Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 12 Ara 2017, 02:42

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 23 Eki 2011, 17:00 
grafikci

Konum: borsa eğitim videoları için=> www.formasyoncu.tr.gg
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
BRKSN - Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri A.Ş. hisse senedi yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Eki 2011, 17:00 
grafikci

Resim

iyi akşamlar arkadaşlar,
BRKSN grafiğinde TOBO formasyonu oluşmuş ve boyun çizgisi yukarı kırılmış,çizgi üzerinde 3 kapanış yapılmış,
ayrıca MACD grafiğinde de TOBO görülüyor,
formasyonun hedefi 7,30-7,40 arasına denk geliyor,
piyasalar izin verirse bu hedefe gitme ihtimali var,takip etmek isteyen arkadaşlar için paylaştım,
yatırım tavsiyesi değildir...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Eki 2011, 10:09 
grafikci

hedefi gözüne kestirmiş gibi duruyor şimdilik...YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Eki 2011, 12:28 

Aldığı teşekkür: 5
sayın formasyoncu yeri burası degil ama gübre fab. analiz yapabilirmisiniz tesekkürler

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Eki 2011, 23:31 
grafikci

Resim

BRKSN GEÇEN HAFTASONU PAYLAŞTIĞIMIZDA KAPANIŞI 6,10 İLE YAPMIŞTI,
TOBO FORMASYONU VARDI VE HEDEFİ 7,30-7,40 ARASINDAYDI,
BU HAFTAYI DA 6,64 İLE KAPATTI VE HEDEFİNE DOĞRU İLERLİYOR...YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Eki 2011, 10:54 

sayın Formasyoncu ilk kez brksn ı bu sıteden takıp edıyorum. yorumlarınız-analızlerınız guzel. cok tesekkur edıyorum. bende de var brksn, cok az mıktarda.artık burdan da takıp ederım brksn , daha dogrusu guzel yorum ve analızlerınızi. saygılar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Kas 2011, 09:28 

Aldığı teşekkür: 1
Borsada 04.02.2011 tarihinde işlem görmeye başlayan hissenin halka arz fiyatı 1,85 TL
Hisse ile ilgilenen arkadaşların Haziran ayında % 50 bedelli artış önce ve sonrası hissedeki bölünmenin açıklanmasında fayda var.
Halka arz sonrasında bedelli sermaye artışıda oldukça ilginç.
Sermaye 12.000.000 TL
Piyasa Değeri 6,82 fiyat üzerinden 81.840.002 TL
Fiyat / Kazanç 156,62
Hisse mevcut bilançosuna göre oldukça pahalı görünüyor.

02.11.2011 Gün sonu kapanış 6,84 TL

*TEKRAR-BERKOSAN'IN VERGİ DAİRESİNE SUNULAN 9 AYLIK NET DÖNEM KARI 723.944 TL

(28/10/2011 - 06:15:51)

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bild ... ?id=173733

Şirketin web sitesi
http://www.berkosan.com/

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Kas 2011, 13:08 

öneriniz nedir sayın polaris?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Kas 2011, 14:23 

teacherM yazdı:
öneriniz nedir sayın polaris?

Hisse ile ilgilenen ve bilgisi olan arkadaşlar açıklama geçebilir belki.
Endeks ve herşeyden bağımsız duraksız yükselişin nedeni konusunda.
Hissenin halka arz fiyatı 1,85 TL, 2,04 ile işlem görmeye başlamış.
1993 'de kurulan şirketin 4 milyon ödenmiş sermayesi , halka arz sonrası 8 milyon olmuş. Haziran ayında % 50 bedelli sermaye artışı yapılmış.
Hisseler birileri tarafından toplanmış olmalı.
Piyasa yapıcı Gedik Yatırım

http://www.finnet.com.tr/f2000/Hisse/Hi ... px?HNO=568

Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Kas 2011, 12:44 
grafikci

Formasyoncu yazdı:
Resim

iyi akşamlar arkadaşlar,
BRKSN grafiğinde TOBO formasyonu oluşmuş ve boyun çizgisi yukarı kırılmış,çizgi üzerinde 3 kapanış yapılmış,
ayrıca MACD grafiğinde de TOBO görülüyor,
formasyonun hedefi 7,30-7,40 arasına denk geliyor,
piyasalar izin verirse bu hedefe gitme ihtimali var,takip etmek isteyen arkadaşlar için paylaştım,
yatırım tavsiyesi değildir...

