Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 22 Kas 2017, 22:15

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

ÖNEMLI DUYURU:

Sayın üyelerimiz,

Yeni yasallaşan SPK yasası , bizim gibi borsa konusunda yorum yazılan siteler ve bu sitelerde yazan herkes için yeni düzenlemeler getirmektedir. Bu nedenle sitemizde yorum yapan, yazı yazan herkesin yazdıkları nedeniyle ciddi sorumluluklar yüklendikleri, yasaya aykırı yazılar nedeniyle de ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceği malumunuzdur.
Bu nedenle, yazdığınız her yazıyı dikkatle hazırlamanız, hisse hakkında kesinlik içeren ifadelere yer vermemeniz, tahminlere dayalı fiyat vermekten kaçınmanız ve hissenin durumunu etkileyebilecek resmi olmayan her türlü duyum ve yorumlardan kaçınmanız büyük önem taşımaktadır. Forumlara yer sağlayıcı pozisyonumuz nedeniyle , yazılan yazılardan sitemiz herhengi bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak yasaya aykırı yazılan yazılar nedeniyle , ilgili kişinin sorumlu tutulacağını, yazdıklarınız nedeniyle ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceğinizi unutmayınız.
Herkesin yeni yılını tekrar kutluyor, güzel ve kançlı bir yıl diliyoruz.
Saygılarımızla

Hissetüyoları yönetimi

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 15 Eki 2014, 18:21 
fzcan

Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 23
fzcan yazdı:
Sn moderator selamlar...
Soruma cevap vermenizi istiyorum...
B.asya nın durumuna vakıf olduğunuz kanaatindeyim
14 ekim 2014 tarihi itibarıyle(kap) spk bedelli s.arttırımını onaylamış ...spk nın onayı tam gerçekleşmemiş!..yorumlarını okuyunca biriki kişiden bende size sormak istedim 1) spk nın bed.serm.arttırımı için daha başka onaya ihtiyaç var mı?
2) hisse şu an gözaltı pazar ından çıkarmı
3) bed.serm.artırımında hisse 1 tl nin altında olduğu için nasıl olur gidişatı
Eski üye ve dost tan selamlar

..
Sn moderator 1.sorumla ilgili anladıma göre sıkıntı yok spk onay vermiş sıkıntı yok
2) bedelli serm. Arttırımı g.pazarından çok yakında çıkması için sebeb midir?
3) yukarıdaki 3.sorunun aynısı
Sn ""modetatör "" lutfen şu hisseye bir el at
Selamlar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Eki 2014, 11:02 

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 14
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:10 Ümraniye/İSTANBUL
Telefon ve Faks Numarası : (0216) 633 50 00 - (0216) 633 50 50
E-posta adresi : psi@bankasya.com.tr
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası : (0216) 633 54 60 - (0216) 633 50 24
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Olağanüstü Genel Kurul toplantısına ilişkin Bilgilendirme Notu Hk.

AÇIKLAMA:
Bankamızın, 22.11.2014 tarihinde yapılacak Olağanüstü Genel Kurul toplantısında görüşülecek gündem maddelerine ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Kurumsal Yönetim İlkeleri ve SPK tebliğleri gereğince hazırlanan Bilgilendirme Notu ekte yer almaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Kas 2014, 15:34 
fzcan

Sayın rhealı selamlar :)...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Kas 2014, 16:42 
RHEALI

Konum: Dört şey geri gelmez: söylenen söz, atılan ok, geçen zaman ve kaçırılan fırsat
Ettiği teşekkür: 137
Aldığı teşekkür: 1682
Sadece şu tablo bile asyab a yapılanların gerçekdışı olduğunu göstermeye yeterli sanırım sn.fzcan.
Eklenti:
Bankaların sermaye yeterliliği standart oranları.png
Bankaların sermaye yeterliliği standart oranları.png [ 127.65 KiB | 1387 kere görüntülendi ]

Şu an gözaltı pazarında bildiğim kadarıyla asyab ve gözalt pazarından çıkmadığı sürece teknik olarak birşey demek zor. Zararınız yüksek değilse çıkıp kenardan izlemekte fayda var. Mevcut durumda bir öngörüde bulunmak gerçekten zor. Yardım etmek isterdim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Kas 2014, 18:18 
fzcan

Syn rhealı asyab da asıl merak ettiğim bedelli .sermaye artışı olacak 1.00 dan ancak hisse şuan 1.00 ın altında yken nasıl olacak bu! ( gerçi yonetimin elini taşın altına koyup bedelliyi kendikerinin karşılayacanı duydum ama)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Kas 2014, 19:24 
fzcan

fzcan yazdı:
Syn rhealı asyab da asıl merak ettiğim bedelli .sermaye artışı olacak 1.00 dan ancak hisse şuan 1.00 ın altında yken nasıl olacak bu! ( gerçi yonetimin elini taşın altına koyup bedelliyi kendikerinin karşılayacanı duydum ama)

.......

