Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 11 Ara 2017, 22:46

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 02 May 2011, 21:51 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
BRKSNY - Berkosan Hisse Senedi Yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 May 2011, 16:33 
nkbirsen

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Bana bu hissenin haberi geldiğinde 2,17 civarındaydı. Güvenemedim almadım. O gün bu gündür soluksuz çıktı. Şimdilerde 4,78 civarı. Borsanın yıkıldığı zamanlarda bile yerinden hiç kımıldamadı. YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 May 2011, 20:32 

Ettiği teşekkür: 13
GELİŞEN İŞLETMELER PİYASASI'NDA İLK HALKA ARZ
İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI (İMKB)
GELİŞEN İŞLETMELER PİYASASI (GİP)
RİSK BİLDİRİM FORMU
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:
İMKB GİP’te işlem yapılması bazı özel risk unsurları barındırmakta ve yüksek bir yatırım riski taşımaktadır. İMKB GİP’te yapacağınız alım-satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar edebilme riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle, GİP’te işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
Bu amaçla, İMKB GİP Yönetmeliği’nin 67 nci maddesinde öngörüldüğü üzere, GİP Risk Bildirim Formu’nda yer alan aşağıdaki hususları okuyarak anlamanız ve imzalamanız gerekmektedir.
UYARI:
İşlem yapmaya başlamadan önce çalışmayı düşündüğünüz aracı kuruluşun Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından verilen Alım Satıma Aracılık Yetki Belgesi ile İMKB GİP’te işlem yapma yetkisine sahip, İMKB’nin halen faaliyetlerine devam eden bir üyesi olup olmadığını www.spk.gov.tr ve www.imkb.gov.tr internet sitelerinden veya diğer iletişim araçlarıyla kontrol ediniz.
RİSK BİLDİRİMİ
(YATIRIMCILAR İÇİN GİP İŞLEMLERİ HAKKINDA GENEL AÇIKLAMALAR)
…………………........................................... ............. A.Ş. ile yaptığım Alım Satıma Aracılık Çerçeve Sözleşmesi’nde belirtilen hususlara ek olarak;
1. Aracı kuruluş nezdinde açtırdığım ve/veya açtıracağım hesaplar üzerinden GİP’te gerçekleştirilecek tüm işlemlerin SPK, İMKB ve diğer sermaye piyasası kuruluşları tarafından çıkartılan ilgili her türlü mevzuat ve benzeri tüm düzenleme hükümlerine tabi olacağının,
2. GİP’in, İMKB kotasyon şartlarını sağlayamayan gelişme ve büyüme potansiyeline sahip şirketlerin sermaye piyasalarından fon sağlamak için ihraç edecekleri menkul kıymetlerin işlem görebileceği şeffaf ve düzenli bir ortam yaratmak amacıyla kurulduğunun,
3. GİP’in, İMKB Hisse Senetleri Piyasası’ndan (HSP) farklı ve münferit bir piyasa olarak organize edildiğinin, GİP’in işlem kurallarının ve uygulanan işlem yöntemlerinin HSP ile benzerlikler gösterebileceği gibi farklılıklar da gösterebileceğinin; şirket paylarının GİP Listesi’ne kabul edilme kriterleri, piyasa danışmanı uygulaması, kamuyu aydınlatma hususunda GİP ve HSP arasında farklılıklar bulunduğunun,
4. Şirket paylarının GİP Listesi’ne kabulünün İMKB GİP Yönetmeliği’ne göre yapıldığının, İMKB Kotasyon Yönetmeliği’ne göre yapılmadığının,
5. Şirket paylarının GİP Listesi’ne kabul şartı olarak SPK ve İMKB tarafından nicelik ve/veya niteliğe ilişkin kriterler (karlılık, faaliyet süresi, sermaye
2
büyüklüğü, piyasa değeri gibi unsurlara bağlanmış sınırlayıcı şartlar) aranmadığının, şirketin hukuki ve finansal durumu ile faaliyetleri açısından herhangi bir inceleme yapılmadığının,
6. Şirket paylarının GİP’te işlem görüp göremeyeceği hususunda piyasa danışmanı tarafından hazırlanan şirket raporuna ve rapor ekindeki belgelere dayanarak İMKB Yönetim Kurulu tarafından değerlendirme yapıldığının,
7. Şirketin SPK ve İMKB düzenlemelerine uymaması halinde, şirket paylarının işlem sırasının geçici olarak durdurulabileceği veya şirket paylarının GİP Listesi’nden çıkarılabileceğinin,
8. Şirket paylarının GİP Listesi’ne kabul edilmesi, işlem görmeye başlaması ve işlem görmeyi sürdürebilmesi için şirketin bir piyasa danışmanı ile imzaladığı piyasa danışmanlığı anlaşması bulunmasının zorunlu olduğunun,
9. Şirketin payları GİP’te işlem görmeye başladıktan sonra herhangi bir nedenle şirket ve piyasa danışmanı arasındaki anlaşmanın sona ermesi halinde; şirketin yeni bir piyasa danışmanı ile anlaşmasının bulunmadığı süre zarfında şirket paylarının işlem sırasının geçici olarak durdurulabileceğinin, piyasa danışmanı bulunmaması nedeniyle paylarının işlem sırasının kapanmasından itibaren dört ay içerisinde yeni bir piyasa danışmanı ile anlaşma imzalamaması halinde şirket paylarının GİP Listesi’nden çıkarılabileceğinin,
10. Şirket paylarının kayda alınmasının, şirketin veya şirket paylarının SPK tarafından tekeffülü anlamına gelmeyeceğinin, şirket paylarının GİP’te işlem görmesine izin verilmesinin, şirketin ve/veya şirket paylarının İMKB tarafından tekeffülü anlamına gelmeyeceğinin, GİP’te yapacağım yatırım ve üstlendiğim risk nedeniyle uğrayabileceğim zararlardan İMKB’nin sorumlu olmadığının,
11. GİP’in özelliği gereği bu piyasada payları işlem görecek şirketlerin sermaye piyasasından kaynaklanan bazı yükümlülüklerinin payları Borsa’da işlem gören şirketlere göre daha az olduğunun, pay ihraçlarına ilişkin olarak izahname düzenleme muafiyeti kapsamında olmaları halinde izahname düzenlenmeyebileceğinin ve bu durumda şirkete, faaliyetlerine, ihraç edilen menkul kıymete ilişkin bilgilerin GİP şirket bilgi formunda yer aldığının,
bu nedenler ile bu şirketlere yatırım yapmanın her durumda riskli olduğunun tarafımca bilindiğini, İMKB GİP Risk Bildirim Formu’nu okuyup anladığımı, özgür iradem sonucu imzaladığımı, kabul, beyan ve taahhüt ederim.
Müşteri’nin;
Adı Soyadı veya Unvanı:
Hesap Numarası:
MKK Sicil Numarası:
Tarih:
İmza:

