Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 26 May 2019, 07:59


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]


Forum kuralları


ÖNEMLI DUYURU:

Sayın üyelerimiz,

Yeni yasallaşan SPK yasası , bizim gibi borsa konusunda yorum yazılan siteler ve bu sitelerde yazan herkes için yeni düzenlemeler getirmektedir. Bu nedenle sitemizde yorum yapan, yazı yazan herkesin yazdıkları nedeniyle ciddi sorumluluklar yüklendikleri, yasaya aykırı yazılar nedeniyle de ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceği malumunuzdur.
Bu nedenle, yazdığınız her yazıyı dikkatle hazırlamanız, hisse hakkında kesinlik içeren ifadelere yer vermemeniz, tahminlere dayalı fiyat vermekten kaçınmanız ve hissenin durumunu etkileyebilecek resmi olmayan her türlü duyum ve yorumlardan kaçınmanız büyük önem taşımaktadır. Forumlara yer sağlayıcı pozisyonumuz nedeniyle , yazılan yazılardan sitemiz herhengi bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak yasaya aykırı yazılan yazılar nedeniyle , ilgili kişinin sorumlu tutulacağını, yazdıklarınız nedeniyle ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceğinizi unutmayınız.
Herkesin yeni yılını tekrar kutluyor, güzel ve kançlı bir yıl diliyoruz.
Saygılarımızla

Hissetüyoları yönetimi

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 818 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 55  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 18 Şub 2012, 16:25 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 21:38
Mesajlar: 1330
Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
yuklu yabancı alımları var adamlar boşuna girmez .

_________________
ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM
KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR .


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 19 Şub 2012, 17:15 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 21:38
Mesajlar: 1330
Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
roketsan bugunku hurriyetin haberinde
Türkiye’nin önemli savunma sanayi kuruluşu Roketsan, Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri’ne 107 ve 122 mm’lik çok namlulu roketatar silah sistemi (ÇNRA) satmaya başladı.Azerbaycan Savunma Bakanlığı’nın siparişi üzerine ilk partinin Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri’ne teslim edildiği bildirildi. Roketsan’ın ÇNRA sistemi için gerekli olan roketatar kundağını da Azerbaycan’a sattığı öğrenildi. Roketsan yetkilileri satışı yalanlamazken, miktarla ilgili herhangi bir bilgi vermedi. Yapılan anlaşma gereği miktar gizli tutuluyor. Satışı Azerbaycan’ın resmi haber ajansı APA da duyurdu. 107 ve 122 mm’lik sistemler, topçu ve piyade birliklerinde gece ve gündüz, her türlü hava koşulunda kullanılabiliyor. Klasik roketlere göre menzili daha artırılmış olan roketler, tahrip (TR-107) ve çelik bilyalı (TRB-107) olarak iki farklı harp başlığına sahipler. Roketler, üstün dağılım karakterleriyle 11 km. menzil içerisindeki alan hedeflerine karşı etkin ateş gücü yaratıyorlar. Sistem ayrıca, farklı mühimmatın kullanımında aynı atış kontrol sistemini, aynı aracı, aynı personeli, aynı bakım

roketsanında %15 aselsana aitdir bilğilerinize sunulur .

_________________
ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM
KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR .


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 20 Şub 2012, 22:43 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 21:38
Mesajlar: 1330
Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

ASELSAN A.Ş. ile yurtdışında yerleşik bir firma arasında 18 Şubat 2012 tarihinde toplam bedeli 56.217.878,- USD (KDV hariç) olan bir sözleşme imzalanmıştır.

Söz konusu sözleşme kapsamında teslimatlar 2012-2015 yılları arasında gerçekleştirilecektir

nerdeyse 15 gunde bir yeni bir iş alıyorlar mukemmel bence.

_________________
ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM
KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR .


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 26 Şub 2012, 00:33 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 21:38
Mesajlar: 1330
Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
Lockheed Martin, F-35 uçağı için ürün ve hizmet sağlayacak ALP Havacılık, ASELSAN ve KALE Havacılık'la anlaşma imzaladı. F-35 programı sayesinde Türk sanayisinin 5,5 milyar dolarlık iş fırsatına sahip olması bekleniyor.


IDEF'09 Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı kapsamında düzenlenen imza töreninde konuşan Lockheed Martin Başkan Yardımcısı ve F-35 Programı Genel Müdürü Tom Burbage yaklaşık 10 yıl önce başlatılan bir program ile hem teknik anlamda önemli gelişmeler sağlanmasının hem de katılımcı ülkelerin rekabetçi endüstrilerini kapsayan ve en yüksek katma değere dayanan yeni bir iş modelinin başlatılmasının amaçlandığını anlattı.

