Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Oca 2018, 21:41

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

ÖNEMLI DUYURU:

Sayın üyelerimiz,

Yeni yasallaşan SPK yasası , bizim gibi borsa konusunda yorum yazılan siteler ve bu sitelerde yazan herkes için yeni düzenlemeler getirmektedir. Bu nedenle sitemizde yorum yapan, yazı yazan herkesin yazdıkları nedeniyle ciddi sorumluluklar yüklendikleri, yasaya aykırı yazılar nedeniyle de ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceği malumunuzdur.
Bu nedenle, yazdığınız her yazıyı dikkatle hazırlamanız, hisse hakkında kesinlik içeren ifadelere yer vermemeniz, tahminlere dayalı fiyat vermekten kaçınmanız ve hissenin durumunu etkileyebilecek resmi olmayan her türlü duyum ve yorumlardan kaçınmanız büyük önem taşımaktadır. Forumlara yer sağlayıcı pozisyonumuz nedeniyle , yazılan yazılardan sitemiz herhengi bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak yasaya aykırı yazılan yazılar nedeniyle , ilgili kişinin sorumlu tutulacağını, yazdıklarınız nedeniyle ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceğinizi unutmayınız.
Herkesin yeni yılını tekrar kutluyor, güzel ve kançlı bir yıl diliyoruz.
Saygılarımızla

Hissetüyoları yönetimi

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 28 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 02 May 2011, 18:07 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Şirket Bilgileri

Şirket Adı Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş.
IMKB Kodu ARSAN E
Pazar Ulusal
Sektör Dokuma, Giyim Eşyası ve Deri
Kayıtlı Sermaye 100.000.000 TL
Öd. Sermaye 47.050.000 TL
Tak. Sak. Oranı % 19,00
Kuruluş Tarihi 22.06.1984
Halka Aç. Tarihi 25.06.1998
İlk İşlem Tarihi 02.07.1998

Faaliyet Alanı İplik-Örme Kumaş-Katlama Büküm-İplik Boyama-Kumaş Boyama

Telefon 0344.2512801 Belgegeçer 0344.2512333
E-Posta borsa@arsantextile.com
İnternet Adresi http://www.arsantextile.com/index_tr.html
Yönetim Merkezi Karacasu Kasabası Karaçay Mevki Arsan Dokuma Boya Sanayi Merkez / K.Maraş

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 May 2011, 23:56 
    Resim
arkadaşlar oncelıkle selamlar herkese bol kazanclar dılerım.arsan dıkkatle bakılınca onemli bır cıkış yapmış ki bu 1. dalga olarak degelendırısek ki fıatı 1.57 den 2.43 lere tasımış bır dalgadır ve bunun duseltmesı de olusmuş ve fıat 2.02 ye gelmış sonrasında ıse muhtemel bır 3. dalga (muhtemel dıyorum cunku 2.02 den olusan cıkış sankı 3lu dalga cıkışi gıbı gorunmektedır. bu da belkıde bır C dalgasının ilk dalgası olabılecegı ongorusunu bıze vermektedır.)herneyse muhtemel bır 2. kanal olusumu vardır ve bu kanal bugun fıatın duşmemesi ve oradan destek olunması itibarı ile çalışmaya başlamış gibi gorunmektedır.eger bu kanal calısmaya devam ederse ust banda yetısınceye kadar arsan la beraber buralarda olacagım eger ust band zaman içinde yukarı kıruılırsa ki beklentım odur muhtesem bır 3. dalga da oldugumuz onaylanacaktır ve belkide tepeler gecılecektır (bu son soyledıgım erken bır ongoru olmaktadır kımse bunu bılemez suan için bekleyecez gorecez.)
sonuç ta Kanal destegı calımıstır bu kanalın onemi yarın ve sonrakı gunlerde daha net anlasılacaktır.SON durumda RSI gosterghede 50 yı hafıften yukarı kesmiş gibi dir yarın ufak bır artısla kapanışla bu servye gecılecek ve bu da bır alım sınyalı olacaktır.ytd
bekleyelım,gorelım arsan bızı nerelere taşiyacak lord mu yapacak yoksa rezılmı yakında anlasılacaktır .ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Haz 2011, 00:20 
bedros

