Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 22 May 2019, 06:58

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yasal Uyarı
Sermaye Piyasasi Kurulunun Seri : V, No :55 “ Yatırım Danışmanlığı Faaliyetine ve Bu Faaliyette Bulunacak Kurumlara İlişkin Esaslar Hakkinda Teblig’i Uyarinca Yayımlanan Uyarı Notu :"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım
danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti ; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabılır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.'

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 726 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 49  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 07 Haz 2016, 06:27 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2
Cok sağolun hocam bekliyorum.başarılar dilerim...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 Haz 2016, 20:45 

Aldığı teşekkür: 1
merhaba ahmet bey:parsan hakkında uzun vade yorumunuz nedir siz bundan 6 yıl önce netaş için alın atın demiştiniz yaptık ama çok az keşke çok yapsaymışız aynı şeyi parsan içinde dermisniz olabilir mi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 Haz 2016, 22:41 

Ettiği teşekkür: 153
Aldığı teşekkür: 0
ahmet hocam
aselsanı bölünme sonrası inceleyebliriz demiştiniz, alım için uygun seviyelere geldik mi acaba? İnceleyebilir misiniz?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Haz 2016, 23:19 
ahmetguven10

Ettiği teşekkür: 233
Aldığı teşekkür: 2318
Dostlar yarın tüm sayfaları güncelleyeceğim. Tüm sorular dahil. Aselsn da henüz yabancı satışı dengeye ulaşmadığından henüz geri almadım. klasik bedelsiz sonrası ufak realizasyonlar oluşuyor ancak bunlar aselsanı durdurmaya yetmeyecek şeyler. Genel anlam da endeks vs, detaylı analizlere başlayacağım yeniden. Sınavı da geçtim galiba değdi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Haz 2016, 09:04 
Endi

Ettiği teşekkür: 1522
Aldığı teşekkür: 2305
ahmetguven10 yazdı:
Dostlar yarın tüm sayfaları güncelleyeceğim. Tüm sorular dahil. Aselsn da henüz yabancı satışı dengeye ulaşmadığından henüz geri almadım. klasik bedelsiz sonrası ufak realizasyonlar oluşuyor ancak bunlar aselsanı durdurmaya yetmeyecek şeyler. Genel anlam da endeks vs, detaylı analizlere başlayacağım yeniden. Sınavı da geçtim galiba değdi.

Sınav için tebrikler.

Sitemizin kaliteli. Lisanslı yatırım uzmanı idiniz zaten, şimdi ekstra oldunuz. :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Haz 2016, 20:40 
ahmetguven10

trip_42 yazdı:
Ahmet hocam 50 binliralik yatirim icin bana en az bir yillik onu acik 5 tane incelemem icin senet bilgisi verirseniz ayrica mutlu olacağim

Kusura bakmayın gecikmeden dolayı. Öneri yapamıyoruz artık kanun ve yasa koyucularımız bunları yatırımcıların yararına düşünerekten yasakladılar. Ama takasların gecikmeli olarak verilmesi yatırımcıyı korumak içinmiş. Yada açığa satış işlemiyle piyasa dengeye kavuşuyormuş. Kısaca kravatlı değilseniz geriye kalanlar için sadece tavuktan ibaretiz. Öncelikle her konu da panik yapmadan çeşitli portföy hazırlamak, en önemlisi rüzgarın yönünü iyi kestirebilmek ona göre bistte alacağınız çoğu pozisyon size kazandıracaktır. Biz rüzgarın neresindeyiz bunu tahmin etmek ölçmek çok önemli. Bi cetvel hazırlayacağım. Geçmiş yıllarda piyasadaki yükseliş ve satış zamanlarını içine alan, piyasa lokomotiflerinin rüzgarın yönünü belirlerken oluşan global para piyasalarını içine alan bir cetvel. Parça parça tamamlamayı düşünüyorum. Gelecek adına daha öngörülebilir piyasalar keşfedebiliriz. Bu ihtimal doğru analizlerle mümkün.

