Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Kas 2017, 02:35


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]


Forum kuralları


ÖNEMLI DUYURU:

Sayın üyelerimiz,

Yeni yasallaşan SPK yasası , bizim gibi borsa konusunda yorum yazılan siteler ve bu sitelerde yazan herkes için yeni düzenlemeler getirmektedir. Bu nedenle sitemizde yorum yapan, yazı yazan herkesin yazdıkları nedeniyle ciddi sorumluluklar yüklendikleri, yasaya aykırı yazılar nedeniyle de ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceği malumunuzdur.
Bu nedenle, yazdığınız her yazıyı dikkatle hazırlamanız, hisse hakkında kesinlik içeren ifadelere yer vermemeniz, tahminlere dayalı fiyat vermekten kaçınmanız ve hissenin durumunu etkileyebilecek resmi olmayan her türlü duyum ve yorumlardan kaçınmanız büyük önem taşımaktadır. Forumlara yer sağlayıcı pozisyonumuz nedeniyle , yazılan yazılardan sitemiz herhengi bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak yasaya aykırı yazılan yazılar nedeniyle , ilgili kişinin sorumlu tutulacağını, yazdıklarınız nedeniyle ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceğinizi unutmayınız.
Herkesin yeni yılını tekrar kutluyor, güzel ve kançlı bir yıl diliyoruz.
Saygılarımızla

Hissetüyoları yönetimi

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 38 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 12 Kas 2014, 11:23 
Çevrimiçi

Kayıt: 11 Tem 2012, 09:15
Mesajlar: 931
Ettiği teşekkür: 139
Aldığı teşekkür: 932
Sayın vuralsar ve adonis;

Taze taze dün yaptığımız analizin üzerine sabah 0.99 göstererek paniklettikten sonra 1.07'ye kadar tahtayı kaldırdı. İnşallah sizler de faydalanmışsınızdır.

Selamlar

_________________
*** KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ****
*** BURADA YAZANLARA VEYA YORUMLARA GÖRE HAREKET EDERSENİZ TÜM PARANIZI KAYBEDEBİLİRSİNİZ ***
*** HABER, BİLGİ VE YORUMLARI KENDİ AKIL SÜZGECİNİZDEN GEÇİREREK SON KARARI KENDİNİZ VERİNİZ ***


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 12 Kas 2014, 11:59 
Çevrimdışı
kocakurt_oflu

Kayıt: 29 Nis 2011, 11:15
Mesajlar: 1075
Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 313
kocakurt_oflu yazdı:
oncelıkle soyle dıyım tamamen spek bır kâğıt
her an her dakıka ne etcegı bellı olmayan bır kâğıt
bır de bır çakıldı mı bu kâğıt yerınde en az 1-3 ay hıccc kımıldamadan duran bır kâğıt
bu aralar bır yaprak dokumu ve mal toplama ustune bır de sert yukarı çekme oldu
bu hareket gecen hafta oldu
suanda baktıysanız lot cıkısı hatrı sayılır var
yukarda 1.10 dırenc olmuş
aşağıda 0,99
burası ıse yat babam yat yerı gıbı duruyor
gorusum ateşı alınmış bır hava verdıler kâğıda
temkınlı olun derım ben ytd

Bu kagidi niye sevmediğim açıklaması
adamlar her destek yerinden bir tepki veriyor
tabiren sanki tam oturcaksiniz hop altinizda bir igne zipliyorsunuz
sevmedigim kagit uzmeyi bayilan kagit, ky cok kolay ters koseye atan kagit, daha vs vs.
bu kagit genc olanlar ilgilensin yasli abilerim ilgilenmesin yoksa kalp dayanmaz şaka bir yana ytd

_________________
1)hoca diye gezip ama birşeyden anlamayana sakın aldanma
2)bir kagit cok dillendiriliyorsa o kağıttan hayır olmaz
3)en önemlisi kendin araştır aklına yatarsa al veya sat
4)kendi fikirlerimdir kesinlikle yattım tavsiyesi degildir...