Sn Olgunnn siz işi biliyorsunuz hisseyi ciddi bir takibe alalım...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Haz 2011, 22:34 
bedros

Hocam cvp vermene gerek kalmadı ben çıktım :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Haz 2011, 23:11 
    Resim
goruldugu uzere kanal destegınde ve muhteşem 2.15 destegının uzerındeyız ve genel durumu takıp edıyoruz.Sikişan hıssede bollinger daralmiş vede yatay hale gelmiştır ve sıkışma nedenıyle 20 ile 50 gunluk ortalamalar arası mesafe çok azalmış ve fıatta bu aralıktadır.bu ortalamaların bırbırıne yaklasması onemli hareketlerın başlangıcının sınyalı olabılmektedır.
Ayrıca songunlere bakınca dususu devam ettıren hısse artık ufak kademelerle dusmektedır yani artık düşemiyor destekte ayak,bacak oyunu yapıyor.YANİ ARKADAŞLAR Bİ GORUŞ VARDIR DENILIR Kİ ;BELLİ BİR SEVYEYE KADAR YUKSELEN BORSA ARTIK ARTAMIYORSA DUSECEKTIR,BELLİİ BİR YERE DUSEN HISSE ARTIK DAHADA DA DUSEMIYORSA YUKSELECEKTIR. KISACA ARTAMAYAN BORSA DUSER,DUSEMEYEN BORSA CIKAR MANTIGINA GORE ,ARSANIMIZ yeterınce duştum dıyor daha da dusemıyor dusuşü zor olmaktadır(düşüşün ivmesı çok azalmiştır.,gostergeler guç toplandıgını işaret edıyor(RSI 50 cıvarında yatay da heran 50 userıne çıkış olabılır,momentuma bakınca çok net şekılde düşüyor ama fıuat buna eşlik etmıyor yani gostergedeki net düşüş fıatta yok (taban çalısması oluyor ve 2.27-2.19 aralıgınmda tutunmustur.)yani momentumun bu hızlı dusuşü ,ile fıat arasında uyumsuzluk sozkonusudur.ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Haz 2011, 23:23 
    Resim
bi onceki(ustteki )mesajımda anlattıgım uyumsuzlugu gostermek için bır grafık daha vermek uygun olur dedım.dıkkatle ınceleyınız derim.(gosterge net sekılde düşüyor ,fıatlar o oranda dusmuyor.ve son gun oluşan pozısyon ile dıp uyumsuzlugu pembe çızgilerle gostermey çalıştım.)
uyumsuzluklarda onemli sinyallerdır ama tek başlarına yatersız kalırlar ,yınede onemli sınyaldır.ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Haz 2011, 21:36 
    Resim
Ewet sevgılı arsan severler.Son gunku ufak bır artış ile bollinger band al ve ust bandlar yukarı dogru yonelme sinyali (egimleri yukarı döndü). verdi . orta bandın ustunde kapaniş yapıldı ve bir trend donusumu olusabılme olasılıgı soz konusudur.yarın dusuşle kapatmaz ise 2. gun olacak orta bandın ustunde kapanış olaral ve band lar da daha belırgın sekılde yukarı donecek.
Bu arad kırmızı ile cızıli kanalımız bize eşlik etmeye devam edıyor.hedefımız ust band dır.son olarak grafıkte yok ama 10 gunluk ortamala yukarı egım gosterıyor ,bu erken bır çıkış sınyalı olabılır.ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Haz 2011, 20:54 
    Resim
arkadaşlar arsan daki durum şudur;yıllar sonra arsan kar acıklamiş,bu onemli temel analiz yonunden,
ayrıca teknık acıdan herzaman harika olan bır hıssedır.Ve çok onemli bir forMasyon yapıyor TOBO ,BU FORMASYON ÇoK GUÇLU BIR FORMASYONDUR.Ayrıca dıpten gelen dalga yapısı ve olusan duseltme yapısı 3. dalga da oldugumuzu gosterdıgını daha onceden acıklamıstım ve hatta onemli bır kanal destegınde oldugunu hergun yazmıstım ve bu kanalın da dogru çalıstıgını anlatmıstım.
FORMASYON HEDEFİ 2.89 LAR OLUP EGER 3. DALGADdilik sabırla bekleyelıA OLDUGU ONAYLANIRSA YANI UST KANAL KIRILIRSA FIAT UMMADIK YERLERE GIDEBILIR.Ama .şimdilik sabırla formasyonun tamamlanması bekleyelım.
son gun itibarı ile goruluyorki RSI henuz 50 referans çızgısı kestı ve mdaha bugun 10gunluk ortalama 20 gunlugu kesti ,bana gore onemli bır trend yeni başladı diye dusunuyorum