SONME:

Şimdi yatırım yaparken az çok şirketlerin gelecekleri konusunda biraz bilgiye sahip olmak çok önemli. 3 yıldır beklediğinizi söylediğiniz için siz benim gözümde Borsacısınız öncelikle, yatırımın ne demek olduğu konusunda bir fikriniz var. Kimimiz sadece kısa vade kazanç kapısı gözüyle bakıyoruz.Ve ilerisi için az, şimdisi için çok fazla beklentiyle doluyuz. Piyasamızda SONME şirketinin piyasa değeri kadar haftalık iş anlaşması yapan şirket varken ve kar değeri ortalama bir bakkalın cirosu kadar iken ; Sizi 3 yıldır bu hisse de tutan muhtemel hissedeki zararınız. Peki şimdi şirket değerlemelerine baktığımızda görüyoruz ki şirket tahta yönetimi borsada hobi amaçlı işlem yapıyor. Aslında beklediğiniz bir spekülasyon ise en azından bazı öngörülebilir beklentiler olmalı. Bildiğim kadarıyla da yok. Paranızı en az 2 en fazla da takip edebileceğiniz bir hisselerle çeşitlendirin. Bu kimisi için 5 tir kimisi için 10. Rüzgarın yönü karışıksa beklemek en güzelidir. Şu aralar piyasanın esintisi terse doğru gidiyor. Yağmura yakalanma ihtimalimizde yok değil. Size şu dönem de yönlendirebileceğim fazla bir hisse yok. Sonme deki durumunuza gelince, farklı şirketlere geçme zamanı sanki.

Bildiğiniz üzere sanal listeler yayınlıyoruz. Sayın analizci başarılı bir şekilde portföy yöneterek 6 ay da %100 getiri üzerine çıkartmayı başardı. Çeşitlilik adına bende ayrıca sanal liste oluşturdum. Benim hazırladığım liste bir hissedeki öngörülerimin zayıf ve riskli olmasından dolayı zarara geçti. Aslında bu biraz benim listeyi iyi takip edemememden kaynaklandı. Son dönemde işlerimden dolayı vakit ayıramadım. Umarım bundan sonra, en azından eylüle kadar fazla vakit ayırabileceğim. Riskleri daha doğru yönetmek lazım. Siz de eğer öncelikle portföy yönetimi konusunda bilinçlenmek istiyorsanız deneyin. Devam etmek zorunda da değilsiniz. Teknik analiz, şirketlerin bütün finansal verileri, sermaye piyasası kanunları dahil bana buradan sorabilirsiniz. Merak ettiğiniz ne varsa. Finans sistemi üzerinde paraya konu olan ne varsa çekinmeden sorun. Alacağınız tüm cevaplar ilerisi için bir kazanımdır. Mesela uzun vade yatırım başlığı altındaki sayfayı okuyunuz. herkese açık alanda yazıyorum. Bütün görüşlerinizi suallerinizi yazın. Elimizden ne geliyorsa paylaşalım. Vakit buldukça diğer herkes de yazacaktır fikirlerini bildiklerini.

oğul yazdı:
merhaba ahmet bey:parsan hakkında uzun vade yorumunuz nedir siz bundan 6 yıl önce netaş için alın atın demiştiniz yaptık ama çok az keşke çok yapsaymışız aynı şeyi parsan içinde dermisniz olabilir mi.