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 May 2011, 20:33 

Brksn/Berkosan yalıtım ve Tecrit Maddeleri a.ş
BRKSN - Berkosan Yalitim ve TecritİMKB
Berkosan hissesi GİP "Gelişen İşletmeler Piyasasında" işlem göreN ilk senettir.

Bilindiği üzre ısı yalıtı artık zorunlu olduuuuuuuuuuuu.

Ondan dolayı beklenti büyük gibi gözüküyor bu senette

En son CANBAZOĞLU tarafından 30 May 2011, 20:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 May 2011, 20:38 

Brksn/Berkosan yalıtım ve Tecrit Maddeleri a.ş
BRKSN - Berkosan Yalitim ve Tecrit
İMKB Kodu BRKSN Yön. Kurulu Bşk Memet Aldikaçti
Şirket Ünvanı Berkosan Yalitim ve Tecrit Genel Müdür Enis Aldikaçti
Sektör Plastik Ürünler Merkez Adresi Büyükdere Cd. Oyal Is Mrk. 108/1 K:2 Esentepe
Faaliyet Konusu Kimyasal Maddeler Toptan ve Perakende Ticaret Semt/Şehir/Ülke Sisli / Istanbul
Personel Sayısı 0 Merkez Tel/Fax 0 212 347 19 10 /
Sermaye 8000000
Halka Açık Oranı % 50,000
Kuruluş Tarihi 05/09/2000

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Halka Arz Özet Bilgileri :
Çıkarılmış Sermaye : 4.000.000 TL
Halka Arz Edilecek Toplam Nominal Tutar : 4.000.000 TL
- Sermaye Artırımı : 4.000.000 TL
Halka Arz Sonrası Ödenmiş Sermaye : 8.000.000 TL
Halka Açılacak Oran : % 50
Ek Satış Oranı : Yoktur
Tahsisat : Yoktur
Halka Arz Şekli : Sermaye Artırımı – En İyi Gayret
Halka Arz Yöntemi : GİP Birincil Piyasa’da Borsa’da Satış
Talep Toplama Tarihleri : 31 Ocak 2011 – 1 Şubat 2011
Halka Arz Satış Fiyatı : 1,85 TL