Resim

hissettirmeden usul usul gidiyor...YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Ara 2011, 15:00 

polaris yazdı:
Borsada 04.02.2011 tarihinde işlem görmeye başlayan hissenin halka arz fiyatı 1,85 TL
Hisse ile ilgilenen arkadaşların Haziran ayında % 50 bedelli artış önce ve sonrası hissedeki bölünmenin açıklanmasında fayda var.
Halka arz sonrasında bedelli sermaye artışıda oldukça ilginç.
Sermaye 12.000.000 TL
Piyasa Değeri 6,82 fiyat üzerinden 81.840.002 TL
Fiyat / Kazanç 156,62
Hisse mevcut bilançosuna göre oldukça pahalı görünüyor.

02.11.2011 Gün sonu kapanış 6,84 TL

*TEKRAR-BERKOSAN'IN VERGİ DAİRESİNE SUNULAN 9 AYLIK NET DÖNEM KARI 723.944 TL

(28/10/2011 - 06:15:51)

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bild ... ?id=173733

Şirketin web sitesi
http://www.berkosan.com/

Bilançosu nedeniyle pahalı bulduğumuz hisse 27.12.2011'de 9,50 TL son zirve sonrası 8,50 TL kapanmış ve 28.12.2011 itibariyle 7,42 TL.
Bir gün önce 139.994 olan işlem hacmi bugün sadece 8.879 adet.
Aşırı alım bölgesinden satış görülen hissenin anlamsız yükselişinin anlamlı düşüşü olarak değerlendirilmesi olası.
Y.T.D.

Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Tem 2012, 16:00 

Escom, Silver ve Berkosan hisselerinde neler oldu!
Bu defa tuzak dealarla kuruldu. Kızgın yatırımcılar aracı kurumu bastı ama aracı kurumda muhattap bulamadılar.
06 Temmuz 2012 Cuma 19:24
Kemer Country Çetesi yine işbaşında. Çetenin son operasyonu ise birkaç gündür hızlı düşüşleriyle dikkatleri üzerine çeken Berkosan, Silver ve Escom hisselerinde gerçekleştirildi.Gelen bilgilere göre de bu hisselerdeki hızlı inişin arkasında Kemer Country Çetesi yatıyor.

YÜKLÜ ALIM YAPTIRILDI

Bu kez operasyonun merkezi Samsun… Banka kökenli bir aracı kurumun Samsun şubesindeki dealerı kullanılarak müşterilerine Berkosan, Silver ve Escom hisseleri aldırılmış. Yapılan alımlar o kadar yüklü ki, söz konusu aracı kurum, bu hisselerin takasında birinci sıraya yerleşmiş. İddiaya göre hisseler son günlerde “taban taban” olmaya başlayınca Samsun’daki yatırımcılar da aracı kurumu basmış.

DEALAR KAÇTI, MÜDÜRLER İZNE AYRILDI

Büyük tartışmaların yaşandığı bu olaylar sırasında müşterilerine bu üç hisseyi aldıran dealar ise sırra kadem basmış. Banka kökenli aracı kurumun Samsun şube müdürü de yatırımcıların hiddetinden çekindiği için ‘izne ayrılmış’. Hatta şubenin bağlı olduğu Ankara’daki bölge müdürünün de izne çıktığı söyleniyor. Yaz sezonu nedeniyle izinlerin kullanıldığı bir gerçek ancak müdür ve bölge müdürünün aynı anda izne gitmesi oldukça manidar.

http://www.borsauzmani.com/hisse-senedi ... r-oldu.htm

Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Tem 2012, 13:05 

İthal izolasyonu yeni hattıyla 'ikame' edecek
17 Temmuz 2012 Salı 09:27
Son Güncelleme: 14:35
İMKB raporunda başarı öyküsüyle yer alan Berkosan makine parkını geliştirerek ithal ikamesi üretimine geçiyor. Halka arz sonrasında iki kat büyüyen şirket, dünyada ilk 10'a girmek için kolları sıvadı.
Uğur YILMAZ