Evet ilerisi için Karlılığı konusunda site analizcimiz başarılı bir analiz yayınladı. Epey de emek veriyor takibi için. Şuan şirket yatırım sürecinde olduğu için kar hanesinde bir zayıflık var elbette ama gelecek seneye kar hanesi daha da güçlenecek ve defter değeri de karlılıkla birlikte yükselecektir. Detaylı bir analiz yapmadım ancak şuan ki piyasa ritmine göre fiyatının yüksek olduğunu düşüyorum. Güzel bir yükseliş yaptı. 5-6 liralardan maliyetlenilebilseydi gayet iyiydi. Şuan piyasa rüzgarı netleşmeden pozisyon almak biraz riskli olabilir. Keza primli hisseler ters rüzgarda hasılatı epey zora düşürebilir. Ama netaşta olan daha çok spekülasyondan faydalanmak gibiydi ikisi arasında epey fark var. 2 sene dolmadan sanırım güzel bir sermaye arttırımı yapabilecek nakte ve kapasiteye ulaşacaktır parsn. İstikrarlı ve iyi bir tahta yönetimi var.
Teknik olarak şuan 9.70 bölgesini deniyor. Sanıyorum üzerine geçse bile ihlal düzeyinde kalıp geriye doğru bi düzeltme başlayacak. Ama piyasa ritmini de önemsemek günlük takip etmek gerekiyor. 8 tl dolayında dengelenirse fena olmaz hisse için. Tekrar piyasadaki duruma göre değerlendirilmeli.

rovolver yazdı:
ahmet hocam
aselsanı bölünme sonrası inceleyebliriz demiştiniz, alım için uygun seviyelere geldik mi acaba? İnceleyebilir misiniz?

Hisse başlığına detaylı analiz yayınlayacağım. Şuan için para çıkışı sürüyor ama zayıflamaya başladı.

Sağlıcakla... Hayırlı ramazanlar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Haz 2016, 21:53 

Aldığı teşekkür: 2
Ahmet hocam yorumlariniz icin tesekkurler 9.18 ile aselsandayim 5 yil 2021 de satmak umudu ile tekrar tesekkurler

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Haz 2016, 09:42 

Ettiği teşekkür: 346
Aldığı teşekkür: 89
Sayın ahmetguven10, sınav için tebrikler. Prkme için, temettü öncesi bir değerlendirmeniz olur mu?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Haz 2016, 19:38 
ahmetguven10

atur yazdı:
Sayın ahmetguven10, sınav için tebrikler. Prkme için, temettü öncesi bir değerlendirmeniz olur mu?

Bu temettülerle başı dertte hissenin. 2.60 üzerinde kalabilse çok iyi olacakta ama citi az da olsa satış yapıyor. zaten genel itibari ile citi ve deutsche yüksek işlem yapıyor. Azıcık alsalar bile yükseliyor hisse. Aynı şekilde tersi. Şuan teknik olarak negatif bir görüş hakim. 23 haziranda brexit oylanacak. bütün dünya buna kilitlenmiş durumda. Oylama sonucunda ingiltere ab den ayrılırsa senaryolar kötü yönde işleme geçecek beklentisi hakim. Bizim borsa uzun süredir düşmek için zaman kolluyordu zaten. Dolar ve altın da güçleniyor. hacimler neredeyse alım satımların yataya değecek kadar azaldığını gösteriyor. Bankalarımızın bazıları yüksek derece de iskontolu hale geldi. Ya son kötü senaryoları çalıştırıp insanları tedirgin etmek gayeleri ya da sahiden daha kötü çöküşler bekliyor bizi.