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Haz 2011, 14:38 
bu dalga yapısına uymuyor gıbı gorunuyor bu 2.34 ler yınede belli olmaz.ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Haz 2011, 23:08 
ılgınç ortalıgı yıkan arsan var sayfada kimse yok ggenede yazayım .

ewt arkdaşlar yıne geldım ii akşamlar herkese,bugun arsan beklenen hareketi yaptı 2.30 lara degdi ve 2.43 ile kapattı ben az alabıldım ,şunu soylıyım ınsan bazen suraya gelecek der burda yazmısım 2.30 lar veya daha asagısı seans içi gorulebılır dıye ama ben de her ihtımale karşi 1.35 ten alım yaptım ,ne olur olmaz dıyerekten sonucta fayda oldu bana fena degıl bugun için ve onemli olan 2.43 ile kapatmaktı.
arkadaşlar bu arsanın teknık gıdışatına resmen bayılıyorum çok az yanılgıya dusurur,2.30 sevyesı olusan cıkışin %62 lık fıbosuna denk gelıyor ve aynen yaptı ordan dondu.kafama takılan soru şu onceden beklentım olusması gereken 3. dalga olusamdan sekteye ugramiş gıbı gorunsede ,arkadaşlar şunu soylıyım dalga sekteye ugramadı ancak uzatack bır dalganın ilk sınyalı oldu soyleki muhtemel bır 3. ana dalganın alt dereceli 1.dalgası ve onun duseltmesı olustu dıye dusunuyorum.
eger onumuzdeki 2 -3 gun hareket devam ederse ki edecegı gorunuyor ,BUNU İLK KEZ SOYLUYORUM DALGA ONCEKİ TEPEYI TRANSIT GECEBILIR.O YUZDEN SATİŞ İÇİN ACELE ETMEYINIZ,MOMENTUMUN DOLGUNLUGA ULAŞMASINI VE ORDA TABAN YAPMASINI VEYA AŞAGI DONUŞ SINYALINI VERMESINI BEKLEYIN.ACLE ETMEYINIZ ÇUNKU DUSUNDUGUM DALGA SOZ KONUSU İSE ÇOK AZ OLAN BIR DALGA YAPISI VE İLGINÇ FIATLARIN OLUSMASI SOZKONUSUDUR.VE BOYLE FIRSATLAR AZ ELE GECER.
Arkdaşlar uyarıyorum bu arada bu yazdıklarım tavsıye ıcermıyor,beklentıleın uzerınıe olusabılme sı muhtemel dalga yapısı uzerıne dusunceleım dır.belkıde 3 dalgalık onemsız bır çıkış bu olusan çıkış ,kımse bilemez .yani arkadaşlar ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Haz 2011, 12:58 

sayın olgunnn

mümkün olduğunca yorumlarını, analizlerini takip ediyorum ve başarılı buluyorum. emeklerin için teşekkürler. fakat sormak istediğim Türkiye ve Dünya gündemini takip ediyormusun. izlenimlerin nelerdir. gündemde olan sorunlar olası çıkış dalgalarını erteleyebilir mi? saygılar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Haz 2011, 15:55 
thunder47 yazdı:
sayın olgunnn

mümkün olduğunca yorumlarını, analizlerini takip ediyorum ve başarılı buluyorum. emeklerin için teşekkürler. fakat sormak istediğim Türkiye ve Dünya gündemini takip ediyormusun. izlenimlerin nelerdir. gündemde olan sorunlar olası çıkış dalgalarını erteleyebilir mi? saygılar.

