Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Oca 2018, 21:39


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]


Forum kuralları


ÖNEMLI DUYURU:

Sayın üyelerimiz,

Yeni yasallaşan SPK yasası , bizim gibi borsa konusunda yorum yazılan siteler ve bu sitelerde yazan herkes için yeni düzenlemeler getirmektedir. Bu nedenle sitemizde yorum yapan, yazı yazan herkesin yazdıkları nedeniyle ciddi sorumluluklar yüklendikleri, yasaya aykırı yazılar nedeniyle de ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceği malumunuzdur.
Bu nedenle, yazdığınız her yazıyı dikkatle hazırlamanız, hisse hakkında kesinlik içeren ifadelere yer vermemeniz, tahminlere dayalı fiyat vermekten kaçınmanız ve hissenin durumunu etkileyebilecek resmi olmayan her türlü duyum ve yorumlardan kaçınmanız büyük önem taşımaktadır. Forumlara yer sağlayıcı pozisyonumuz nedeniyle , yazılan yazılardan sitemiz herhengi bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak yasaya aykırı yazılan yazılar nedeniyle , ilgili kişinin sorumlu tutulacağını, yazdıklarınız nedeniyle ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceğinizi unutmayınız.
Herkesin yeni yılını tekrar kutluyor, güzel ve kançlı bir yıl diliyoruz.
Saygılarımızla

Hissetüyoları yönetimi

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 11 Haz 2012, 21:38 
Çevrimiçi

Kayıt: 30 Nis 2011, 14:02
Mesajlar: 1121
Ettiği teşekkür: 438
Aldığı teşekkür: 174
ATAC - Ataç İnşaat Hisse Senedi Yorumları


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 22 Haz 2012, 10:31 
Çevrimdışı
engelse

Kayıt: 09 May 2011, 12:01
Mesajlar: 1333
Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
Sn.Üyelerimiz, SOHBET KÖŞE" miz adlı başlığımız açılmıştır.. Siz değerli üyelerimizin bilgisine arz olunur..Ne isterseniz var? En azından bir göz atınız.. Buyrun linki :http://www.hissetuyolari.com/viewtopic.php?f=44&t=568&start=210

_________________
Hayalperestim.. Varolmak ancak hayal ederek ve onun peşinden koşarak anlamlı.. Siz sakın benim peşimden koşmayınız...


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 18 Tem 2012, 07:32 
Çevrimdışı
AY&YILDIZ

Kayıt: 30 Kas 2011, 19:44
Mesajlar: 173
Ettiği teşekkür: 38
Aldığı teşekkür: 0
Neden Düştü
Ataç'ta bitmeyen satış!Patronlar neredeyse ellerindeki tüm hisseleri satışa çıkardı. Hisseler 9 liradan 1.70 liraya düştü

www.borsagundem.com

18.7.2012 - 00:04


Ataç hisselerinde bitmek bilmeyen satış devam ediyor. Bir ayı aşkın süredir devam eden ortak satışının sonuncusu dün gerçekleştirilmiş. Kamuoyu da, satışı bugün Hüseyin Çalık'ın KAP'a yaptığı açıklama ile öğrendi. Birkaç gündür hissede yaşanan yukarı hareketin nedeni de ortaya çıkmış oldu. Son günlerde 1.90 lira seviyesinden hızla yukarı giden hisseler yine ortak satışıyla sert düşüşe geçti.

Hüseyin Çalık, 1.90 lira seviyelerinden 2 milyon 750 bin adet satış yaptığını duyurdu. Çalık, yaklaşık 5 milyon 300 bin lirayı cebe indirirken, bugün yüzde 9 gibi rekor oranda değer kaybeden hisseler 1.70 lira oldu. Mayıs ayı ortasında bu hisseler 9 lira seviyesindeydi. Üst üste gelen ortak satışları hissede sert düşüşlere neden oldu.

Bu arada, hissede yaşanan her sert yukarı hareketlerden sonra ortak satışı gelmesi ise yatırımcıların dikkatini çekiyor. SPK'nın hissede yaşanan olağandışı fiyat ve miktar hareketleri nedeniyle inceleme yaptığı biliniyor. Haklarını aramak isteyen yatırımcılar da SPK'ya başvuruyor.

Öte yandan geçmişte haklarında çok sayıda manipülasyon suçlaması yapılan, manipülasyon suçlaması nedeniyle hakim karşısına çıkan, yatırımcıların Vicdansız Kardeşler (eski Mübarek) olarak isimlendirdiği kişilere ait aracı kurum üzerinden satış yapılması da çok sayıda yeni iddiayı gündeme taşıyor.