F-35 ile küresel rekabete ulaşmak ve onu devam ettirmenin, diğer programlarda ve pazarlarda Müşterek Taarruz Uçağıyla bağlantısı olmayan gelişmiş teknoloji içeren projeleri de kazanma potansiyeli sağlayabileceğine işaret eden Burbage, şöyle konuştu:''Filolarında F-16 bulunan 24 ülkenin hava kuvvetleri arasında Türk Hava Kuvvetleri, uçak başına gerçekleştirdiği aylık 22 saatlik sorti sayısıyla ABD Hava Kuvvetleri ile yarışır durumdadır. Daha da etkileyici bir nokta olarak, Türk Hava Kuvvetleri nin göreve hazırlılık oranı yüzde 92 dir.Türk endüstrisi F-35 programı boyunca en önemli ürün ve servis sağlayıcılardan biri olacaktır. Aslında daha şimdiden öyledir.''

Burbage, Türkiye'nin, şu anda F-35 üretim hattına kompozit gövde üreten ve yakın bir zamanda tüm ana gövdeyi sunacak olan TAI de dahil olmak üzere olağanüstü bir endüstriyel gücü elinde bulundurduğunu kaydetti.Önlerinde, şu anda ayda 1 olan üretim programını 6 kısa yıl içinde, günde 1 seviyesine getirecek zorlu bir yolda olduklarını ifade eden Burbage, Türkiye nin bakım onarım altyapısında da anahtar bir oyuncu olmasını sağlamak için çalıştıklarını söyledi.

''YERLİ TEDARİK HEDEFİNE ULAŞTIK''
Savunma Sanayii Müsteşarı Murad Bayar, Türkiye'nin bu proje ile Türk savunma sanayisinin artan bir iş payına sahip olmasını hedeflediklerini bildirdi.Bayar, yaklaşık 8 milyar dolarlık iş hacminin yüzde 50'sinin Türkiye'de üretilmesi hedefi bulunduğunu belirterek, şunları kaydetti:''Proje sürecinde yaklaşık 6 milyar dolarlık iş hacmi ortaya çıkmış oluyor. Koyduğumuz yerli katkı hedefine böylece ulaşmış oluyoruz. Şimdi bu başarıyı gördükten sonra hedefi revize etmek gerek. Bundan sonra 'sky is the limit' gibi bir hedef koyabiliriz.''Türkiye savunma sanayisinin rekabetçiliği ve en iyi değeri sağlamasıyla bu başarıyı elde ettiğini söyleyen Bayar, öncelikle ASELSAN'ın iş payının 1 milyar dolar seviyesine ulaştırılmasını hedeflediklerini ifade etti.

''2 MİLYAR DOLARI BULAN İŞBİRLİĞİ''
İmza töreni öncesinde düzenlenen toplantıda konuşan Lockheed Martin Orta Doğu ve Afrika Başkanı James L. Jamerson ise, Türkiye ile uzun yıllara dayanan kalıcı ve sağlam işbirliğini sürdüreceklerini belirterek, bugüne kadar 100 milyon doları ortak girişim olmak üzere parasal değeri 2 milyar dolara ulaşan bir işbirliğinin gerçekleştirildiğini kaydetti.

Sürdürülebilirlik ve lojistiğin önemine de işaret eden Jamerson, bir uçağın 20 yıl boyunca kullanılabilir kılınmasının maliyetinin, ilk maliyetinden fazla olduğunu belirtti. Jamerson, entegre hava ve füze savunması sistemleri, Türkiye'nin de parçası olduğu PAC-3 hava ve füze savunma çözümü üzerinde çalıştıklarını anlattı.Türkiye'de savunma dışında gemi trafiği yönetimi ve sahil gözetleme alanlarında da işbirlikleri bulunduğunu dile getiren Jamerson, halihazırda boğazlarda uygulanan sistemin, İzmit, İzmir ve Mersin'e genişletilmesi projesinin bulunduğunu, kendilerinin de bunun parçası olmayı istediğini söyledi.

ASELSAN

Konuşmaların ardından Müşterek Taarruz Uçağı'nda gerçekleştirilecek işbirliklerine ilişkin anlaşmalar imzalandı.Toplantıda verilen bilgiye göre, imzalanan anlaşma çerçevesinde ASELSAN F-35 Şimşek II (Lightning II) uçağının elektro-optik hedef belirleme sisteminin (Electro-Optical Targeting System- EOTS) optiklerini üretecek.

