Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 14 Ara 2017, 08:10

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 07 Mar 2012, 20:36 

Ettiği teşekkür: 423
Aldığı teşekkür: 174
Beyaz Filo Oto Kiralama’nın halka arz fiyatının 4.50 TL olduğu açıklandı.

32 milyon 722 bin TL sermayeye sahip olan Beyaz Filo, nakit olarak artırılacak 3 milyon 528 bin TL tutarındaki nominal paylarını halka arz edecek. Sermaye artırımı sonrasında Beyaz Filo’nun yeni sermayesi 36 milyon 250 bin TL olacak.

Halka arzdan 15 milyon 876 bin TL gelir elde etmeyi planlayan Beyaz Filo’nun halka açıklık oranı yüzde 10 olacak.

İzahname
http://www.beyazfilo.com/izahname-ve-sirkuler.aspx

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Eyl 2012, 23:01 
kocakurt_oflu

Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 313
bu kagıdı ıyı ınceleyın 3.89 ustu ucusa gecer ılk yer olarak 4.08 eger bu banı asarsa ............................,devamı V.I.P BOLUMUNDE YTD

4)kendi fikirlerimdir kesinlikle yattım tavsiyesi degildir...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Eyl 2012, 11:32 
CheeKyCi

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 5
***BEYAZ***BEYAZ FİLO OTO KİRALAMA A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : Şehit Kurbani Akboğa Sokak No:24 Birlik Mah. Çankaya/ANKARA
Telefon ve Faks No. : 0312 454 20 00 - 0312 454 20 55
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0312 454 20 10 - 0312 454 20 55
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Sermaye avansı ödemeleri hk.

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
Şirketimiz Yönetim Kurulunun 29.09.2012 tarihli ve 2012/35 nolu kararı uyarınca yapılan açıklamadır.

İleri bir tarihte Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde yapılacak ilk sermaye arttırımında sermayeye çevrilmek kaydıyla,
% 18,50 oranında ortağımız olan Gürkan Gençler tarafından 1.598.723,41 TL,
% 18,50 oranında ortağımız olan Ahmet Can Teoman tarafından 1.598.723,41 TL,
% 18,50 oranında ortağımız olan Osman Turgut Fırat tarafından 1.598.723,41 TL,
% 18,50 oranında ortağımız olan Metin Ziya Tansu tarafından 1.598.723,41 TL,
% 16,25 oranında ortağımız olan Flap KongreToplantı Hiz.Oto.Tic.A.Ş.tarafından 5.889.960,00 TL,
olmak üzere,
şirketimiz hisselerinin %90,25 oranına sahip olan pay sahipleri tarafından toplam 12.284.853,64 TL sermaye avansı ödemesi yapılması kabul edilmiştir.

Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunulur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

Başkalarının Değil, Kendinin En İyisi İle Yarış ;

Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Eki 2012, 10:59 
Big_Boss

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 58
Şirketin dönen varlıkları 33.904 ml TL iken kısa vade yükümlülükleri 119.425 ml TL... Kısa vadeli borçlarını ödemekte oldukça zorlanacaktır, temel olarak sıkıntılı bir şirket şu halde uzun vadeli yatırıma kesinlikle uygun değil. Bu nedenledir ki işlem görmeye başladığı günden beri düşüyor. Bu düşüşlerin elbette tepki çıkışları olacaktır. Alım noktasını iyi yakalamak ve karı alınca kaçmak gerekiyor. Sert düşüş sonrası bugün yarın bir tepki verecektir ancak yükseliş ne kadar kuvvetli olur bilinmez. Şuan ki fiyatı 2.46 olan hisse trade için takibe alınabilir......Garantisi olmayan şahsi yorumumdur...ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Eki 2012, 19:11 
Big_Boss

kaptan2 yazdı:
Bigboss dostum seni gökte ararken burada buldum. Çok sevindim. Sayende çok para kazandım Allahrazi olsun. Sana soru sorarken nereyi kullanalim, başlığınız varmi?

Mrb dostum, bende aranıza yeni katıldım :) başlık yok malesef,ilgilendiğim hisselerin kendi sayfalarında yazıyorum, sen nerede istersen sor ben seni bulurum :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Eki 2012, 20:36 

Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
Big_Boss yazdı:
kaptan2 yazdı:
Bigboss dostum seni gökte ararken burada buldum. Çok sevindim. Sayende çok para kazandım Allahrazi olsun. Sana soru sorarken nereyi kullanalim, başlığınız varmi?

