Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 29 Mar 2020, 10:11

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 233 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 18 Eki 2012, 11:23 

Ettiği teşekkür: 575
Aldığı teşekkür: 200
Hissetuyolari.com yazdı:
Arkadaslar VIP ile ilgili Sorularinizi buradan Sorabilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eki 2012, 11:29 

MReha yazdı:
corcparlak yazdı:
SLM Herkeze. shatzy arkadaş gerçekten bir çok kişinin muammada oldugu bir soru sormuş. Siteye vip üye sponsorluk katkı payı ödemek sorun degil.Takılı kaldıgımız yer TC no

Haklısınız, yönetimin yazdığı gibi ben de isteyen herkese TC no vermemek için her şeyi yapıyorum. Ama hukuken de araştırdım biraz, TC no yu alanlar tam bir yasal yükümlülük altındalar. Eğer bu bilgileri mahkeme kararı olmadan isteğimiz ve bilgimiz dışında üçüncü şahıslara verirlerse gerçekten çok ciddi bir ihlalde bulunmuş olurlar. Bu işin yasal yanı, sonuçta ben de üye oldum, sponsor oldum, kimlik bilgilerimi verdim.
Ne olur ne olmaz diye internet üzerinden hiç bir bankacılık işlemi bile yapmayan binlerce insan var. Bu biraz da güven meselesi, ama yönetimin yazısı , bende bile hala bulunan soru işaretlerini kaldırdı açıkçası, bu yüzden yönetime teşekkür etmek isterim. Saygılar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eki 2012, 11:30 

byavuz yazdı:
eymii yazdı:
Selam herkeze...
Açıkcası bende bu TC. numarası verme konusunda biraz ürkeğim,o yüzden üye olmadım...
Fakat açıklamalarınız mantıklı geldi çünkü başka bir yöntem yok gibi duruyor.
Size güveniyorum :)

Selam eymii.
İnanın sizi yönlendirmek adına söylemiyorum. Ben buradaki insanların, üstadların samimiyetine o kadar inanıyorum ki, değil TC. Kimlik numarasını, bütün hayat hikayemi anlatabilirm ;). Bu inancım neye dayanıyor diye sorarsanız; sadece yüreğime sordum.. Saygılar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eki 2012, 12:42 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
kaptan2 yazdı:
Merhaba,

Benim VIP e üye olan arkadaslara bir sorum olacak. VIP e üye olmak istiyorum ama kafamda iyi olurmu acaba gibi sorular mevcut.

Üye oldugunuza degdimi?Ne gibi artilari oldu Sizlere? ve ödemis oldugumuz Sponsorluk katki payini suana kadar kazanabildinizmi?

Yanit verirseniz menmun olurum.

Tesekkürler

Sn.Kaptan2,

Sadece Sn.Düzceli'nin teknik takip listesini herhangi birgün bile takip edip işlem yaptığınızda değil GÜNLÜK katkı payını, seçiminize göre TAMAMINI bile kazanmamanız için bir neden göremiyorum ben. Kaldı ki, tüm üstadlar, bilenler, araştırmacılar, teknikçiler, temelciler en net, temeli ve tekniği doğru düzgün durumda olan hisseleri paylaşıyorlar gün ve gün... Ve seans içi duruma göre istişare ediyorlar... AhmetGüven,Rhealı,Mreha,Kocakurt,9düşün,Endi,Nostraborsa,Mr.Shadow,Chemist..... ve daha niceleri... Mutlaka biri veya birileri buradalar.. Ve hiçbir soru yanıtsız kalmaz...

Var mı böyle birşeyi buşlabileceğiniz başka bir mekan?..Daha ne diyeyim...

saygılar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eki 2012, 14:22 

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 0
kaptan2 yazdı:
Merhaba,

Benim VIP e üye olan arkadaslara bir sorum olacak. VIP e üye olmak istiyorum ama kafamda iyi olurmu acaba gibi sorular mevcut.

Üye oldugunuza degdimi?Ne gibi artilari oldu Sizlere? ve ödemis oldugumuz Sponsorluk katki payini suana kadar kazanabildinizmi?