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 14 Kas 2014, 18:18 
Çevrimdışı

Kayıt: 04 May 2011, 20:07
Mesajlar: 241
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 29
14.11.2014 tarihli yönetim kurulu kararı ile ;
Sermaye Piyasası Kurulu' nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği' nin md.11/2 hükmü uyarınca, halen var olan Kurumsal Yönetim Komitesi üyelerine ek olarak Sn. Özlem Balcı'nın komite üyeliğine seçilmesine,
Riskin Erken Saptanması Komite Üyesi Tolga Alparslan'ın yerine Neşe Bahar Örs'ün komite üyesi seçilmesine karar verilmiştir.

_________________
KESINLIKLE YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR....


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 04 Ara 2014, 17:27 
Çevrimdışı

Kayıt: 04 May 2011, 20:07
Mesajlar: 241
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 29
Şirketimizin 2014 yılı içerisinde yapacağı alışların bir kısmı ilişkili taraflardan HASAT BNO GRUP GIDA YEMEK HAYV.TEKS.İNŞ.SAN.VE TİC.A.Ş.'den gerçekleştirilecek olup toplam işlem tutarının SPK'nın II-17.1 sayılı Tebliği'nin 10. maddesinde öngörülen %10 oranını aşacağı öngörülmektedir. Söz konusu alış işlemlerinin şartlarına ve piyasa koşulları ile karşılaştırılmasına ilişkin bir rapor hazırlanmış ve bu rapor Şirket yönetim kurulu tarafından (bağımsız üyelerin de olumlu oylarıyla) onaylanmıştır. Raporun sonucuna göre, söz konusu işlemlerin piyasa koşullarına ve emsallere uygun olarak gerçekleştirileceği tespit edilmiştir. Raporun sonuç bölümü aşağıda pay sahiplerimizin bilgisine sunulmuştur;

'Sermaye Piyasası Kurulu'nun 3 Ocak 2014 tarih ve 28871 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren "II-17.1" sayılı "Kurumsal Yönetim Tebliği'nin "Yaygın ve Süreklilik Arz Eden İşlemler" başlıklı 10. maddesi gereğince, Şirketimizin 2014 yılı finansal planlaması kapsamında bağlı ortaklıklarımızdan Hasat BNO Grup A.Ş. ile kamuya açıklanan son yıllık finansal tablolarda yer alan satışların maliyetine ile hasılatına olan oranının %10'undan fazlasına ulaşacağı öngörüldüğünden, Hasat BNO Grup A.Ş. tarafından 2014 yılında Şirket'imize yapılması öngörülen satışların, satılma amaçlı alış olması nedeniyle ilişkili taraf olmayan üçüncü kişilere uygulanan fiyat ile aynı fiyat üzerinden gerçekleştirileceği ve işlem koşullarının önceki yıllarla uyumlu ve piyasa koşulları ile karşılaştırıldığında makul olduğu değerlendirilmiştir.'

ustalarimizdan yorum alirsak cok guzel olucak...

_________________
KESINLIKLE YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR....


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 26 Ara 2014, 14:52 
Çevrimiçi

Kayıt: 11 Tem 2012, 09:15
Mesajlar: 931
Ettiği teşekkür: 139
Aldığı teşekkür: 932
"AVOD İLE ilgili olarak SPK'dan verilen cevapta: "muhtelif tarihlerde Şirket’ten istenen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanmasının ardından başvuru sonuçlandırılacak" cümlesi çok manidar. Hep SPK'na şirket satınalmak için başvuracaksınız, hem de bilgi ve belgeleri eksik göndereceksiniz. Güzel iş, tahtada belirsizlikte milleti dökmeye devam.


AVOD İLE İLGİLİ OLARAK SPK'DAN GELEN CEVAP:

İlgi’de kayıtlı başvurunuzda özetle, AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri A.Ş. (Şirket) tarafından Kurulumuza yapılan tahsisli sermaye artırım başvurusu hakkında bilgi talep edilmektedir.