ASELSAN ın Yönetim Kurulu Başkanı, Emekli General Mehmet Çavdaroğlu, elektronik ve elektro-optik alanlarında optik üretiminden başlayarak, F-35 projesinde uzun vadeli bir iş ortağı olmayı hedeflediklerini belirterek, ''Radar, aletsel seyrüsefer ve diğer stratejik aviyonik sistemleri alanındaki bilgi ve tecrübemizi sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz'' dedi.

ALP HAVACILIK
F-35 in ön gövde parçalarını üretecek olan ALP Havacılık ın Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Alpata ise, uluslararası bir ihale sonucu F-35 projesi kapsamında kazandıkları ''sleeve, outboard canopy hinge assy'' imalat programına ilişkin mutabakat metnini imzalamaktan dolayı gurur duyduklarını vurgulayarak, ''Bu gelişmeler, Müşterek Taarruz Uçağı projesinin Türk sanayisine nasıl büyük fırsatlar sunduğunu bir kere daha gözler önüne serdi'' diye konuştu. Alpata, 2 milyar dolarlık satış hedefleri bulunduğunu dile getirdi.

KALE HAVACILIK
Verilen bilgiye göre, KALE Havacılık, ihaleyi ilk F-35 test uçağında olduğu gibi, ön gövde ve kanat parçaları tedarikçisi olarak kazandı.KALE Şirketler Grubu Teknik ve Kimya Bölümü Başkanı Osman Okyay, Türk savunma ve havacılık sanayisinin sün 5-6 yılda çağ atladığını belirtti. Radarda görünmezlik özelliğine sahip, süpersonik, çok fonksiyonlu 5. nesil bir taarruz uçağı olan F-35'lerin, ilk aşamada 11 ülkede en az 13 tip uçağın yerini

_________________
ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM
KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR .


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 26 Şub 2012, 00:35 
Çevrimdışı
40_hakan_40

Kayıt: 06 May 2011, 19:42
Mesajlar: 89
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
nöron hayırdır sen gezersin buralarda...benim hiç uzun vadeli param olmadı.derler ya çocuklara bırak.aselsanda aynı öyle.ama bizde o para yok.o yüzden hiç sevmem böyle kağıtları....

_________________
HER SABAH BESMELE İLE AÇILIR DÜKKANIMIZ;
AHİ EVRAN-I VELİ'DİR PİRİMİZ; ÜSTADIMIZ.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 26 Şub 2012, 00:45 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 21:38
Mesajlar: 1330
Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
düzenli alıyorum aselsanla -aksa yı kendime göre emekli fonu oluşturdum maaşı aldıkça ufak ufak atıyorum hayırlısı .

_________________
ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM
KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR .


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 06 Mar 2012, 15:32 
Çevrimdışı

Kayıt: 12 Eyl 2011, 09:49
Mesajlar: 1666
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / ASELS [] 06.03.2012 14:59:24


Özel Durum Açıklaması (Genel)


Ortaklığın Adresi : Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 296. Cadde No: 16 Yenimahalle / ANKARA
Telefon ve Faks No. : (312) 592 10 00 / (312) 354 13 02
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : (312) 592 12 42 - 43 - 45 - 70 / (312) 592 12 49
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Sözleşme İmzalanması

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Şirketimiz ile TUSAŞ Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. arasında Görev Bilgisayarı Geliştirilmesi ve Aviyonik Ekipman Tedariği'ne yönelik olarak 6 Mart 2012 tarihinde, 17.085.828,- ABD Doları tutarında bir sözleşme imzalanmıştır. Projenin süresi 46 aydır.

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bild ... ?id=188303

_________________
Yapmis oldugum Yorum benim sahsi görüsüm olup, hicbir teknik analize dayanmamakla birlikte yatirim tavsiyesi degildir. Lütfen alim ve satimlarinizi bu yorumlara dayanarak yapmayiniz.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 06 Mar 2012, 16:00 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 21:38
Mesajlar: 1330
Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
kaptı gene ballı bir ihale daha .

_________________
ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM
KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR .


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 09 Mar 2012, 09:04 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 21:38
Mesajlar: 1330
Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
bilançolar geldi geçen seneye göre düşüş gözleniyor kar bakımından büyük ıhtımal kur farkından dogan bir olay ama uzun vadede her zaman en gözde hissem .

_________________
ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM
KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR .


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 09 Mar 2012, 13:47 
Çevrimdışı
matemse

Kayıt: 07 May 2011, 08:37
Mesajlar: 125
Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 22
***ASELS***ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Kar Payı Dağıtımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )


Ortaklığın Adresi : Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 296. Cadde No: 16 Yenimahalle / ANKARA

Telefon ve Faks No. : (312) 592 10 00 / (312) 354 13 02

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : (312) 592 12 42 - 43 - 45 - 70 / (312) 592 12 49

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : -

Özet Bilgi : Kar Payı Dağıtımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı


Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 08.03.2012

Dağıtılması Teklif Edilecek Kar Payının Hesap Dönemi : 01.01.2011-31.12.2011

Hisse Senedi Şeklinde Dağıtılması Teklif Edilecek Toplam Kar Payı (TL) : 0,00

Hisse Senedi Şeklinde Dağıtılması Teklif Edilecek Kar Payının Sermayeye Oranı (%) : 0,00

Nakit Olarak Dağıtılması Teklif Edilecek Toplam Brüt Kar Payı (TL) : 46.456.740,00

Borsa'da İşlem Gören 1 TL Nominal Değerli Beher Paya Dağıtılacak Nakit Kar Payı :

Brüt (TL) : 0,1975

Net (TL) : 0,167875

Teklif Edilecek Dağıtım Tarihi : 31.05.2012

_________________
Bir gülen birde ağlayan varsa ağla ağlayan gülene kadar.
YTD.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 09 Mar 2012, 13:49 
Çevrimdışı
matemse

Kayıt: 07 May 2011, 08:37
Mesajlar: 125
Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 22
Alınan bu kadar alınan ihaleye rağmen bu temettü dağıtımı az değilmi sizcede ASELS yatırımcıları arkadaşlarım

_________________
Bir gülen birde ağlayan varsa ağla ağlayan gülene kadar.
YTD.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 09 Mar 2012, 19:15 
Çevrimdışı

Kayıt: 12 Eyl 2011, 09:49
Mesajlar: 1666
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
matemse yazdı:
Alınan bu kadar alınan ihaleye rağmen bu temettü dağıtımı az değilmi sizcede ASELS yatırımcıları arkadaşlarım


Kar 2010 yılının oldukça altında gerçekleşmiş.
Hesaplamayı ayrıntılı incelersek hata görünmüyor.

09.03.2012 07:04:28 - ASELSAN`IN 2011/12 AYLIK KONSOLIDE NET KARI 160.755.145 TL (2010/12 AYLIK: 226.880.489 TL)


Yıllık brüt kardan dağıtılmasına karar verilen kar 46.456.740 TL.

Aselsan ödenmiş sermaye 235.224.000 TL.

46.456.740 / 235.224.000 = 0,1975 TL Hisse başı brüt kar

Brüt Kar 0,1975 * Stopaj oranı 0,15 = 0,029625 TL Gelir vergisi / stopaj

Brüt Kar 0,1975 - Stopaj 0,029625 = 0,167875 TL = Dağıtılacak Hisse Başı Net Kar

_________________
Yapmis oldugum Yorum benim sahsi görüsüm olup, hicbir teknik analize dayanmamakla birlikte yatirim tavsiyesi degildir. Lütfen alim ve satimlarinizi bu yorumlara dayanarak yapmayiniz.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 09 Mar 2012, 20:04 
Çevrimdışı
pamuk

Kayıt: 07 May 2011, 07:05
Mesajlar: 79
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2
sayın polaris elimde 500 lot aselsan mevcut ne kadar temetü alırım acaba


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 09 Mar 2012, 21:41 
Çevrimdışı

Kayıt: 12 Eyl 2011, 09:49
Mesajlar: 1666
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
pamuk yazdı:
sayın polaris elimde 500 lot aselsan mevcut ne kadar temetü alırım acaba


Birim hisse başına net 0,167875 TL.

500 Adet * birim kar payı 0,167875 = 83,9375 Toplam kar payı / temettü

Toplam 83,93 TL. olarak görünmekte.

_________________
Yapmis oldugum Yorum benim sahsi görüsüm olup, hicbir teknik analize dayanmamakla birlikte yatirim tavsiyesi degildir. Lütfen alim ve satimlarinizi bu yorumlara dayanarak yapmayiniz.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 12 Mar 2012, 10:56 
Çevrimdışı
matemse

Kayıt: 07 May 2011, 08:37
Mesajlar: 125
Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 22
Arkadaşlar bu ani düşüş neden bilgisi olan varmı

_________________
Bir gülen birde ağlayan varsa ağla ağlayan gülene kadar.
YTD.


Başa Dön
 Profil  
 
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 818 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 55  Sonraki


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 41 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
cron
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.