Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 22 Kas 2017, 22:17

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

ÖNEMLI DUYURU:

Sayın üyelerimiz,

Yeni yasallaşan SPK yasası , bizim gibi borsa konusunda yorum yazılan siteler ve bu sitelerde yazan herkes için yeni düzenlemeler getirmektedir. Bu nedenle sitemizde yorum yapan, yazı yazan herkesin yazdıkları nedeniyle ciddi sorumluluklar yüklendikleri, yasaya aykırı yazılar nedeniyle de ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceği malumunuzdur.
Bu nedenle, yazdığınız her yazıyı dikkatle hazırlamanız, hisse hakkında kesinlik içeren ifadelere yer vermemeniz, tahminlere dayalı fiyat vermekten kaçınmanız ve hissenin durumunu etkileyebilecek resmi olmayan her türlü duyum ve yorumlardan kaçınmanız büyük önem taşımaktadır. Forumlara yer sağlayıcı pozisyonumuz nedeniyle , yazılan yazılardan sitemiz herhengi bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak yasaya aykırı yazılan yazılar nedeniyle , ilgili kişinin sorumlu tutulacağını, yazdıklarınız nedeniyle ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceğinizi unutmayınız.
Herkesin yeni yılını tekrar kutluyor, güzel ve kançlı bir yıl diliyoruz.
Saygılarımızla

Hissetüyoları yönetimi

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 333 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 03 Eyl 2014, 21:36 

Ettiği teşekkür: 64
Aldığı teşekkür: 40
moderator kardeşim çalışman için teşekkürler.akiş 1,5yıldır birleştikten beri gerçekten yatırımcı için çoooook uzun bir zaman diliminde bekletti.artık o kadar beklemeden ve de bedelliye para yatırıp bu zamana kadar ilk aldığımız seviyelerde olması bizi çok üzüyor.akiş için başka projelerde beklediğimiz aşikar.geçen haftalarda yapılan alımlar boşuna değildir.lotların çoğunu patron topladı.yakın bir zamanda hareketlenir gibiyiz?ne düşünyorsunuz?alım için hep uygun bir zamanı bekledim demiştiniz.sizce artık zamanı mı?teşekkürler
ayrıca sadece vıp olanlara değil buradanda ücretsiz bir şekilde destek verdiğiniz için size sonsuz teşekkürler ediyorum.
vıp şu an için uğramıyorum bir yanlış anlaşılmadan dolayı benim şifremle mükerrer girişler yapıldığı söylenildi site tarafından ben şifremi başkasına vermedim artık girdiğim bir başka bilgisayarda şifremi mi kaydettiler anlamadım ama genede bir sorun çıkması diye girmiyorum. ama çokta merak ediyorum vıp olanları.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Eyl 2014, 14:48 

Ettiği teşekkür: 139
Aldığı teşekkür: 936
sabırtaşı42 yazdı:
moderator kardeşim çalışman için teşekkürler.akiş 1,5yıldır birleştikten beri gerçekten yatırımcı için çoooook uzun bir zaman diliminde bekletti.artık o kadar beklemeden ve de bedelliye para yatırıp bu zamana kadar ilk aldığımız seviyelerde olması bizi çok üzüyor.akiş için başka projelerde beklediğimiz aşikar.geçen haftalarda yapılan alımlar boşuna değildir.lotların çoğunu patron topladı.yakın bir zamanda hareketlenir gibiyiz?ne düşünyorsunuz?alım için hep uygun bir zamanı bekledim demiştiniz.sizce artık zamanı mı?teşekkürler
ayrıca sadece vıp olanlara değil buradanda ücretsiz bir şekilde destek verdiğiniz için size sonsuz teşekkürler ediyorum.
vıp şu an için uğramıyorum bir yanlış anlaşılmadan dolayı benim şifremle mükerrer girişler yapıldığı söylenildi site tarafından ben şifremi başkasına vermedim artık girdiğim bir başka bilgisayarda şifremi mi kaydettiler anlamadım ama genede bir sorun çıkması diye girmiyorum. ama çokta merak ediyorum vıp olanları.