Aşağıda gördüğünüz grafikte 20 yıllık bir macd hareketinin yönünü analiz ediyoruz. son 3 dönem de aşağıdan yukarıya dönüşlerde yeşil çizgi tam yukarı kesecekken geri dönüyor. Daha sonra çok güçlü bir ivme başlıyor. Bu çok uzun va de grafiğe baktığımızda tam yukarıdan aşağıya dönüşlerde piyasaya sürekli iyi haberler pompalanmış. mesela 2008 krizinde iki çizgi arasındaki mesafe iyiden iyiye açıldığında küresel sermaye olgunlaşma sürecini başlatıyor. petrol hakkında varili 200 dolar olacak diyor goldman sacshes. Petrol 3 ay da 35 dolara düşüyor. abd de bankalar batarken yine aynı kredi dereceleme şirketleri batan bankaların notları hakkında yatırım yapılabilir seviyenin en üst seviyesinde tutuyordu. Piyasalar felaketi yaşadılar. Borsamız %50 den fazla değer kaybetti. Şuan da da o kadar çok kötü veri pompalanıyor ki ben hangisini takip etmem gerektiğini anımsayamaz oldum artık.. İngilterenin arkasında acaba başka ülkeler de ab den ayrılmak isteyecek mi? Doları yeniden aşağıya düşen bir trende sokup dağılma tehlikesiyle karşı karşıya gelen ab nin euro dan vazgeçerek herkesin kendi para birimine geçtği bir döneme mi şahit olacağız? Çünkü negatif faiz kör bi döngü yaratmış durumda dünyada. Merkez bankaları tahvillerini kendi kendine satın alır oldu. Libor faizleri üzerinden manipülasyona yapamaz oldu dünya devleri. Tek kazanç kapıları gördükleri gelişen piyasalarda yarattıkları kaos, savaş şuan finansal istikrarsızlığı kontrol altına alamaz boyuta taşımış durumda. Geçtiğimiz 2 hafta önce doların 3 tl dayanmasıyla yerli sermayenin 7 milyar dolar satış yaparak doların dizginlemesini kim tembihledi? Yabancı sermaye bizim ülkede neden haftalarca alım yaptıktan sonra milyonlarca doları zararına satarak çıkmaya çalışıyor? yapılan hesap hatası mı yoksa finansal savaş mı? Kafam da olumlu bakabileceğim çok az veri kaldı. Demek ki küresel sermaye piyasalardaki olumsuzluğu olabildiğince hissettirmeye çalışıyor. Bakalım daha önce grafikte de görüldüğü gibi 2 defa aşağıya kıran yeşil çizgi coşkuyla yukarı dönecek mi? 3. denemeyi merakla izliyorum.

Eklentiler:
VERİ.png
VERİ.png [ 396.35 KiB | 705 kere görüntülendi ]

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Haz 2016, 19:58 
ahmetguven10

BU ARADA 16 Haziran Perşembe 17:32 İNGİLTERE'DE MİLLETVEKİLİ COX'UN SALDIRIYA UĞRAMASIYLA REFERANDUM KAMPANYALARI DONDURULDU.

OLAY SONRASI DOLAR 2.95 DEN 2.93 E, ALTIN 1302 DEN 1285 A KADAR GERİ ÇEKİLMİŞ DURUMDA.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Haz 2016, 14:23 

Ettiği teşekkür: 38
Aldığı teşekkür: 24
AHMET BEY, ŞİMDİ NE OLACAK PİYASALARDA?
SANKİ, ONS 1500 DOLAR, USD:3,30, BİST 69000 ALTI GÖRÜLECEK GİBİ.(İYİMSER TAHMİN İLE)...
DOMİNO HAFTA İÇİ BAŞLAYACAK SANKİ...ASIL ALMANYA ÇIKARSA O ZAMAN BÜYÜK BUHRAN VE 2008 KRİZİNDEN SONRA DÜNYANIN GÖRDÜĞÜ EN BÜYÜK ÇÖKÜŞ OLMAZ MI?
TEK TİCARET FAZLASI VERDİĞİMİZ AVRUPA ÜLKESİ İDİ İNGİLTERE...
SİZ NASIL YORUMLARSINIZ..?
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Haz 2016, 20:42 
ahmetguven10

nekullan yazdı:
AHMET BEY, ŞİMDİ NE OLACAK PİYASALARDA?
SANKİ, ONS 1500 DOLAR, USD:3,30, BİST 69000 ALTI GÖRÜLECEK GİBİ.(İYİMSER TAHMİN İLE)...
DOMİNO HAFTA İÇİ BAŞLAYACAK SANKİ...ASIL ALMANYA ÇIKARSA O ZAMAN BÜYÜK BUHRAN VE 2008 KRİZİNDEN SONRA DÜNYANIN GÖRDÜĞÜ EN BÜYÜK ÇÖKÜŞ OLMAZ MI?
TEK TİCARET FAZLASI VERDİĞİMİZ AVRUPA ÜLKESİ İDİ İNGİLTERE...
SİZ NASIL YORUMLARSINIZ..?
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

İyi akşamlar..

