Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 12 Ara 2017, 02:31

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 104 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 02 May 2011, 21:15 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
HİSSE : BAGFS

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.
Faaliyet Alanı : Asit Ve Kimyevi Gübre Üretimi,İthalatı, Dahili Ve Harici Satışı
Sektör : Kimya, Petrol, Kauçuk ve Plastik Ürünleri
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 16/01/1970
Halka Aç. Tarihi : 28.01.1986
İlk İşlem Tarihi : 28.01.1986

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 00:49 

Aldığı teşekkür: 0
hani kimse yok.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 09:13 
sentez

olurmu canım burdayız
sessizce takipteyiz ;)
uyutur bağfaş, sonra bir bomba haber patlatır ardından el sallarsın o yüzden unutup gözünün ucuyla bakacaksın

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 00:00 

sentez . kardeş .bu bagfaş bizi uyuz ederse .uyuz ilacı alacak parayı nereden bulacağım ben.ayrıca eczacı bayan olursa ve ben o bayana bir türk silahlı kuvveti mensubu olarak "Ya hanımefendi ben bir kağıt aldım,o yüzden uyuz oldum"nasıl diyeceğim.Ben utanırım vallahi.Artık senden yardım alacağım canım.İyi geceler.hA BU ARADA bu kağıtla ilgili olarak hayret nasıl 175 e düşmedi cuma günü HAYRET ki ne HAYRET .neyse canım bi dahaki sefere düşer.bizde biraz daha alırız.tam beş aya yakındır aynı fiyatta durmayı başaran tek kağıt.Ve 385 hissenin belkide en sağlam hissesi.Yazıklar olsun diyorum başkada bir şey demiyorum.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 00:29 

Forum herkese hayirli olmasini dilerim. Degerli ortaklar teknik olarak bagfas ne durumda teknikten anlayanlar yazsin Lütfen simdiden tesekkürler. Hayirli kazanclar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 01:32 

sevgili subay kardes bu kağıt borsa için kısa bir sürec sayılan yakalasık 9 ay gibi bir süreçte iki katı prim yaptı.hala da,son süreçte hareket olmasada prim ve bölünme olasılığı yüksek bir kağıt.lakin;bu kağıdı tutmak istiyorsan biraz sabretmen lazım.ama herkesin sorduğu soru aynı;ne kadar sabır?cevap basit borsa uzun vadeli bir yatırım bunun cevabını kimse bilemez.ama sen eczacı arkadaşı fazla bekletmek istemiyorsan 18 i sabah erkendenden temettühü alır almaz yoluna bak çünkü geçen sene zararda giderken,bu sene ii kadra(3 (trilyn eski para) sermayesi olan bir şirket için).ilk çeyrek karı da bu sermaye ye göre 10 numara(18 trilyon ).bu kağıttan para kazanmayı istiyorsan ya beklemeyi öğren(yaklaşık 2 sene ) yada zararına sat kızı al.Bu arada 2 sene sonra alacağın para muhtemelen düşündüğün paranın çok çok üzerinde olacak!!!sonra pişman olma.karar senin subay kardeş.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 May 2011, 21:08 

bağfaş ta bizi öptüler.hayırlısı bakalım durum hiç iç açıcı değil...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 May 2011, 13:01 

Bagfs ile ilgili yorum yapabilecek arkadaş sessiz beklemek sıkıcı oluyor.Yardımcı olmanız dilegiyle.Bol kazançlar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Haz 2011, 11:21 
aunsalg82

Bağfaş'ta bu aydan itibaren yıl sonuna kadar artışlar öngörüyorum. Dip fiyatlara geldi diye düşünüyorum.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Haz 2011, 21:48 
sayın montaın kardeş istegın uzerıne bagfajı ınceledım.oncelıkle 2 çıkış yapmış olan hıssede bu 2 cıkışta neredeyse eşit boyda olmuş,eger bu 2 çıkış ve duseltmelerı nı 1.2.3.4 sayarsak gelecek olan dalga 5. dalga olacak olup enaz dıger 2 cıkış kadar olmalı dıye dsunuyorum.bu arada eger olusan son duseltme 4. dalga ıse yeterlı olan bır duseltme olarak gorunuyor herıhtımale karsi 138 sevyelerını gormek isteyebılır (bu bırazda genel durumla ilgi).RSI gostergesıne bakınca 2li dıp olmuş ve yuakjraı yonelım sınyalı gelmiş onumuzde ki 2 gun artıda kapatırsa kırmızı ile cızılı trend cizgısı aşilırsa gusel bır dalga gelecek demektır.
son olarak rsı da pozıtıf uyumsuzluk var,fıatlar yenı dıp yapmış ama RSI yukarda kalmış gorunuyor.ONEMLİ BIR VERIDIR.willims -80 altından donmuş ve donuş sınyalşı olmustur.herşey bu aşanada çok olumlu gorunuyor.
onumuzdeki 2 gun çok onemli gorunmektedır.ytd.
    Resim
son olark belırtmek isterımki uzun vadeli oyuncu isenız ve eger tahmın ettıgım dalga yapısı olusursa gelen dalga 5 olacak ve bu dalga muhtemelen uzama yapacak ve fıatı 300 liraya taşiyacaktır.ama dedigim gib,i uzun vadede ve 5 . dalga ise ...
5 dalga oldusgunu nasıl anlarız dersenız;duseltmenın 138 lerın veya simdiki sevyelerın altına inmemsı lazımdır. cunku 4 . dalgalar %50 den fazla duseltme yı çok nadıren yaparlar eger bu duseltme artarsa 138 lerın altı test dahı edılırse bu dalga varsayımım yatar malesef.ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 20:11 

Olgunnn Bey tşk ederim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Eki 2011, 22:39 

Aldığı teşekkür: 1
*BAĞFAŞ'IN 9 AYLIK KONSOLİDE OLMAYAN NET DÖNEM KARI 61.394.339 TL(ÖNCEKİ 25.996.596 TL)

(26/10/2011 - 13:44:03)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 Kas 2011, 13:58 

Bagfs ile ilgilenen arkadaş yokmu?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 Kas 2011, 17:00 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
son dönem karı müthiş ve bedelsiz oranı gittikçe şişiyor bana göre ikinci konya olabilir bu gidişle ama para yok alcak onu nasıl halletçez bilmiyorum :lol:

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 104 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 8 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.