İSTANBUL - İMKB'de Gelişmekte Olan İşletmeler Piyasası'nda (GİP) işlem gören ilk şirket olan Berkosan, 1 milyon euroluk yeni yatırımı yeni bir üretim hattı kurarak izolasyon ürünlerinde ithalatı ikame etmeyi amaçlıyor. Binalarda ses ve ısı, otomotivde akustik izolasyonunda kullanılan polipropilen ve polietilen köpük üretimi yapılacak yeni hat ile dünyanın ilk 10 üreticisi arasına girmeyi hedeflediklerini bildiren Berkosan'ın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aldıkaçtı ve Yönetim Kurulu Üyesi Enis Aldıkaçtı yeni yatırımlarını DÜNYA'ya anlattı.

Yeni hat üretiminin müşterisinin şimdiden hazır olduğunu belirten Enis Aldıkaçtı, "Kasım ayında oluşturulucak hattımız ile daha da büyüyerek küresel oyuncu olacağız. Şu anda dünyada bizi bilmeyen yok. İtalya ve İspanya da müşterilerimiz bu ürünü bekliyorlar. Küresel oyunculuk derken Amerika kıtasını da hedef alıyoruz. Avrupa'da zaten varız, birçok pazarda büyük ısırıklar aldık. Türkiye'de pazar lideriyiz. Burası bize dar geliyor, kabuğumuza sığmıyoruz" dedi.

Yatırım bütçesi borsadan

Geçen yıl GİP'ten sonra bu sene de İkincil Ulusal Pazar'a açılan ilk şirket biziz diyen Aldıkaçtı, "7 milyon lira ciroyla GİP'e girdik, yüzde 111 büyüyerek geçen yılı 16 milyon lira ile kapattık. Bu yıl beklentimiz 20 milyonun üzerinde, 25 milyon liraya doğru koşuyoruz. KOBİ'lerin her zaman sermaye ihtiyacı var, yeni bir fabrika yatırımı dar bütçe ile yapılacak bir iş değil. Halka arz bize bu bütçeyi sağladı" diye konuştu.

Halka açıldıktan sonra finansal ihtiyaçlarının bittiğini kaydeden Aldıkaçtı, "Açılmadan önce pazarı zaten oturtmuştuk, halka açıldıktan sonra da pazarı geliştirdik. Talep de hızlı bir şekilde yükseldi. Artık piyasaya 60-90 gün arasında vade sunabilecek güce sahip olduğumuz için büyüme de arkasından geldi. İhracat da keza aynı şekilde. Avrupa'ya ihracatta peşin para diye bir şey söz konusu değil, şirketler akreditif açamıyor artık. Eximbank işin içinde ise o zaman vade veriyorsun. Bazıları risk alıyor, Rusya'da, İspanya'da çok kişi para batırdı. İngiltere'den parasını alamayan çok kişi var" dedi.

İlk hedef İSO ikinci 500

Yakın zaman hedeflerinin İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) her yıl açıkladığı İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına girmek olduğunu dile getiren Aldıkaçtı, satışlarda 44 milyon liraya ulaştıklarında bu amaçlarına ulaşacaklarını, uzun dönemde ise dünyanın en büyük 10 üreticisinden biri olmayı planladıklarını bildirdi. Aldıkaçtı, "Şu anda sektörümüzde dünyada bizi bilmeyen hiçbir oyuncu yok. Çapraz bağlı polietilen köpükte ana oyuncu haline geldik. Dünyanın en büyük üreticisi ABD'de 4.5 milyar dolar cirosu var; ikinci yine ABD'de, 1 milyar dolar cirolu. Üçüncü Avrupa'da 150 milyon euro cirosu var. Biz bu işe başladığımızda dünyada yirmi üretici vardı, yirmi birinci bizdik. Şu anda ilk 10'a doğru gidiyoruz. Biri Bursa'da biri Tekirdağ'da iki fabrikada 150 çalışanımızla hedefimizi tutturacağımızdan eminiz" diyerek beklentilerini dile getirdi.