Mrb dostum, bende aranıza yeni katıldım :) başlık yok malesef,ilgilendiğim hisselerin kendi sayfalarında yazıyorum, sen nerede istersen sor ben seni bulurum :)

Sizi çok önceden izerim ama ilk defa yazıyorum. Belki de uygun renginize gelmeniz bekledim :). Hoşgeldiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Eki 2012, 20:46 
Big_Boss

byavuz yazdı:
Sizi çok önceden izerim ama ilk defa yazıyorum. Belki de uygun renginize gelmeniz bekledim :). Hoşgeldiniz.

Hoşbulduk dostum bu yeni sayfa hepimiz için hayırlı olur inşallah...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Eki 2012, 23:07 

Ettiği teşekkür: 526
Aldığı teşekkür: 37
Big_Boss yazdı:
byavuz yazdı:

Hoşbulduk dostum bu yeni sayfa hepimiz için hayırlı olur inşallah...

Baba hoşgeldin
umarım hayat istediğin gibi gitmiştir ve ara verişin sorun sıkıntılar yüzünden değilde
keyif sürmek içindi
hoş geldin baba ;)

En son ÜRÜS tarafından 24 Eki 2012, 23:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Eki 2012, 23:09 
Big_Boss

ÜRÜS yazdı:
Big_Boss yazdı:
Baba hoşgeldin
umarım hayat istediğin gibi gitmiştir ve ara verişin sorun sıkıntılar yüzünden değilde
keyif sürmek içindi
hoş geldin baba ;)

hoşbulduk dostum, keyif sürmek için geldik buraya bakalım sonumuz ne olacak :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Eki 2012, 23:16 

baba
sen ki ky dostusun taaaaaaa eskilerden bilirim
burda biri sürü ky vip.üye değil
sizde vip sayfa acarsanız sizi takıp edemem
ama herkese acık sayfanız olursa takıp ederiz
acaba bu konuda siz ne düşünüyorsunuz baba

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Eki 2012, 23:23 
Big_Boss

ÜRÜS yazdı:
baba
sen ki ky dostusun taaaaaaa eskilerden bilirim
burda biri sürü ky vip.üye değil
sizde vip sayfa acarsanız sizi takıp edemem
ama herkese acık sayfanız olursa takıp ederiz
acaba bu konuda siz ne düşünüyorsunuz baba

Noviraca sen misin ? ben şuan için Vip yada genel sayfa açmayı düşünmüyorum, takip ettiklerimi kendi sayfalarında değerlendireceğim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Eki 2012, 23:29 

benım baba nasıl tanıdın ya
inanamıyorum gercekten
hakkaten baba
çoookk şaşrttın beni

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Eki 2012, 23:32 
Big_Boss

ÜRÜS yazdı:
benım baba nasıl tanıdın ya
inanamıyorum gercekten
hakkaten baba
çoookk şaşrttın beni

oğluuuuummm :)
yaw seni unutmak mümkün mü be dostum... Bana bir tek sen baba derdin...
Nasılsın keyifler yerinde mi?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Eki 2012, 23:39 

büyük adamsın baba :)

Sağol baba çok şükür sağlık yerinde
yalnız sen ara verince
danışacak pek güvenilir kımse kalmayınca
5 üstü maliyetle rheag batağına saplandım bekliyorum
benım gibilere iyi pazarladılar malesef
rheag şuanda 1.79
varımız yoğumuz orda
bu arada Ailenle beraber nice mutlu huzurlu sağlık dolu bayramlar diliyorum

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Eki 2012, 00:08 
Big_Boss

ÜRÜS yazdı:
büyük adamsın baba :)

Sağol baba çok şükür sağlık yerinde
yalnız sen ara verince
danışacak pek güvenilir kımse kalmayınca
5 üstü maliyetle rheag batağına saplandım bekliyorum
benım gibilere iyi pazarladılar malesef
rheag şuanda 1.79
varımız yoğumuz orda
bu arada Ailenle beraber nice mutlu huzurlu sağlık dolu bayramlar diliyorum

Valla dostum para harcamadan para kazanılmıyor. Kendi kararlarını kendin almalısın bunun içinde donanımını arttırmalısın...Bazen çok basit şeyler çok büyük karlar getiriyor veya büyük zararlardan kurtarıyor...Bunları bayramdan sonra daha detaylı konuşuruz...Rheag sayfasında yazan arkadaşlar 2010 da beraber giriş yaptığımız ve hisseyi çok yakından takip eden arkadaşlarımız. Şuan şirket konusunda benden çok daha fazla bilgiye sahipler...Onların yorumlarını dikkate almanı tavsiye ederim...Benim şahsi fikrim ise yakında bir kısa sıçrama yapabilir (1.92) devamında 2.20 li rakamlar olabilir...Sadece tahmin...Detaylı incelemek lazım...ytd

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 37 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.