Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 12 Ara 2017, 02:28

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1079 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 18 Tem 2012, 16:13 
BMW M6

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 5
her şey olabilir ,,

BRKSN hisse 4 gündür tavan tavan gidiyodu bu gün de tavan tavan gitti birden baktım taban olmuş ,aradan 20 dakka geçmedi bi baktım bu seferde tekrar tavan olmuş. demek her şey olabilirmiş.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Tem 2012, 16:56 
Endi

Ettiği teşekkür: 1339
Aldığı teşekkür: 2083
BRKSN, dikkat etmek lazım. Ortaklardan biri MKK'ya başvurmuş. Hisseleri kayda aldrmak için. Aşağıdaki yazı bugünkü KAP'a düşen açıklamadan alınmıştır. 65 bin adet.

BRKSN 3 BERKOSAN YALITIM VE
TECR5T MADDELER5
ÜRET5M VE T5CARET A.<.
E KAM5L ASLAN
65.000,000

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Tem 2012, 10:02 
fikrihoca

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 4
BMW M6 yazdı:
nerelerdesin be yaw fikri hocam ,iyice merak ettirdin kendini.

Tatil bitti, artık burdayım sayın BMW M6,
Ama brisa da değilim artık.
Parmak, el, ayak, kol, bacak ne varsa kestim.

Haysiyetsizliğin bu kadarına da pes.
Ne kadar güvenilmez bir şirket olduklarını defalarca ispat ettiler.

Borsada kazanmanın altın kuralı, uzun vadede, "güvenilir ve karlı" şirketlerin hisselerinden mümkün olduğu kadar elinde fazla olmasıdır.
Bedelsiz sermaye artırımları da bunun için çok önemlidir. O hissenin lot sayısını artırabilmek için bir fırsattır.

Brisa bu konuda 1 e 40 vererek , sağlam bir hisse olduğu imajını verdi ama, gelinen noktada sağlam ve güvenilirliğini iki paralık etti.
Anlaşıldı ki, brisanın hisselerinin elinde fazla fazla olması hiç bir anlam ifade etmiyor.

Uzun vadede brisa elbet kazandıracaktır, ama bu imajları kolay kolay akıldan çıkmayacaktır. Tepedekiler, "Türkün aklı kıttır, nasıl olsa şu son 3 ayda yaptıklarımızı 1-2 sene sonra kimse hatırlamaz." diye düşünüyorlar galiba, ama yanılıyorlar. Tarih bunu affetmeyecektir.
Borsaya giren ve batmaz diye bilinen şirketlerin de bir gün batabileceğini unutuyorlar. Hiç bir şey sonsuz değildir.

ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Tem 2012, 10:07 
fikrihoca

selocan yazdı:
Mesaj Başlığı: Re: BRISA - Brisa Lastik Hisse Senedi Yorumları
MesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2012 13:08
Kullanıcı avatarı

meteor42 yazdı:
33 yaşındayım ve şu an hüngür hüngür ağlıyorum çaresizliğime ve rezilliğime özellikle borsaya yani giren ve girecek arkadaşlara tavsiyem benim bu halimden ibret alın.asgari ücretle çalışan biriyim evim kira 2 tanede cocugum var.borçlarımı ödeyebilmek için kredi çekip yani tekar borc parayla borsaya girdim.bir kac arkadaşın ve burdakilerin yorumlarıyla netaş ve brisa aldım tabi malumunuz en tepelerden sonrasını hepiniz biliyorsunuz.geceden beri ne uyku uyudum nede birkac gündür bişey yedim perişan oldum hem kendimi hem ailemi mahvettim çocuklarımı 2 aylık bi kızım onun yüzüne baktıkca kahroluyorum kucagıma alıp sevemiyorum bile.ne yapacagımı ilmiyorum ölü bi bedende yaşıyorum adeta kimseye acılamıyorum gecede beri çok düşündüm tek bir çıkış yolu buldum kendime o da bu yalan,sahte dünyadan tamamen ayrılmak.dün son gece cocuklarıma sarılıp uyuyayım dedim utancımdam cesaret edemedim yazıklar olsun bana,yazıklar olsun bana.bana kızmayın arkadaşlr ibret alın.bunları niye buraya yazıyorum onuda bilmiyorum ama giderken bir not bırakacağım ölümümden netaş telekom ve brisa sabancılar sorumludur diye hiç olmassa şu an insanları soyanlara karşı sessiz kalan yetkililer benim durumumu görünce belki harekete gecerlerde sizlere bi faydam dokunur belki giderayak...

meteor agam meteorolojı calısanısın galıba benım gıbı mersin silifkedeyım ıstersen bı konusalım
YAZIK VALLA YAZIK ALLAH BU SABANCILARI BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN ALINTIDIR

Allah sabır versin cümlemize. Yazık

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Tem 2012, 10:12 
BMW M6

fikri yazdı:
BMW M6 yazdı:
nerelerdesin be yaw fikri hocam ,iyice merak ettirdin kendini.