Tesekkürler

Ben cok menmunum. Üstadlar cok yardimci oluyor sagolsunlar. Ben fazlasi ile cikardim verdigim katki payini.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eki 2012, 15:40 

Ettiği teşekkür: 25
Aldığı teşekkür: 4
sayın yönetim v.ı.p nasıl üye olurum

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eki 2012, 15:46 

alperaydın yazdı:
sayın yönetim v.ı.p nasıl üye olurum

Sayin Alperaydin,

Ana sayfada son mesajlarin icerisinde baslik mevcuttur. Ayriyeten asagidaki linke tiklayarakta ulasabilirsiniz.

viewtopic.php?f=145&t=1103&p=131390#p131390

Saygilarimla

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eki 2012, 21:31 

Ettiği teşekkür: 109
Aldığı teşekkür: 666
kaptan2 yazdı:
Merhaba,

Tesekkürler

Bizler ne desek boş. Çok faydalı bir ortam. Kurda kuşa yem olmaktan iyidir.ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Eki 2012, 09:50 

Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
VIP üyeliğinin faydası olur mu acaba, diye düşünen arkadaşlara şunu söyleyebilirim: Üstadlarımız gerçekten inanılmaz... Borsaya giriş maliyetinizin bile neredeyse sıfırlanması işten bile değil. Daha biraz önce, sayın Ahmet güven in sabah takibe aldığı hisse, yarım saate %6 yı geçti... Diğer detayları anlatmaya gerek bile görmüyorum. Saygılar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Eki 2012, 18:05 

Ettiği teşekkür: 25
Aldığı teşekkür: 4
sayın yönetim dün bilgilerimi doldurdum cevap gelmedi

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Eki 2012, 19:02 

alperaydın yazdı:
sayın yönetim dün bilgilerimi doldurdum cevap gelmedi

Merhaba,

sanirim bir yanlis anlasilma olmus. VIP üyesi olmak icin Sponsorluk katki payinin ödenmesi ve Profildeki VIP icin gerekli alanlarin doldurulmasi gerekmektedir. Sanirim Profildeki alanlari doldurmussunuz, geriye Sponsorluk katki payini ödemeniz kaliyor. Ödedikten sonra dekontu veya ödediginize dair vip@hissetuyolari.com a email atarsaniz üyeliginiz hemen aktif olacaktir.
Asagidaki link te Nasil üye olunur konusunda Detaylar mevcuttur.

viewtopic.php?f=145&p=131501#p131501

Saygilarimla

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Eki 2012, 14:39 
ay_yıldız_80

Ettiği teşekkür: 82
Aldığı teşekkür: 259
Hissetuyolari.com yazdı:

Merhaba hocam alakasız olacak ama vıp üyelik ücretini yatırdım ve mailler attım, rica etsem kontrol edip vip üyeligimi aktif hale getirebilirmisiniz, özelden mesaj atamıyorum o yüzden burdan yazdım, şimdiden teşekkürler

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Eki 2012, 14:47 
ay_yıldız_80

Hissetuyolari.com yazdı:
ay_yıldız_80 yazdı:
Hissetuyolari.com yazdı:

Merhaba hocam alakasız olacak ama vıp üyelik ücretini yatırdım ve mailler attım, rica etsem kontrol edip vip üyeligimi aktif hale getirebilirmisiniz, özelden mesaj atamıyorum o yüzden burdan yazdım, şimdiden teşekkürler

Merhaba,

üyeliginiz aktiflestirilmistir.

Saygilarimla
Hissetuyolari.com

Teşekkür ederim. Emeginize Sağlık.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Eki 2012, 20:33 
ay_yıldız_80

Hissetuyolari.com yazdı:
ay_yıldız_80 yazdı:
Hissetuyolari.com yazdı:

Merhaba,

üyeliginiz aktiflestirilmistir.

Saygilarimla
Hissetuyolari.com

Hocam şuanda VIP üyeyim ama soldaki üyelik bilgilerimde VIP üye ibaresi yok, vıp üye olan herkeste yazıyor ama benimkinde yazmıyor, vıp salonlara sayfalara giriyorum bir problem yok ama profilde yazmaması sorun mu acaba kontrol edebilirmiyiz size zahmet, teşekkürler şimdiden

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Eki 2012, 23:19 
ay_yıldız_80

Hissetuyolari.com yazdı:
Sn Ayyildiz VIP suan görünüyor. Unutmusuz. Bilgi verdiğiniz icin teşekkürler. Borsa bilginizinde çok iyi olduğu belli oluyor. Bilgileriniz ile diğer arkadaşlari bilgilendireceginizden şüphemiz yoktur.

Saygılar

Tekrar teşekkür ederim hocam, elinize sağlık,bu arada estagfirullah, o sizin teveccünüz, bilgi paylaştıkça güzeldir diyorum :)

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 233 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.