Kimseye çek vermeyen
Ağaoğlu bize veriyor

İnşaat yatırımları ile birlikte kredi kullanmaya başladıklarını kaydeden Aldıkaçtı, "2007'ye kadar kredi kullanmıyorduk, bu da yavaş büyümeye neden oluyordu. O yıl Saray'daki fabrika yatırımı olunca mecburen kredi kullanmaya başladık. 2008'de krizle birlikte hızlı bir şekilde kredi ile dönmeye başladık. Ağaoğlu olsun, Sur Yapı olsun çekle çalışıyoruz, şimdiye kadar sorun olmadı. Ağaoğlu kimseye çek vermez bize veriyor" diye konuştu.

'Anadolu'ya borsa danışmanlığı yapıyoruz'

35 yıldır sektörde olan Berkosan'ın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aldıkaçtı, 19 yıl önce kurduğu Berkosan'ın ilk günden beri Vestel, Arçelik, Beko, Profilo gibi firmalarla çalıştıklarını kaydediyor. Alanımızda hep öncü olduk diyen Aldıkaçtı, GİP sonrasında Anadolu şirketlerine borsa danışmanlığı yapmaya başladıklarını kaydediyor. Aldıkaçtı, "Türkiye'de 2.3 milyon KOBİ vardı, ilk borsaya giren firma biziz. GİP ile başladık, İkinci Ulusal Pazar'a geçtik. Sebep? İkinci Ulusal Pazar'da gösterdiğimiz performanstan dolayı İMKB kendi faaliyet raporuna bir başarı öyküsü diye Berkosan'ı yazdı. Hem öncü olduk hem de sektörün Türkiye'de gelişmesine sebep olduk. Mesela Çorum'dan arıyorlar, damdan düşenin halinden sen anlarsın diyerek borsaya açılmayı soruyorlar, anlatıyorsun. Eskişehir'den, her yerden arıyorlar, danışmanlık yapıyoruz artık"diye konuştu.

'Kendi kadromuzu kendimiz yarattık'

KOBİ'lerin en büyük derdinin kaynak sıkıntısı olduğunu belirten Mehmet Aldıkaçtı, "KOBİ'lerin belirli bir gücü var, yaratıcılık gücü de var ama sermayesi yetersiz olduğu için büyüyemiyor. Sermaye dediğimiz olay sadece para değil, insan gücü. Şu an bakın Berkosan'da kendi kadromuzu kendimiz yarattık. Yönetim Kurulu Üyelerimiz oğlum Enis Bey ile kızım Meltem Hanım, yüksek tahsillerini yurtdışında yaptı. KOBİ'lerin böyle yüksek eğitimli insanları bünyesinde tutması çok zor" dedi.

http://www.dunya.com/ithal-izolasyonu-y ... 59918h.htm

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Tem 2012, 15:33 

24.07.2012 16:25:01 - KAP : BERKOSAN YALITIM VE TECRIT MADDELERI URETIM VE TICARET A.S. / BRKSN [] BEDELSIZ PAY ALMA HAKKI KULLANIM TARIHI

BU HABERIN KAP `IN SITESINDEKI ORJINAL HALI VE EKLI DOSYALARINI GOREBILMEK ICIN ASAGIDAKI LINK`I TIKLAYINIZ!
HTTP://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/BILD ... ?ID=224719

KAP : BERKOSAN YALITIM VE TECRIT MADDELERI URETIM VE TICARET A.S. / BRKSN [] BEDELSIZ PAY ALMA HAKKI KULLANIM TARIHI 24.07.2012 16:25:02

BEDELSIZ PAY ALMA HAKKI KULLANIM TARIHI
---------------------------------------------------------------------------------------------