Tatil bitti, artık burdayım sayın BMW M6,
Ama brisa da değilim artık.
Parmak, el, ayak, kol, bacak ne varsa kestim.

Haysiyetsizliğin bu kadarına da pes.
Ne kadar güvenilmez bir şirket olduklarını defalarca ispat ettiler.

Borsada kazanmanın altın kuralı, uzun vadede, "güvenilir ve karlı" şirketlerin hisselerinden mümkün olduğu kadar elinde fazla olmasıdır.
Bedelsiz sermaye artırımları da bunun için çok önemlidir. O hissenin lot sayısını artırabilmek için bir fırsattır.

Brisa bu konuda 1 e 40 vererek , sağlam bir hisse olduğu imajını verdi ama, gelinen noktada sağlam ve güvenilirliğini iki paralık etti.
Anlaşıldı ki, brisanın hisselerinin elinde fazla fazla olması hiç bir anlam ifade etmiyor.

Uzun vadede brisa elbet kazandıracaktır, ama bu imajları kolay kolay akıldan çıkmayacaktır. Tepedekiler, "Türkün aklı kıttır, nasıl olsa şu son 3 ayda yaptıklarımızı 1-2 sene sonra kimse hatırlamaz." diye düşünüyorlar galiba, ama yanılıyorlar. Tarih bunu affetmeyecektir.
Borsaya giren ve batmaz diye bilinen şirketlerin de bir gün batabileceğini unutuyorlar. Hiç bir şey sonsuz değildir.

ytd

hoş geldin fikri hocam bende brisada kol kestim hatta netqaştada 189 larda kestim dün tabandan gözümü karartıp aldım. bakalım nereye kadar benim zamanım uzun sorun değil ama insangöz göre gçrede düşünce içi daralıyo hani düşmesin çıkmasında yatay gitsin o kadar dert edilmiyo. neyse hakkımızda hayırlısı olsun.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Tem 2012, 10:18 
fikrihoca

Sayın BMW M6,
benim için diğer hisselerden bir farkı yok ikisinin de.
Ne zaman al sinyali verirlerse o zaman alırım, dedim ama, ben de 170 tabanından biraz netaşa daldım :)

Saygılar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Tem 2012, 10:46 
BMW M6

fikri yazdı:
Sayın BMW M6,
Ne zaman al sinyali verirlerse o zaman alırım, dedim ama, ben de 170 tabanından biraz netaşa daldım :)

Saygılar

çok sabırsızsın be fikri hocam bende dün 2.ci tabandan aldım. bu grafiğine baktım uzun vadeye göre değdirmişler adamlar yani baya büyük bir dalga yaptılar bu kadar düşüşün birde çıkışı olacaktır bence.

daha sırada onay var
bölünme haberi var,
belkide bedelsizi artırma olabilir
herşeyin olabilmesi mümkün.
bekleyip görmek için buralarda olucağım.
brisada sabır edip bekledim ama faka bastım olsun varsın oda mutlaka biyerlerden geri dönüş yapacaktır o zaman brisayı tekrar alabilrim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Tem 2012, 11:02 

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 71
https://join.me/543-361-223 arkadaslar baska yerde paylasmayın.tertemiz kimsecikler yok

http://www.hissetuyolari.net

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Tem 2012, 11:03 
fikrihoca

BMW M6 yazdı:
fikri yazdı:
Sayın BMW M6,

Saygılar

çok sabırsızsın be fikri hocam bende dün 2.ci tabandan aldım. bu grafiğine baktım uzun vadeye göre değdirmişler adamlar yani baya büyük bir dalga yaptılar bu kadar düşüşün birde çıkışı olacaktır bence.

daha sırada onay var
bölünme haberi var,
belkide bedelsizi artırma olabilir
herşeyin olabilmesi mümkün.
bekleyip görmek için buralarda olucağım.
brisada sabır edip bekledim ama faka bastım olsun varsın oda mutlaka biyerlerden geri dönüş yapacaktır o zaman brisayı tekrar alabilrim.

