI TAAHHUT EDILMESI

-TAHSISLI SERMAYE ARTISINA KATILACAK ANA ORTAGIMIZ EGE KRAFT TORBA SANAYI VE TICARET A.S. YONETIM KURULU'NUN 16.07.2012 TARIK 2012/12 SAYILI KARAR OZETI.

"TAHSISLI SERMAYE ARTIRIMI SONUCUNDA CEMAS A.S.'NIN SERMAYESINDEKI PAY ORANI %78,25'E YUKSELECEGINDEN, SPK'NIN SERI:IV, NO:44 SAYILI CAGRI YOLUYLA ORTAKLIK PAYLARININ TOPLANMASINA ILISKIN ESASLAR TEBLIGI HUKUMLERI CERCEVESINDE, DIGER ORTAKLARA AIT PAYLARI SATIN ALMAK UZERE CAGRIDA BULUNULMASINA GEREK OLMADIGINA,
MEVCUT BULUNAN CEMAS A.S. PAYLARI ILE TAHSISLI SERMAYE ARTISINDAN EDINILECEK YENI CEMAS A.S. PAYLARININ SPK'DAN KAYDA ALMA BELGESININ ALIMI TARIHINDEN ITIBAREN 3 YIL SUREYLE BORSADA SATMAMA TAAHHUDU VERILMESINE,
OZISIK INSAAT A.S., HMF MAKINE VE SERVIS SANAYI VE TICARET A.S. VE SIF OTOMOTIV A.S.'NIN SIRKET DEGERLERININ HESAPLANMASINDA KULLANILAN YONTEMLERDEN BIRI OLAN "INDIRGENMIS NAKIT AKIMLARI YONTEMI"NIN HESAPLANMASI SIRASINDA 2012, 2013 VE 2014 YILLARINA ILISKIN YAPILAN VARSAYIMLARIN GERCEKLESME DURUMLARININ HER YIL SPK ONAYLI BIR DEGERLEME SIRKETINE YENIDEN YAPTIRILMASINA, BU YENI HESAPLANAN INDIRGENMIS NAKIT AKIMLARINDA MEYDANA GELEBILECEK DEGISIKLIGIN OZISIK'IN TOPLAM DEGERINI SATIN ALMA DEGERININ ALTINA DUSURMESI DURUMUNDA (SATIN ALMA DEGERIN DE INDIRGENMIS NAKIT AKIMLARININ ETKISI NEDENIYLE ORTAYA CIKAN DEGER AZALISI ) ARADAKI FARKIN CEMAS A.S.'YE ODENMESI HUSUSUNUN CEMAS A.S.'YE KARSI TAAHHUT EDILMESI

SAYGILARIMIZLA

ISIKLAR YATIRIM HOLDING A.S.

-KAP-

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Kas 2012, 21:43 

ya bu camış çıldırttı beni ya. Mantıklı düşünemez oldum, gece gündüz kafam iyi.. arkadaşlar konuşuyorlar, onları görüyorum ama duyamıyorum. hastalığıma bir teşhis koyacak yok mu dostlar...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Kas 2012, 16:32 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. / CEMAS [] 30.11.2012 15:45:16

Sermaye Artırımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı

Ortaklığın Adresi : Ankara Asfaltı 12.Km KIRŞEHİR
Telefon ve Faks No. : 0386 234 80 80 (TEL) 0386 324 83 49 (FAKS)
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0386 234 80 80 (TEL) 0386 324 83 49 (FAKS)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : YOK
Özet Bilgi : Tahsisli Sermaye Artışı

Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 30.11.2012
Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) : 300.000.000,00
Artırım Öncesi Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye (TL) : 75.000.000,00
Artırım Sonrası Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye (TL) : 237.000.000,00
Bedelli Artırım Tutarı (TL) : 162.000.000,00
Rüçhan Hakkı Kullandırılan Tutar (TL) : 162.000.000,00
Rüçhan Hakkı Kısıtlanan Tutar (TL) : 0
Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%) : 216,00
Rüçhan Hakkı Kullandırma Fiyatı (1 TL nominal değerli beher pay için) (TL) : 0
Rüçhan Haklarının Kullanımına İlişkin Kısıtlama : Var
Rüçhan Haklarının Kısıtlanması Durumunda Bu Payların Satışına İlişkin Açıklama : Ege Kraft'dan tahsisli sermaye artışından alacağı yeni paylarını en az 3 yıl süreyle borsada satmayacağına dair taahhütname alınmasına
Satılamayan Payların Taahhüdüne İlişkin Açıklama : yok
Bedelsiz Artırım Tutarı (TL) : 0
Temettüden (TL) : 0
İç Kaynaklardan (TL) : 0
yoktur : 0
Bedelsiz Artırım Oranı (%) : 0
Devralma Yoluyla Birleşme Nedeniyle Artırılacak Tutar (TL) : 0
Ana Sözleşme Değişikliğine İlişkin Bilgi (varsa) : yok

EK AÇIKLAMALAR:
YÖNETİM KURULU KARARI

KARAR NO : 2012/28

KARAR TARİHİ : 30.11.2012

ÜYELER : Rıza Kutlu IŞIK, Uğur IŞIK, Sebahattin Levent DEMİRER , Sırrı Gökçen ODYAK
Ahmet Lütfi GÖKTUĞ, Hüseyin BAYAZIT, Ahmet SELAMOĞLU
GÜNDEM : Tahsisli Sermaye Artışı Hk

KARAR Yönetim Kurulumuz Toplanarak

Iştirakimiz Ege Kraft Torba Sanayi ve Ticaret A.Ş'den varlık alımı nedeniyle doğan borcumuzun, küçük ortaklarımıza yük getirmeyecek şekilde sermaye artırımı yapılarak kapatılması ve bu suretle şirketimizin mali yapının daha da güçlendirilmesi amacıyla ;

1-Şirketimiz 300.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içinde olmak üzere; çıkarılmış sermayesinin 75.000.000 TL' dan Ege Kraft Torba Sanayi ve Ticaret A.Ş'ne (Ege Kraft) tahsisli olarak 162.000.000 TL artırılarak 237.000.000 TL'na yükseltilmesine,

2-Ege Kraft'a olan borcumuzun 162.000.000 TL'lik kısmının tahsisli sermaye artışında sermayeye dönüştürülmesine,

3-Tahsisli sermaye artırımının, beher hisse bedeli nominal değerden aşağı olmamak üzere İMKB Toptan Satışlar Pazarı fiyat marjları dahilinde olmak üzere yapılmasına,

4-Esas sözleşmenin '' Sermaye'' başlıklı 6.Maddesine istinaden ortaklarımızın yeni pay alma (rüçhan ) haklarının sınırlandırılmasına,

5-Ege Kraft 'dan tahsisli sermaye artışından alacağı payların 3 yıl süreyle Borsada satmayacağına dair taahhütname alınmasına ,

karar verildi

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 124 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.