4.80 liradan halka arz edilen Ataç hisselerinin önce 9 liraya fırlaması, ardından ortak satışlarıyla 2 liranın altına gerilemesi ve patronların hisse satmaya devam etmesi yatırımcıların tepkisine neden oluyor.

Ataç ortakları aralıksız yüklü miktarda hisse satışını sürdürürken, şirketin iştiraki Anteks'in halka arz çalışmaları ise devam ediyor.

_________________
Her Zaman Mutlu Olmak Zorunda Değiliz Ama Mücadele Etmek Zorundayız.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 22 Tem 2012, 11:35 
Çevrimdışı

Kayıt: 12 Eyl 2011, 09:49
Mesajlar: 1668
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
Vicdansızlar’a cevabı adalet verdi


BorsaGündem’i dava eden Vicdansız kardeşlere tokat gibi cevap Cumhuriyet Savcılığı’ndan geldi

www.borsagundem.com

20.7.2012 - 12:33

Türkiye’nin en çok izlenen ekonomi haber portalları arasında yer alan borsagundem.com’un yaptığı haberler nedeniyle ‘Hakaret’ davası açan Mehmed Nureddin Çevik’e cevabı adalet verdi.

Orhan Pala’nın Genel Yayın Yönetmeni olduğu borsagundem.com’un 28/05/2012 ve 31/05/2012 tarihlerinde yayınladığı, “Mübarek kardeşler ile spekülatör Yıldırım arasındaki hisse kavgası büyüyor”, “Ataç hisselerini kim pazarlıyor” ve Ataç yeni bir halka arz operasyonuna hazırlanıyor” başlıklı haber savcılığa yapılan suç duyurusuna konu edilmişti. Suç duyurusu dosyasını inceleyen İstanbul Cumhuriyet Savcılığı, “KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA KARAR VERDİ.”

Taraflara tebliğ edilen kararda şöyle denildi:

“Orhan Pala’nın genel yayın yönetmeni olduğu www.borsagundem.com isimli internet sitesine 28/05/2012 ve 31/05/2012 tarihlerinde; “İşte manipülasyonun belgesi-Mübarek kardeşler ile spekülatör Yıldırım arasındaki hisse kavgası büyüyor”, “Ataç hisselerini kim pazarlıyor-Şirket ortaklarından gelen yüklü satışların etkisi ile hissede sert düşüşü devam ediyor. Peki bu hisseleri piyasaya kim sürüyor?” “Manipülatörün ilk halka arzı-Ataç yeni bir halka arz operasyonuna hazırlanıyor” şeklinde atılan başlıklar ve bu başlıkların altında yazılı bulunan ifadeler ile anlatılar haberin baştan sona yalan olduğu, tamamen hatalı ve kötü niyetli olduğu, bu şekilde müşteki şirket ve şirket ortaklarına hakaret edildiği yolundaki başvurusuna konu iddiaların hakaret suçunun unsurlarını oluşturmadığı, borsa faaliyetleri üzerine haber yaptığı anlaşılan görsel medya niteliğindeki internet haber sitesinin borsadaki olası işlem ve eylemlere ilişkin yoruma dayalı haberindeki içeriğin basın özgürlüğü kapsamında bulunduğu anlaşılmıştır. Müsnet suçtan dolayı şüpheliler hakkında KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA, kararın müşteki vekiline ve şüphelilere tebliğine, tebliğden itibaren (15) on beş gün içerisinde Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına itirazı kabil olmak üzere CMK 172-173 maddeleri uyarına karar verildi. 25/06/2012”

http://www.borsagundem.com/haber/Vicdan ... di-/104476

_________________
Yapmis oldugum Yorum benim sahsi görüsüm olup, hicbir teknik analize dayanmamakla birlikte yatirim tavsiyesi degildir. Lütfen alim ve satimlarinizi bu yorumlara dayanarak yapmayiniz.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 27 Tem 2012, 14:13 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 14:14
Mesajlar: 1193
Konum: Küçük üzüntüler konuşur, büyük dertler dilsizdir.
Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Şirketimiz yönetim kurulu 150 milyon TL olan kayıtlı sermaye tavanının, ihtiyaç halinde yapılacak yeni bir sermaye artırımında yetersiz kalmaması için, 350 milyon TL.'na yükseltilmesine ve bu amaçla esas sözleşmenin 6. maddesinin EK'deki şekilde tadil edilmesine oybirliği ile karar vermiştir.


Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=225352


IMKB

_________________
Burada yazılanlar tamamen hayali senaryolardır. Yatırım tavsiyesi değildir.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 07 Ağu 2012, 21:16 
Çevrimdışı
bmw_23

Kayıt: 21 Nis 2012, 22:38
Mesajlar: 7
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Bedelli sermaye arttirimi olmasın da zaten giren girmiş durumda... Beklentim sudur ki bu KAĞIT 2yi görür.. Maliyet azaltma ZAMANI gelmiştir... Saygilar

_________________
küçük insanların gölgelerinin büyüdüğü yerde güneş batıyor demektir!


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 24 Eyl 2012, 08:43 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 14:14
Mesajlar: 1193
Konum: Küçük üzüntüler konuşur, büyük dertler dilsizdir.
Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Müşterek Yönetime Tabi Şirketimiz Nisan Elektromekanik Enerji San. ve Tic .A.Ş 'nin HES projelerinden Yaprak 1 HES ve barajı inşaatında, baraj inşaatı tamamlanmış olup su tutma işlemine başlanılmıştır .


Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.


IMKB

_________________
Burada yazılanlar tamamen hayali senaryolardır. Yatırım tavsiyesi değildir.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 03 Eki 2012, 15:11 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 14:14
Mesajlar: 1193
Konum: Küçük üzüntüler konuşur, büyük dertler dilsizdir.
Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Şirketimiz yönetim kurulu, Bağlı ortaklığımız Kışlahan Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği A.Ş. hisselerinden 4.000.000 adedinin, beheri 4,13 TL olmak üzere 16.520.000 TL. 'ye Gimsan Gediz İplik ve Mensucat Sanayii A.Ş 'ne satılmasına karar vermiştir.Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.


IMKB

_________________
Burada yazılanlar tamamen hayali senaryolardır. Yatırım tavsiyesi değildir.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 16 Eki 2012, 16:49 
Çevrimdışı
Big_Boss

Kayıt: 12 Eki 2012, 13:52
Mesajlar: 304
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 58
Patron satışları devam ediyor, hisseler oldukça dağıldı, bundan sonra sağlıklı bir yükseliş yapması gelebilecek çoook güzel bir habere ve bilançoda oluşacak muhteşem bir düzelmeyle olabilir. Onun dışındaki yükselişler tepki mahiyetinde devamlılığı olmayan yükselişler şeklinde olacaktır. Bu hisseyi almamış olanlar imkb ye hiç arz edilmemiş gibi düşünebilir, şu aşamada takibi hala riskli. Bir şekilde bulaşmış arkadaşların ise patronların elindeki hisseleri tamamen bitirene kadar ve hissenin tabanını bulana kadar maliyet düşürmemesini tavsiye ediyorum. Umarım 1.00 psikolojik desteği üzerinde satışlar tamamlanır....ytd

_________________
Her Hissenin Yönünü Bilseydim İstanbul ' un yarısı benim olurdu ! YatırımTavsiyesiDeğildir...


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 05 Mar 2013, 19:12 
Çevrimdışı

Kayıt: 26 Şub 2013, 20:20
Mesajlar: 3
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
yorumlaınız için teşekkür ederim Rhaali bey peki sizin takip ettiğiniz senetler var mı? buradan önerebileceğiniz ve ya sizin yakından takip ettiğiniz senet var mı? yatırım tavsiyesi niteliğinde olmadığını biliyorum.sadece takip etmek için istiyorum. bu konu hakkındada yardımcı olursanız çok sevinirim.


En son ayme33 tarafından 06 Mar 2013, 12:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 06 Mar 2013, 00:34 
Çevrimdışı
RHEALI

Kayıt: 05 May 2011, 21:56
Mesajlar: 1663
Konum: Dört şey geri gelmez: söylenen söz, atılan ok, geçen zaman ve kaçırılan fırsat
Ettiği teşekkür: 137
Aldığı teşekkür: 1682
Takip etmediğim bir hisse. Parton satışlarıyla dibe getirilmiş ve bilançolarda zarar açıklayan bir şirket. pd/dd'si 0.46 yani defter değerine eşit olması için hisse fiyatının 2,40 olması gerek ama hala ortak satışları devam ediyor. Hüseyin Çalık adlı ortak 1.02-1.06 aralığından 4.2 milyon lot satmış daha yenice. Kısa vade teknik verileri 1.01 de dip yapmış ve yeni bir yükseliş trendi oluşturma çabasındayken ortak satış haberi gelmiş seans sonrasında. 1.10 geçilmediği sürece kısa vade düşüş trendinden kurtuldu denemez. 1.10 ve 1.21 direnç seviyeleri 1.01 ve 0.99 destek. Umarım maliyetiniz çok yükseklerde değildir. Bilançodaki zarar düzelmedikçe ve ortak satışları son bulmadıkça bu hisseden çok şey beklememek lazım bence.