ORTAKLIGIN ADRESI : RUZGARLIBAHCE MH. KAVAK SK. IMPA IS MRK. NO:12 K:1 KAVACIK BEYKOZ ISTANBUL
TELEFON VE FAKS NO. : TLF.NO: 0216 331 09 00(PBX) FAKS NO: 0216 331 09 80
ORTAKLIGIN YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMININ TELEFON VE FAKS NO.SU : TLF.NO: 0216 331 09 00(PBX) FAKS NO: 0216 331 09 80
YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? : HAYIR
YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? : HAYIR
YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? : HAYIR
KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN OZEL DURUM ACIKLAMASININ TARIHI : 22/06/2012
OZET BILGI : SERMAYE ARTIRIMI TESCIL ISLEMI VE BEDELSIZ PAY DAGITIM TARIHI

---------------------------------------------------------------------------------------------

MEVCUT KAYITLI SERMAYE TAVANI (TL) : 30,000,000
ARTIRIM ONCESI ODENMIS/CIKARILMIS SERMAYE (TL) : 12,000,000
ARTIRIM SONRASI ODENMIS/CIKARILMIS SERMAYE (TL) : 15,600,000
BEDELSIZ ARTIRIM TUTARI (TL) : 3,600,000
IC KAYNAKLARDAN (TL) : 3,600,000
TEMETTUDEN (TL) : 0
BEDELSIZ ARTIRIM ORANI (%) : 30,0
BEDELSIZ PAY ALMA HAKKI KULLANIM BASLANGIC TARIHI : 27.07.2012
ARTIRILAN SERMAYEYI TEMSILEN IHRAC EDILEN PAYLAR ILK DEFA HANGI HESAP DONEMI KARINDAN YARARLANACAK? : 0

SIRKET CIKARILMIS SERMAYESININ, 30.000.000.-TL KAYITLI SERMAYE TAVANI ICINDE KALMAK UZERE 12.000.000.-TL`DEN 15.600.000.-TL`YE ARTIRILMASI NEDENIYLE IHRAC EDILECEK 3.600.000.-TL NOMINAL DEGERLI PAYLAR, SERMAYE PIYASASI KURULU`NCA 28/06/2012 TARIH VE 65/737 SAYILI BELGE ILE KURUL KAYDINA ALINMIS OLUP, TICARET SICIL MEMURLUGUNCA 23/07/2012 TARIHINDE TESCIL EDILMISTIR. ANCAK KAYDA ALINMA, SIRKETIMIZIN VEYA PAYLARININ KURUL VEYA KAMUCA TEKEFFULU ANLAMINA GELMEZ.
SERMAYE ARTIRIMI NEDENIYLE ORTAKLARIMIZA VERILECEK BEDELSIZ PAYLARIN DAGITIMINA 27/07/2012 TARIHINDE BASLANACAKTIR. BEDELSIZ PAY ALMA ISLEMI ICIN SURE SINIRLAMASI BULUNMAMAKTADIR.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Tem 2012, 10:08 

Tayfur Görgen 30.07.2012 Tarihinde 395.267 adet 9,0803 TL. ortalama ile alım, 458.886 adet 9,0506 TL. ortalama ile satış gerçekleştirmiş.
Hissenin günlük toplam işlem miktarı 1.606.218 adet olduğu düşünüldüğünde T.Görgen tarafından yapılan işlemlerin günlük işlem hacmi içindeki payı % 53,17
Toplam sermaye içindeki payının % 13 olduğu düşünüldüğünde hissedeki hakim durumda bulunan ortakların gün içi al-sat ile oynaklıklardaki yüksek dalga boyu oluşturan etkileri IMKB-SPK tarafından sadece izlenmekte.
Hissede 26 ve 27 Temmuz 2012 tarihlerinde son 10 saniyede yapılan işlemler ile tavan olması, ardından gelen günde satışlar ile % 15'lere varan oranda oynaklıklar görülmesi ve IMKB - SPK 'nın gün sonu kapanış seansı uygulaması etkisizliği açıkça görülmektedir.

İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI [BRKSN] 31.07.2012 10:43:42

Hisse Alım Satım Bildirimi

HTTP://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/BILD ... ?ID=225776

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 Sayılı Tebliği kapsamında Tayfur Görgen tarafından Borsamıza gönderilen hisse senedi alış satış işlemlerine ilişkin açıklama ilişikte yer almaktadır.

Bildirimlerin Borsamız tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin Borsa tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 8 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.