Sayın sabırtaşı;

Hisseyi artık tanıyorsunuz, her noktasına kadar biliyor sayılırsınız. Dediğiniz gibi patron 2 nedenden dolayı hisse toplar.

1. Hissede arzı iyice daraltıp hisseyi harekete hazır hale getirmek. Burda piyasadan zamanında toplanan lotların şahsi hesabında toplanıyor olması da söz konusu.

2. Bildiğiniz gibi kardeşler arasında sorun var, patron da kendi payını mümkün olduğunca artırıp yönetim kurulunda psikolojik üstünlük sağlamak istiyor olabilir. Zaten şu anda kendisinin de yönetiminde olduğu Akkök holdingin %31.41 payı ve ondan sonra da %20.30 kendi şahsi payı mevcut.

Her iki durumda da hisse bir şekilde toplandı ve sadece bir tik dokunuşa ihtiyacı var, onu yapar mı yapmaz mı keyfe kalmış.

Alım için uygun mu sorusu için: Daha önce de birkaç kez bahsettim, Bağdat Caddesi civarı toplanan apartmanların alımı ve projesinde 1. apartmanda işlem başladı. Yani ilk etap, diğer apartmanların da projeye dönüşmesi ve inşaata başlanması izlenecektir.

Unutulmaması gereken şey, bu bölgedeki projelerin bitim süresi 2 yıla uzayan bir durum arzetmekte ve yatırımın geri dönüşü yap-sattan ziyade kira geliri gözetilmesi durumunda 5 yıldan uzun sürecek gibi gözüküyor. Bu durumda yine önceden defaatle belirttiğim gibi ciddi finansman yükü oluşturacaktır. Benim asıl beklentim Çamlıca'ya ne gibi proje yapılacağı. Cami inşaasının bitmesini ve çevre düzenlemesini mi bekliyorlar bilmiyorum. Sonuçta kısa vadeli bir beklenti henüz oluşmadığı için şimdilik beklemede ve izlemedeyim. Bu kadar toplanmış hissenin ne zaman hareket edeceğine gelince, heran veya uzun bir bekleyiş de olabilir, tamamen patronun keyfine kalmış.

Vip yorumlarınız için teşekkürler ve selamlar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Eyl 2014, 16:44 

Ettiği teşekkür: 139
Aldığı teşekkür: 936
"Bu kadar toplanmış hissenin ne zaman hareket edeceğine gelince, heran veya uzun bir bekleyiş de olabilir, tamamen patronun keyfine kalmış."

Bir önceki yorumumda kurduğum cümle buydu, Patron tahtayı kaldırdı, her ne kadar kapanış seansında 2.45 satışa gelinse de. Bu tür toplanmış hisselerde teknik yorumlar hep yetersiz kalmıştır.

Sayın sabırtaşı inşallah sizin gibi sabırla bekleyenler karşılığını alır, fazlasıyla hakettiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Şub 2015, 20:43 

Ettiği teşekkür: 64
Aldığı teşekkür: 40
Uzun zamandir kimse ugramiyor hissedarlar ne dersiniz harekat zamani yakin mi sizce uzun zamandir bekletiyor o kadar arsa alindi gecen sene bedelliyse bircok para toplandi projeyi bekleyen bircok arsa var Akibati var varda var e ne duruyorsun proje yapsana 3 lere 4lere gitsene. Moderator kardesm son durum hakkinda bir yorum bekliyoruz. Birde gecen sene bir oneride bulunmustum tekrar istiyorum. Siteyi android ortama tasirsaniz cok faydai daha yararli hizli bilgi als verisi olur diye dusunuyorum.tesekkurer