Eklentiler:
atac.png
atac.png [ 61.44 KiB | 1428 kere görüntülendi ]

_________________
Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kişisel temel ve teknik paylaşımlarımdır. Uyulması halinde zarar etme ihtimali yüksektir.
Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 06 Mar 2013, 12:52 
Çevrimdışı

Kayıt: 26 Şub 2013, 20:20
Mesajlar: 3
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
yorumlaınız için teşekkür ederim Rhaali bey peki sizin takip ettiğiniz senetler var mı? buradan önerebileceğiniz ve ya sizin yakından takip ettiğiniz senet var mı? yatırım tavsiyesi niteliğinde olmadığını biliyorum.sadece takip etmek için istiyorum. bu konu hakkındada yardımcı olursanız çok sevinirim.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 06 Mar 2013, 13:53 
Çevrimdışı
RHEALI

Kayıt: 05 May 2011, 21:56
Mesajlar: 1663
Konum: Dört şey geri gelmez: söylenen söz, atılan ok, geçen zaman ve kaçırılan fırsat
Ettiği teşekkür: 137
Aldığı teşekkür: 1682
Takip ettiğim çok senet var sn.ayme33. Siteye yeni üye olduğunuzu görüyorum. Zaten genelde fikir alışverişi yapmaktan, bildiklerini paylaşmaktan birçok konuda olduğu gibi borsa konusunda da korkan bir milletiz. Bunu aşmamız lazım. Tabiiki borsada güven kavramı çok zor bir kavram. Burada önemli olan tüyolardan önerilerden çok bilmediklerimizi öğrenmeye çalışmak olmalı.

Ben genelde 3'den fazla hisse elimde bulundurmuyorum. Çünkü takibi zor oluyor. Kendi çapımızda yaptığımız teknik analizlere göre bir hissede çok uzun süre de dursam belli bir kısımla satıp alarak lot arttırma derdine düştüğüm için portföyü çok fazla parçaya bölemiyorum. Herkesin bir yoğurt yiyişi vardır benim de böyle. :) Tabii bu da kazanç ve aynı zamanda kayıp riskini de arttıran bir durum aslında. Kenara atıp da 3 5 sene unutayım dersem ancak o zaman bu sayı daha da artabiliyor.

VIP bölümde yakından takip ettiklerimizle ilgili gelişmeleri ve analizleri elimizden geldiğince yazıyoruz çünkü orda ne sataşma var ne tartışma. Ben bıktım artık apaçık yazılanları anlamayanlardan veya işlerine gelmediği için başka yerlere çekenlerden. Orada sadece sorular ve fikir alışverişleri var. Orada sanal bir listemiz var ve bir portföy yönetimini anlatan uygulamalar yapılıyor. Tüm VIP üyelerin önerileri ve istekleri de dikkate alınarak tabii. Hisse önerisi yapmak veya ben şunu aldım ben bunu sattım demek spk kurallarına göre yasak biliyorsunuz. Umarım ataç'da çok zararda değilsinizdir. Saygılar bol kazançlar.

_________________
Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kişisel temel ve teknik paylaşımlarımdır. Uyulması halinde zarar etme ihtimali yüksektir.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 06 Mar 2013, 21:57 
Çevrimdışı

Kayıt: 26 Şub 2013, 20:20
Mesajlar: 3
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
vıp salonuna nasıl giriş yapacağım. benim yetkim var mı?


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 07 Mar 2013, 00:59 
Çevrimdışı
RHEALI

Kayıt: 05 May 2011, 21:56
Mesajlar: 1663
Konum: Dört şey geri gelmez: söylenen söz, atılan ok, geçen zaman ve kaçırılan fırsat
Ettiği teşekkür: 137
Aldığı teşekkür: 1682
viewtopic.php?f=145&p=143939#p129190

_________________
Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kişisel temel ve teknik paylaşımlarımdır. Uyulması halinde zarar etme ihtimali yüksektir.


Başa Dön
 Profil  
 
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.