Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 12 Ara 2017, 02:36

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 48 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 02 May 2011, 20:24 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
BJKAS - Beşiktaş Hisse Senedi Yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 22:31 

Aldığı teşekkür: 0
BJKAS kadar yatırımcısını ihya eden 2. bi kağıt söyler misiniz?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 18:52 

Kupaya endekslemek doğrumudur bu kağıdı. kaybetme ve kazanma olasılıklarını göz önüne alırsak her iki ihtimalde de nasıl etkiler.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 19:48 

Kazanınca herkes yükselecek diye saldırıyor spekte yukarıdan satıyor

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 22:23 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
otur bakalım tabanına 10-10,30 alım zamanın yaklaşıyo, transfer zamanıda demekki 2 ayda yuzde elli cepte hadi hayırlsı.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 May 2011, 19:14 

bjk de gidisat e olur arkadaslar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 May 2011, 21:54 

tam beşiktaş zmanı hısse fıyatı cok ıyı düştü ben yarın almayı dusunuyorum eger bı aksılık olmassa agustos basına kadar %30-40 kesın getirir tahmınım.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Haz 2011, 11:14 
aunsalg82

Benim arkadaşımda 2 kat yaptı BJK'den. Şu an dip fiyatlarda görünüyor. Yükselmesi muhtemel kağıtlardan.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Haz 2011, 10:33 

Ettiği teşekkür: 3
Bu forumda BJK fazla yanlız kalmış, BJK şu stad haberi ile ihya olacak bir spor hissesi, ben BJK yi uzun vadeli aldım stad ekmeğini yemeden bırakmayacağım. Acelem yok BJK' de nasılsa :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Haz 2011, 11:17 

bu kağıda girmeniz şuanda %-5 olsada tavsiye etmiyorum..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Tem 2011, 12:42 
kocakurt_oflu

Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 313
BJK 9.82 DESTEK YAPTI ILK SEANS SUAN DA AO YAKIN TUTTU IKINCI SEANS IYI BIR HAREKET GELEBILIR ALIM ICIN COK BEKLEDI ALIN IKINCI SEANS UCURCAM DIYE,82 84 ALDIM VE SIMDI DE 10 USTU BELIYORUM,AMA BAKIN SAKIN HA SAKIN YTD OLARAK BILIN,KENDINIZ INCELEMEDEN DE MAL ALMAYIN

4)kendi fikirlerimdir kesinlikle yattım tavsiyesi degildir...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Tem 2011, 16:38 
kocakurt_oflu

Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 313
kocakurt_oflu yazdı:
BJK 9.82 DESTEK YAPTI ILK SEANS SUAN DA AO YAKIN TUTTU IKINCI SEANS IYI BIR HAREKET GELEBILIR ALIM ICIN COK BEKLEDI ALIN IKINCI SEANS UCURCAM DIYE,82 84 ALDIM VE SIMDI DE 10 USTU BELIYORUM,AMA BAKIN SAKIN HA SAKIN YTD OLARAK BILIN,KENDINIZ INCELEMEDEN DE MAL ALMAYIN

BJK 9.92 DEN ELIMDEKI MALI VERDIM AMA IYI KI VERDIM DEDIM,BU KAGITTA OPARSYON BITTI GIBI ARTIK DOKUNMAM BU KAGIDA,ÖLÜCÜLER BURDA OLUR ALCAK KISILER BANT OLARAK 9.60 64 BANDINI TAKIP EDIP YINE BIR 80 KISADA DENEMEK ISTERSE DENESIN AMA KESINLIKLE YTD

4)kendi fikirlerimdir kesinlikle yattım tavsiyesi degildir...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Tem 2011, 08:20 

KARİYERİNDE 5 NBA şampiyonluğu bulunan ‘Kara Mamba’, FIBA’dan onay çıktığı takdirde Beşiktaş’ta oynayacak.
kobe braynt yakında bizde hayeldi gerçek olacak .

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Tem 2011, 08:34 

Özellikle spor hisselerinde bu tarz iyi haberlere ihtiyarcımız var.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Ağu 2011, 08:47 

Kartal yüzyılın bombasını patlatıyor!

Beşiktaş Kulübü, yüzyılın transfer bombasını patlatıyor. Siyah-beyazlılar, dünya yıldızını kadrosuna katmaya bir adım daha yaklaştı.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve basketbol şube sorumlusu Şeref Yalçın'ın, NBA'in ünlü basketbolcusu Kobe Bryant ve menajeri Rob Pelinka ile yaptığı görüşme sona erdi.

DHA'nın haberine göre; yaklaşık 4 saat süren görüşmede tarafların önemli bir gelişme kaydettiği öğrenilirken, ünlü basketbolcunun bugün bir kez daha Demirören ve ekibi ile bir araya geleceği ifade edildi.

Başkan Yıldırım Demirören, "Görüşme gayet olumlu yolda. Şimdi onların yanıtını bekliyoruz" dedi. Demirören ve Şeref Yalçın daha sonra, anlaşmaya vardıkları Deron Williams ile bir akşam yemeği yemek üzere buluştular.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 48 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 8 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.