Beklentilerimiz bu yöndeydi ilk önce, ama daha sonra ki merkez bankalarının hamleleri ingiltereyi bu durumda yanlız bırakacağa benziyor. standart &poors 2 kademe birden kredi notunu düşürdü ingilterenin. Bu durum öncelikle ingilteredeki bankaların fonlanma maliyetlerine negatif yansıyacak. Banka karlarında gerilemeye, hatta iskoçların ayrılma girişimi daha da kötü bir senaryo getirebilir. Ama bu durumda dahi piyasalara baktığımızda merkez bankalarına yüksek güven gördük. FED korkusu ortadan kalktı hatta yeniden fonlama durumu ortaya çıktı. Kısaca son endeks analizimizde merak ettiğim şeyleri yazmıştım. yukarı yönde kırılmayı yoksa bu durum mu üstelenecek? Şuan için merkezlerin hamlelerini görmeden ezbere yorum yapmamak lazım. Altın da spekülasyon yapılıyor. dolar da yapıldı bitti şuan. Merkez bankalarından gelecek istikrar sözcükleri altına bıçak gibi saplanabilir. 1300 doların üzerinde duruşu çok gerçekçi gelmiyor bana.

Gelişen piyasaların aksine diğerleri çok sert kayıplar yaşadı. alman endeksi 1987 den beri ilk kez bu kadar çalkalandı. %12 lik kayıplar gördük gün içinde. İngiltere FED in de düzenini bozduğu ve 2016 da beklenen tek faiz arttırım ihtimali de tamamen ortadan kalkmış görünüyor. Dolar ve altında sert yükselişler yerini kararsızlığa rağmen aşırı satış yemiş olacak ki geri çekilmesini arttırarak sürdürüyor. İç siyaset ortamımız da bir hayli hızlı. Avrupadan bir cacık olmayacağına ikna olan büyüklerimiz orta doğuya ağırlığını koyarak israille anlaştı. Rusya ile paslaşmaya bakılırsa türkiye şuan da size ihtiyacımız yok görüyorsunuz yakında şangay 5 lisi mi yoksa avrupa birliğimi biz tercih edeceğiz demeye getiriyor. Artık bizim değil sizin bize ihtiyacınız olacak mesajlarını andırıyor. Ama türk halkı zaten şuan yapılması önerilen referanduma %75 üzerinde HAYIR diyecektir. Avrupa ve birlikteki ülkelerin müslüman halka bakışını gördükten sonra artık girişi onaylamayacaktır. Eğer şangay 5 lisine girme girişimi olursa o zaman avrupa kanadında türkiye bile vazgeçti seslerinin yükseldiğini görebiliriz.