İZLİYORUM kardeşim ve şunu soylıyım ımkb çok saglam duran bır borsadır mesele yabancı gırecek ama bana bıraz prım ayarlayın şoyle bı %10-15 cıvarında yarlayın kı geleyım.Gelınce dolar duscek borsa cıkacak.ADAMLAR RÜŞVET İSTIYOR VE BIZDE BUNU VERME TELAŞİNI YAŞADIK GECEN HAFTA.
K.Y NASIL İYİ ŞİRKET SAGLAM ŞİREKET ARIYORSA VE BULDUGUNDA FIATININ GERI CEKILMESINI BEKLŞIYORSA YABANCIDA IMKB nin geri çekılmesını beklıyor ve gecen hafta onları memnun edecek sevyelerde oluştu.Acıkcası cuma gunu sabah 1.620 goren dolar vardı ve yanılmıyorsam 60bınler ve altına cekılen fıatlamalarda bırden yukarı dondugunu ve bı anda doların 1.59 lara geldıgını gordum ve dedım bazı yabancı fonlar alıma mı gecti.ŞUAN tepkı donemıne gırdık tahmınım 63.200 cıvarından satış yıyebılırız bu sevyeler gecılırse66 bınler gorulur dıye dusunuyorum.ancak 70 bınlerı gececegımızı çok ama çok zor goruyorum.ÇUNKU 70 bınde satış yapılması konusuda çok buyuk bır konsesensus var, ve bu tıp yuvarlak sevyeler gecılmesı hep zor olmustur. kaldı ki arsanın yapacagı dalga hareketı eger dusundugum gıbı ise yavaşlar ama tersıne donmez,yani zaman olarak uzayabılır.ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Haz 2011, 10:53 

olgun reis selam kolay gelsin ben bir acemiyim diğer sitede seni takip ediyordum buradada şimdi benim bir bakış açım var bakalım usta sensin bende talebe doğru yapmışmıyım yada az çok kapmışmıyım bi şey bu hisse ile ilgili grafik koyamıyorum sana şimdi tarih ve değer yazacağım sen noktaları koy bakalım
başlangıç noktamız 01/03/2010 tarihinde 1,19
1,nolu nokta 03/05/2010 tarihinde2,42
2.nolu nokta 01/09/2010 tarihinde 1,35
3.nolu nokta 31/12/2010 tarihinde 2,58
4.nolu nokta 02/03/2011 tarihinde 1,69
ve bizim beklediğimiz 5.dalga hedef fiyatımız3,90

şimdi açıklamasını yapayım sana başlangıç ve 1.dalgaarası 1,23 kuruş var ve 2. ve 3. dalga arasıda 1,23kuruş buda bize 1 ve 3 nolu dalgalar eşit arttığına göre beklenen 5. dalga boyuda
başlangıç ve 3. dalga boyunun arasındaki farkın %161nin 4. dalgaya eklenip belirlenmesi ile 5. dalaganın gideceği hedef fiyatı buluruz

üstadım grafik koyamadım ama senin beni anlayacağını düşünüyorum doğru yorum yapmış olabilirmiyim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Tem 2011, 13:38 
    Resim
OLUŞAN DALGA YAPISI 2li zigzag çıkışına benzıyor.BU DALGA YAPISI OLUSUYORSA HEDEF SAPTAMA YOINUNDEN YUKARDA GRAFIKTE Kİ IHTIMAL DALGALARI OLUSABILIR.VELHASIL OBO FORMASYONU TAMAMLANACAKTIR.YTD.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Ağu 2011, 01:30 

sayın olgunnn arsanda son durum nedır acaba??

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 28 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 23 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.