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 May 2011, 20:54 

kap : Berkosan yalıtım ve tecrıt maddelerı uretım ve tıcaret a.s. / brksn sırket genel bılgı formu 20110208 09:21:11

sırket genel bılgı formu
---------------------------------------------------------------------------------------------
berkosan yalıtım ve tecrıt maddelerı uretım ve tıcaret anonım sırketı
---------------------------------------------------------------------------------------------
buyukdere cd. Oyal ıs mrk. 108/1 k:2 esentepe sıslı ıstanbul
buyukdere cd. Oyal ıs mrk. 108/1 k:2 esentepe sıslı ıstanbul
ayazpasa mh. Caylakoyu yolu baglar meselıgı mevkıı saray tekırdag
ınformatıon@berkosan.com
------------------------------------------------------------------------------
05/09/2000
298176/245758
ıstanbul tıcaret sıcılı memurlugu
mecıdıyekoy vergı daıresı
1660002899
suresız
1.her turlu enerjı tasarrufu saglayan kımyasal maddelerın toptan ve perakende alımını, satımını, ıthalını, ıhracını ve pazarlamasını yapmak,
2.ımalat sanayı ıcınde enerjı bolumunde, gıda maddelerı muhafazasında, tasıt yan sanayı ve ambalaj sanayı ıcın her turlu yalıtım, ızolasyon maddelerının uretımı, toptan ve perakende alımını, satımını, ıthalını, ıhracını ve pazarlamasını yapmak.
3.tarım sanayınde her turlu tarım urunlerının sıcak, soguk ve rutubetten etkılemesını onleyen yalıtım ve ızolasyon maddelerının uretımı, toptan ve perakende alımını, satımını, ıthalını, ıhracını ve pazarlamasını yapmak.
4.ınsaat sektoru ıcın her turlu ızolasyon ve yalıtım maddelerının uretımı, toptan ve perakende alımını, satımını, ıthalını, ıhracını ve pazarlamasını yapmak.
5.elektronık sanayınde her turlu maddelerın rutubetten ve dıger etkenlerden korunmasını saglamak amacı ıle ızolasyon ve yalıtım maddelerının uretımı, toptan ve perakende alımını, satımını, ıthalını, ıhracını ve pazarlamasını yapmak.
6.gemı sanayı ıcın muhafaza ve lamıne edıcı maddelerın uretımını toptan ve perakende alımını, satımını, ıthalını, ıhracını ve pazarlamasını yapmak.
7.tekstıl sanayı ıcın muhafaza ve lamıne edıcı maddelerın uretımı, toptan ve perakende alımını, satımını, ıthalını, ıhracını ve pazarlamasını yapmak ve tekstıl maddelerının lamınasyonunu gerceklestırmek.
8.ses ve her turlu gurultuyu onleyen ızolasyon ve tecrıt maddelerının uretımı, toptan ve perakende alımını, satımını, ıthalını ıhracını ve pazarlamasını yapmak.
9.ayakkabı, saracıye, canta ve aksesuarların ımalatı ıcın rutubet ve su gecırmeyı onleyıcı her turlu tecrıt maddelerının uretımı, toptan ve perakende alımını, satımını, ıthalını, ıhracını ve pazarlamasını yapmak.
10.yukarıda zıkrı gecen ve/veya bu emtıaların ımalınde kullanılan her turlu makına, cıhaz, arac ve gerec, yedek parca aksamının, ham, yarı mamul ve mamul maddelerın ambalaj malzemelerının ımalını, ıthalını, ıhracını yapmak bu maksatlarla ılgılı olarak gerek yurt ıcınde gerekse yurt dısında her turlu tesıs, fabrıka, depo ve ısletmeler kurmak ve ısletmek.

8.000.000,00-tl
30.000.000,00.-tl
son durum ıtıbarıyle sermayenın % 5 ve fazlasına sahıp ortaklar ıle tuzel kısı ve yabancı ortaklar arasında dagılımı
ortagın tıcaret unvanı/adı sermayedekı payı (tl) sermayedekı payı (%)
soyadı

memet aldıkactı 2,600,000 65
enıs aldıkactı 1,200,000 30

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.