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Şub 2015, 02:09 
furkand

Konum: Yazik oldu bütün emeklerime degermiydi senin gibi KALPSIZE...
Ettiği teşekkür: 214
Aldığı teşekkür: 169
arkadaslar anlayan bilancoyu degerlendire bilirmi

AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. / AKSGY, 2014/Yıllık Konsolide Net Dönem Karı 58.634.016TL

AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. / AKSGY, 2014/Yıllık Konsolide Olmayan Net Dönem Karı 60.513.738TL

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Şub 2016, 18:10 
Analizci

Ettiği teşekkür: 176
Aldığı teşekkür: 2325
Akiş Gayrimenkul, hisse fiyatının gerçek performansı yansıtmadığı gerekçesiyle hisse geri alacağını duyurdu

Akiş Gayrimenkul KAP'a yaptığı açıklamada, hisse geri geri alımı için SPK'ya başvuru yaptığını duyurdu. Şirket, sermayenin %2'sine kadar pay için, kamuya açıklanan son mali tablolara göre özkaynak değerinin %30 iskontolu değerine denk gelen birim hisse fiyatının altındaki her türlü hisse fiyatıyla geri almayı planlıyor.

Akiş Gayrimenkul'den konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

Ortaklığımız hisse fiyatının, faaliyetlerinin gerçek performansını ve portföy değerini yansıtmadığı düşüncesinden hareketle, Ortaklığımız paylarının Sermaye Piyasası Kanunu'nun 22. maddesi ve SPK'nın Geri Alınan Paylar Tebliği (II-22.1) çerçevesinde Ortaklığımız tarafından satın alınmasına,

- Satın alma sürecinin ekli "pay geri alım programı" doğrultusunda yapılmasına,

-Gerek görüldüğü takdirde ödenmiş/çıkarılmış sermayenin %2'sine kadar pay için, kamuya açıklanan son mali tablolara göre özkaynak değerinin %30 iskontolu değerine denk gelen birim hisse fiyatının altındaki her türlü hisse fiyatıyla Borsa'da geri alımının yapılabilmesine,

- Geri alım programının, 2015 yılı Genel Kurul tarihine kadar geçerli olmasına ve geri alım programının geri alıma konu azami pay sayısına ulaşılmasına kadar sürmesine,

- Geri alım programı çerçevesinde gerçekleştirilen işlemlerin yapılacak ilk Genel Kurul'da ortakların bilgisine sunulmasına,

-Geri alım programının yukarıda belirtilen Tebliğin 5. maddesinin 6'ncı fıkrasına istinaden Sermaye Piyasası Kurulu onayına müteakip yerine getirilmek üzere yürürlüğe girmesine karar verilmiş olup, Sermaye Piyasası Kurulu'na ilgili başvuru yapılmıştır.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Şub 2016, 18:13 
Analizci

Bu duruma göre; 9 aylık bilançoya göre defter değeri 3.94 TL bunun %30 iskontolu fiyatı 2.75 TL

%2 pay : 4 Milyon LOT hisse.

SON GÜNCEL FİYATI 16.02.2016 KAPANIŞIYLA : 2.20 tl

SONUÇ: Maksimum 2.75 TL'ye kadar en fazla 4 milyon lot hisse geri alımı planlanmaktadır. BİLGİ

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 Şub 2016, 12:22 
Analizci

Analizci yazdı:
Bu duruma göre; 9 aylık bilançoya göre defter değeri 3.94 TL bunun %30 iskontolu fiyatı 2.75 TL

SON GÜNCEL FİYATI 16.02.2016 KAPANIŞIYLA : 2.20 tl

SONUÇ: Maksimum 2.75 TL'ye kadar en fazla 4 milyon lot hisse geri alımı planlanmaktadır. BİLGİ

YILLIK BİLANÇO AÇIKLANDI, GELEN BİLANÇO GAYET GÜZEL.