Şirket tarafından 04.08.2014 tarihinde Kurulumuza yapılan tahsisli sermaye artırım başvurusuna ilişkin olarak Kurulumuzca yürütülen inceleme devam etmekte olup, muhtelif tarihlerde Şirket’ten istenen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanmasının ardından başvuru sonuçlandırılacak ve konuya ilişkin olarak Kurul Karar Organı’nca alınacak kararlar Kurulumuz Bülteni aracılığıyla kamuya duyurulacaktır."

NOT: Alıntıdır.

_________________
*** KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ****
*** BURADA YAZANLARA VEYA YORUMLARA GÖRE HAREKET EDERSENİZ TÜM PARANIZI KAYBEDEBİLİRSİNİZ ***
*** HABER, BİLGİ VE YORUMLARI KENDİ AKIL SÜZGECİNİZDEN GEÇİREREK SON KARARI KENDİNİZ VERİNİZ ***


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 05 Oca 2015, 13:35 
Çevrimdışı
kocakurt_oflu

Kayıt: 29 Nis 2011, 11:15
Mesajlar: 1075
Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 313
SAYIN SCOOTER
oncelıkle bu kâğıdı sureklı ama sureklı dıyorum hıc sevmıyorum
cok dıkkatle ızlenmesı gereken bır kâğıt
takaslarda soyle ınceledıgım de kâğıdın satısı 30-12-2014 tarıhınde başlamış bır satış baskısı var kı bugünde o satısın 73bın daha uzerıne koyduğumuz da
kâğıtta bır asagı salma olasılığı yükselme ıhtımalı var
benım gorusum bu kâğıt 0,98-94 bandına kadar ızlenmesı eger bu aradalarda bır tepkı gelırse alınıp ılk etap yukarda 1-1,03 bandı arasında vedalaşmak ıstıyorsak oncelıkle ızleyıp 1,05-08 badını test etmesını ızlenıp eger gecemeyıcegıne kanaat getırırsenız verıp gıtmenızı duşunun derım
suan mal toplamamı mal basmamı onu görmek lazım kı suan lot cıkısı var
alan veren lıste olarak koydum satısın yapıldığı zamandan bu zamana kadar
buyrun bır de sız ınceleyın karar verın ytd


Eklentiler:
avod.PNG
avod.PNG [ 119.3 KiB | 550 kere görüntülendi ]

_________________
1)hoca diye gezip ama birşeyden anlamayana sakın aldanma
2)bir kagit cok dillendiriliyorsa o kağıttan hayır olmaz
3)en önemlisi kendin araştır aklına yatarsa al veya sat
4)kendi fikirlerimdir kesinlikle yattım tavsiyesi degildir...
Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 28 Oca 2015, 23:13 
Çevrimdışı

Kayıt: 24 Şub 2012, 11:30
Mesajlar: 218
Ettiği teşekkür: 526
Aldığı teşekkür: 37
0 96 dan bir miktar aldım son güncel bir değerlendirme yaparmısınız
0 96 çok güçlü destek olarak görünmektedir


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 30 Oca 2015, 11:32 
Çevrimdışı
kocakurt_oflu

Kayıt: 29 Nis 2011, 11:15
Mesajlar: 1075
Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 313
sayın urus
ben her zaman dıyorum bu kâğıdı ben pek sevmem
suan ıcın onemlı bır hareket yok gıbı duruyor
ılk yerımız eger çıkarsa 1
arkasından da 1,03 gosterır
ben hala bır kıbırdama goremedım dıyebılırım
ayın 21 de başlayan dusus hala bır toparlanma bıtmedı gıbı duruyor
tercıh tamamen sızın ytd


Eklentiler:
avod.PNG
avod.PNG [ 133.87 KiB | 487 kere görüntülendi ]

_________________
1)hoca diye gezip ama birşeyden anlamayana sakın aldanma
2)bir kagit cok dillendiriliyorsa o kağıttan hayır olmaz
3)en önemlisi kendin araştır aklına yatarsa al veya sat
4)kendi fikirlerimdir kesinlikle yattım tavsiyesi degildir...
Başa Dön
 Profil  
 
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 38 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: immortal18, Majestic-12 [Bot] ve 52 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
cron
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.