Piyasalar her ne kadar toparlanma ve fed i aradan çıkartmış olsa da yatırımcı tedirgin olduğundan kötü veriden maksimum faydalanma derdinde. Türkiye de bankalarda ilk gün dahil para çıkışı şaşırtacak şekilde azdı. Şuan az ama giriş var. Bu saatten sonra piyasalarda doların değer kaybının artması ve faizdeki istikrarlı düşüşün sürmesi piyasalarda canlanmanın kuvvetlenmesine olanak tanıyacaktır. Ancak piyasalara yatırım şirketlerinden gelecek hedef değerleri yükseltmeleri ve tavsiye etmeleri gerekiyor. Biliyoruz ki piyasamıza giren 2 milyar dolar neredeyse çıktı sayılır. Zarar ettiler gibi görünüyor şuan için. Bu nedenle elimizi kuvvetlendiren FED in bu sene için ağırlığına tamamen kaybetmiş olması. Şuan fed yeniden para basıp piyasayı fonlama gereği duyarsa ki gelen istihdam verileri buna ihtiyacı zaten belli ediyor, gerçek ve destekli yükselişleri de beraberinde getirebilir. piyasaları şuanda canlı tutan merkez bankalarının hamle yapması. FED, amb ve boj un piyasayı desteklemek için bahane aramaya başladığı bir döneme giriyorduk ki ingiltere olayı harika bir bahane yarattı. Spekülatörlerde bir kaç bin kişiyle yaptıkları anket çalışmalarını piyasaya sürerek beklentileri ters yönde aldırmayı başardılar. Dünya fx piyasası o gece rekor seviyede hacim yaratarak referandum gününü tarihe geçirdi. Aynı şekilde dolar da ardı sıra yatırım şirketleri yükselişin ve belirsizliğin artacağı açıklamalarıyla yine terse pozisyon açtırdılar. Ve şuan doların bu kadar geri gelmesi düşüşün 2.85 lere kadar rahat bir düşüş gerçekleştireceğini gösteriyor. Bu kademe altındaki hareketler faizle desteklenirse noluyor diyene kadar piyasa ayağa kalkabilir. Dolar ve faiz şuan herşeyimiz kısaca. Rusya ile görüşmeler güzel sonuçlanırsa ingilterenin açtığı yara bistten silinecektir..

Kısaca önümüzdeki süreçte merkez bankalarının açıklayacakları destekler piyasaların ne kadar beklentilerini karşılarsa yükselişlerde hacimi arttıracaktır. Yani beklentiler bu yönde. Net destekler gelmeden de yükselişlerde sadece bankalar yükselir genele yayılmaz. geçen hafta hisseler toplu halde düşmesine rağmen bankalar toparlandı ama genele yayılmadı bu. Güven henüz inşa edilmedi. Bir kaç haftaya kara görünür gibime geliyor. Tekrar yazacağım sonra görüşmek üzere.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Haz 2016, 22:56 

Ettiği teşekkür: 38
Aldığı teşekkür: 24
Tekrar değerli görüşlerinizi bekliyorum.
Aynen dediğiniz gibi..o kadar belirsiz ki ortam hangi tarafa ters köşe yapacakları belli değil.VOLATİLİTE ÇOK YÜKSEK.
Tekrar teşvik sarmalına girilirse bist yukarı, dolar aşağı...merkez bankaları güven sağlayamaz ve teşvikler yetersiz görünürse tam tersi...
4 yıldır viop ta işlem yapıyorum hiç bu kadar kararsız kaldığım olmadı...Brexit oylamasında doğru tercih yapıp bir gecede %55 kazandım ama bırakın ana parayı kazandığımı bile şu an bir karar verip yatırmıyorum..(dikkat edin oynamıyorum demedim çünkü paramızın oyuncak olmadığını yıllar önce öğrendim..)

Şunuda belirtmeden geçemiyeceğim. rusya ile normalleşme çabası ve AB' den uzaklaşma; ABD nin YPG ile yaptığı anlaşmalara misilleme, bir sırt çevirme ve tek tercih olmadığını gösterme çabası gibi ki en tehlikelisi de bence bu...
En son füze kalkan sistemleri için Çin ile yakınlaşıldığında ki olaylar unutulmadı..ABD İLE AŞIK ATMAK ÇOK TEHLİKELİDİR.

Her neyse..Herkese bol kazançlar... YTD.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Tem 2016, 04:34 

Aldığı teşekkür: 7
Hocam selamlar ipeke ve anele yorum alabilir miyim?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 Tem 2016, 18:17 
ahmetguven10

Herkese iyi bayramlar.

Yarın analiz günümüz. Sualeriniz varsa yazabilirsiniz.

Saygılar sevgiler.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 726 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 49  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 29 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.