Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 14 Ara 2017, 08:06

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 77 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 29 Eyl 2011, 19:20 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Arkadaşlar artık burce hissesindeyim. maliyet 8.42 uzun süre bekleyecem, hayırlısı.......

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Eyl 2011, 21:51 

kimse yokmu tekniğini bilen bu kağıdın nereler önemli hedef neresi nasıl bi kağıt

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Eki 2011, 20:41 
aslan_58

trader1907 yazdı:
kimse yokmu tekniğini bilen bu kağıdın nereler önemli hedef neresi nasıl bi kağıt

bu kağıt 180 den bölündü...13 lira fiyattan 7 lere kadar düştü...şimdi halen sürünüyor...herkes gafil avlandı...

bölündükten sonra tavan tavan gidecek diye beklenirken,işte böyle dibe vurdu...

yiğit düştüğü yerden kalkar da 1 hafta sonra mı kalkar ,3 yıl sonra mı kalkar bir Allah bilir,bir de kağıdın sipeği...kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...ben zarar ettim kimse zarar etmesin...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Eki 2011, 15:40 
MoryeL

hadi bakalım hareketlenme oldu bugun.. darısı dewamına..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Kas 2011, 13:59 

Aldığı teşekkür: 1
*BURÇELİK'İN 9 AYLIK KONSOLİDE NET DÖNEM ZARARI -338.597 TL(ÖNCEKİ -1.244.873 TL)

(14/11/2011 - 06:36:08)

*BURÇELİK'İN VERGİ DAİRESİNE SUNULAN 9 AYLIK NET DÖNEM ZARARI -54.299 TL

(14/11/2011 - 13:52:36)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Ara 2011, 17:02 
alize

Ettiği teşekkür: 3
Daha dibi varmı bu kağıdın, ben aldıkça yeni dip buluyor???

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Oca 2012, 09:04 
hayal-et

Aldığı teşekkür: 9
lütfen KPHOL u inceleyiniz.....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Şub 2012, 18:22 

Vergi Dairesine sunulan 2011 yılı faaliyet dönemi KAR 960.535,39 TL.

14/02/2012 - 17:41

***BURCE***BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş.( Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi )

Mali Tablonun Hesap Dönemi : 01.01.2011-31.12.2011
Mali Tablonun Verildiği Otorite : Ertuğrulgazi Vergi Dairesi Başkanlığı
Mali Tablonun Verilme Nedeni : Geçici Vergi Beyannamesi Eki
Mali Tablonun Verilme Tarihi : 14.02.2012

EK AÇIKLAMALAR:
" Ekteki Mali Tablo Geçici Vergi Beyannamesi ekinde vergi dairesine sunulmuş olup,Sermaye Piyasası mevzuatına göre düzenlenmemiştir."

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=185584

IMKB

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Nis 2012, 10:43 

slm arkadaşlar bu hisse toplanıyor bence şu an alım yapmak mantıklı değil son 1 hafta kaldı bence önümüzdeki haftayıda düşerek geçirecek düşen hisseyi niye alıyorsunuz ben anlamadım benim fikrime göre hisse 6.48-7.10 aralığına kadar düşecek ve oradan yükselecek.......ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 May 2012, 22:26 
Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Haz 2012, 13:06 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
Sn.Üyelerimiz, SOHBET KÖŞE" miz adlı başlığımız açılmıştır.. Siz değerli üyelerimizin bilgisine arz olunur..Ne isterseniz var? En azından bir göz atınız.. Buyrun linki : viewtopic.php?f=44&t=568&start=210

syg

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Tem 2012, 22:22 
mustii.33

Konum: Para keybetmektense, zaman kaybetmeyi tercih ederim.
Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 4
Bugün kısa süreli bir hayecan yaşandı; ama sanırım asıl heyecan için 8 geçilmeli 9-10 lar test edilmelidir, ama ne zaman izleyip görelim ;) 7,80 -8,20 dirençlerimiz....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 Tem 2012, 11:17 
mustii.33

Konum: Para keybetmektense, zaman kaybetmeyi tercih ederim.
Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 4
Yatayda gitmesi ve bollingerin daralması gayet güzel...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Eki 2012, 11:34 
hayal-et

Aldığı teşekkür: 9
BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / BURVA [] 02.10.2012 09:20:44

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cad.No:15 Nilüfer/BURSA
Telefon ve Faks No. : 0224 243 11 07-0224 243 21 82
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0224 243 11 07-0224 243 21 82
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Çalık Enerji Tic.A.Ş. Sözleşme İmzalanması

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Firmamız ile Çalık Enerji San. ve Tic. A.Ş. arasında ,
Al-Khairat Gas Turbine Power Plant Projesine ilişkin olarak 304.124,55-Euro tutarlı manuel vana tedarik sözleşmesi imzalanmış olup, 02.10.2012 tarihi itibariyle yürürlüğü girmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Kas 2012, 23:57 
Big_Boss

Aldığı teşekkür: 58
6.56 stop olmak üzere 6.72 üzeri 6.90 ve 7.20 denemesi yapabilir...ytd

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 77 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 38 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.