147 den almadığıma pişman oldum sayın BMW M6
Yoldaydım pek ilgilenemedim dün. Ortalama düşürmek için güzel fırsattı. Neyse,
Ama bugün kü tavan ilaç gibi oldu. İkinci seans devamı gelir umarım.
Saygılar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Tem 2012, 12:04 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
Akadaşlar,
Sevgili dostumuz,hocamiz, güzel insan, Temel Kostik arkadaşımızin kardesi vefat etmistir.HİSSETUYOLARİ ailesi olarak derin üzüntüsünü asagidaki link'de paylasabiliriz.
Merhuma rahmet , kederli ailesine sabir diliyoruz.
Dostumuzun bu kederli gününde en azindan mesajlarimizla yaninda ola iliriz.
İlgilerinize teşekkürler.

viewtopic.php?f=128&p=121774#p121774[/quote]

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Tem 2012, 13:34 

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0
Bu senet için grafik koymadan sadece yorumumu yazacağım…
Senet %4000 bedelsiz bölündü bölünme öncesi artık bu senetten çıkılmalı beklenti bitecek deyip durdum tabi ki geleceği bilme şansım yoktu ama maalesef söylemlerim çok feci şekilde gerçeğe dönüştü…
Bu hissedeki düşüşün bu kadar derin olmasında yatan ana sebep bölünme tarihi ekrana düştüğünde senedin yaptığı %25 lik yükseliştir bu yükseliş senettekiler için satış fırsatı olarak görülmüş ve senet bölünmeden sonra düşüşüne dur diyememiştir yani yükselişin bedeli ağır oldu diyebiliriz…
Şu durumda kısa vadede artık 6,96 – 7,06 direnç bölgesi üzerinde senedin işlem görmesini beklemiyorum diyebilirim bugünkü yükseliş ise tam tavan olacak derken büyük bir sekteye uğradı ama seans sonunda biraz düşüşler toparlanıp senet günü 5,86 dan sonlandırdı… Bu durumda en kısa vadede 6,12 üzerinde işlemler kalıcı olana dek senetteki sıkıntılı gidişat devam eder diye düşünüyorum yine de düşüşler bir süreliğine durulur kanaatindeyim çünkü 5,60 lardan 6 lara dek oluşan hacimli yükseliş en azından bunu gerektiriyor dolayısıyla kısa vadede iyi gidişin ancak 6,12 üzerinde kalıcı olabilirse oluşacağını düşünüyorum ki bu durumda hedefler 6,44 ve 6,56 olacaktır olası gevşemelerin ise en kısa vadede 5,46 – 5,68 aralığında destek bulması beklenebilir… Bu durumda 5,46 altında olabilecek gün sonu kapanış senette stop loss kabul edilebilir diye düşünüyorum olur da 7 lere felan çıkarsa da bence elden çıkarılmalı çünkü sert düştü beklentisi bitti ve uzun bir süre kendine gelmesi mümkün olmayabilir diye düşünüyorum…
Sevgi ve Saygılarımla
Okalsan

Arkadaşım, iyi hoş güzel de, başka site reklamı ne diye veriyorsunuz?.. Başka site reklamı yasak arkadaşım. Tekerrürü halinde yasaklanırsınız.YÖNETİM

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Tem 2012, 13:04 

şimdi bu 5:45 gıbı gerı donecek buyuk ıhtımalle oyle mi?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Tem 2012, 22:35 

airman66 yazdı:
arkadaşlar imdi diyorlarki lot sayısı 30 milyon oldu ee 754 bin lot varken aynı para vardı piyasada 30 milyon lunca aynı para ve 754bin lotken spek elinde ne kadar mal varsa öyle rahat oynayıtordu bölününce spek iğin lotuda fazla ldu blki 15 milnoy n beliki 20 miloyn oldu bu durumda spek yine güçlü o zaman birşey değişiyor sadece ve sadece ben burda bıktırıcı bir durum görüyorum ve yine eski durumuna geleceğini düşünüyorum birsaların

bn 9 lu degılde 8 li rakmlara gelcegını dusunuyom 5:40 altına dusmezse

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Ağu 2012, 14:42 
hayal-et

Aldığı teşekkür: 9
umutlar o kadar mı kesildi ........ bir haftadır ses yok

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Ağu 2012, 16:32 
fikrihoca

spekler bile terketti hisseyi muhtemelen, kendi haline bırakıldı hisse.
2 ay öncesinin flaş hissesinin bu durmda olacağını kimse aklına getiremezdi herhalde.
ytd

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1079 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 8 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.