Sn rhealı
sn ahmet guven
hisse kaçolur vs. Gibi sorularla değilde!
22.11.2014 te g.k sermayesini bedelli olarak 225 milyon arttıracak
1.sorum ) bundan sonra zannedersem yasal prosedur le ilgili pek bişey kalmadı sermaye arttışı tamemen onaylandı d e ğ i l mi?
2.sorum) hisse 1 tl nin altında ( 70 kuruş şu an) bedelli arttışı nasıl bir durum ve hisseye olumlu yansır mı
acil değerlendirmelerinizi bekliyorum
selamlar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Mar 2015, 11:38 
fzcan

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu S&P'nin Türk Bankaları ile ilgili yayınladığı raporda Bank Asya ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullanıldı.

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu S&P Türk bankaları hakkında bir rapor yayımladı. Söz konusu raporda Bank Asya yönetiminin TMSF’ye geçmesi de değerlendirildi.

Kuruluş, “Bank Asya’daki gelişmeler finans sistemini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek potansiyel politik riske ya da risk algısına işaret ediyor” değerlendirmesinde bulundu.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Mar 2015, 12:17 

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 3
Buradan biraz bank asya hissesi almak sizce mantıklı değil mi, uzun düşünen birisi için

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Mar 2015, 13:20 
fzcan

S&p nin açıklamaları çok önemli !..neticede dünya Avrupa'ya göbekten bağlıyız :)...asya def. Değer i 2.80 ler olan bir kağıt...hissede bulunan bulunmak isyeyen herkesin çok çok kazanmasını dilerim...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2016, 09:11 
Endi

Ettiği teşekkür: 1338
Aldığı teşekkür: 2083
Sn. Yigit16.

Paylaşımlar için teşekkürler.

ASYAB, satışa çıkarıldı. 2 gündür tavan. Sonrası ne olur bilinmez.

Elinde hissesi olanlar var ise bugünlerde elden çıkarmak doğru seçenek olabilir. Olabilir diyorum, herkes kendi kararını verecek.

Yani 2-3 hafta sonra alıcı çıkmadı, tasfiye süreci başladı haberi de gelebilir. Karar elinde hisse olanlara ait.

Kesinlikle tavsiye değildir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2016, 10:59 

Ettiği teşekkür: 65
Aldığı teşekkür: 346
Endi abiye katılıyorum.
Ben genelde bu tür kağıtlarda alım yapmıyorum. Çok riskli buluyorum.
Bir karar çıkar gece vakti. Hayda......
Yeni taktikler üstünde çalışıyorum bu arada. :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2016, 12:06 
Endi

Ettiği teşekkür: 1338
Aldığı teşekkür: 2083
Geduld yazdı:
Endi abiye katılıyorum.

Sn. Geduld selamlar.

" Yeni taktikler üstünde çalışıyorum bu arada. :) "

yazmışsınız...

Biraz açarsanız sevinirim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2016, 16:51 

Ettiği teşekkür: 65
Aldığı teşekkür: 346
Endi yazdı:
Geduld yazdı:
Endi abiye katılıyorum.

Sn. Geduld selamlar.

" Yeni taktikler üstünde çalışıyorum bu arada. :) "

yazmışsınız...

Biraz açarsanız sevinirim.

Alım satım taktikleri abi.
spekin olamayacağı tekniğe %90ın üzerinde uyum gösteren kağıtlarda, çok büyük beklentilere girmeden al-sat nasıl yapabilirim gibi.
:)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Tem 2016, 15:26 

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 91
Bank Asya için süre uzatılmayacak

BANKACILIK - 14 Temmuz 2016

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından
Asya Katılım Bankası AŞ hisselerinin bir kısmının satışına ilişkin yarın gerçekleştirilecek
ihaleye yönelik, "Şu an itibarıyla ihale süresinin uzatılması öngörülmüyor.
İnşallah bu süreçte önümüzdeki satış gerçekleşir ve alanlar tarafından ekonomiye kazandırılmış olur.
Tahminimiz, beklentimiz ve temennimiz,
satışın gerçekleşmesi yönünde
." dedi.

http://m.finansgundem.com/haber/bank-as ... ak/1050992

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Tem 2016, 20:45 

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 91
Resim

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.