Yeni duruma göre;

ÖZSERMAYE : 1.048.958.742
SERMAYE : 200.000.000
DEFTR DEĞERİ : 5.244 TL

5.24 TL bunun %30 iskontolu fiyatı 3.67 TL

SON GÜNCEL FİYATI 19.02.2016 KAPANIŞIYLA : 2.22 tl

SONUÇ: Maksimum 3.67 TL'ye kadar en fazla 4 milyon lot hisse geri alımı planlanmaktadır. BİLGi

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Mar 2016, 17:27 
furkand

Hisse başı net 15 kuruş temettü Allah Bereket versin.gerci benden baska kimseler yok herhalde.

Pay Grup Bilgileri 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenmesi Teklif Edilen Nakit Kar Payı - Brüt (TL) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenmesi Teklif Edilen Nakit Kar Payı - Net (TL)
B Grubu,AKSGY(Eski),TREAIGY00017 0,1500000 0,1500000 
A Grubu,İşlem Görmüyor(İmtiyazlı),TREAIGY00025 0,1500000 0,1500000 
Teklif Edilen Nakit Kar Payı Ödeme Tarihi
18.04.2016

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Mar 2016, 17:47 
furkand

KAP: Maddi Duran Varlık Satımı AKSGY [ ] /AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

Orjinal Link: 

http://www.kap.gov.tr/api/bildirim.a...25&isenglish=0

Maddi Duran Varlık Satımı

Ortaklığın Adresi : Miralay Şefik bey Sokak No: 11 K:5-6 Gümüşsuyu 34437 Taksim / İstanbul 
Telefon ve Faks Numarası : (212) 393 01 00 / (212) 393 01 02 
E-posta adresi : info@akisgyo.com 
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası : (212) 393 01 00 / (212) 393 01 02 
Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır 
Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır 
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır 
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : - 
Özet Bilgi : İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Kısıklı Mahallesi'nde kain Ada No: 2773 ve Parsel No: 2'de kayıtlı bulunan taşınmazdaki hisselerimizin satışı hakkında 

Satışa Konu Maddi Duran Varlığın Niteliği : Arsa 
Satışa Konu Maddi Duran Varlığın Mevkii, Yüzölçümü : İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Kısıklı Mahallesi'nde kain Ada No: 2773 ve Parsel No: 2'de kayıtlı bulunan arsa, 19.340,29 m2 
Satışa İlişkin Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 23.03.2016 
Toplam Satış Bedeli : 58.020.870 TL + KDV 
Satış Bedelinin Ortaklık Ödenmiş Sermayesine Oranı (%) : 29,01% 
Satış Bedelinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Mali Tablosundaki Aktif Toplamına Oranı (%) : 3,25% 
Satış Bedelinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Mali Tablosundaki Maddi Duran Varlıkların Net Değerine Oranı (%) : 5,55% 
Satış Koşulları : Vadeli 
İşlemin Tamamlandığı/Tamamlanacağı Tarih : - 
Satış Amacı ve Ortaklığın Faaliyetlerine Etkisi : - 
Elde Edilen Maddi Duran Varlık Satış Karının/Zararının Tutarı : 8.820.870 TL 
Varsa Satış Karının Ne Şekilde Değerlendirileceği : - 
Karın Ne Şekilde Değerlendirileceğine İlişkin Yönetim Kurulu Karar Tarihi : - 
Karşı Taraf : İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı 
Karşı Taraf İle Olan İlişkinin Niteliği : - 
Maddi Duran Varlığın Değerinin Belirlenme Yöntemi : Emsal Karşılaştırma Yöntemi 
Değerleme Raporu Düzenlenip Düzenlenmediği : Düzenlendi 
Değerleme Raporu Düzenlenmediyse Nedeni : - 
Değerleme Raporu Düzenlendiyse Rapor Sonucu Bulunan Tutar : 49.200.000 TL 
İşlem Değerleme Raporundaki Sonuçlara Uygun Gerçekleştirilmemişse/Gerçekleştirilmeyecekse Gerekçesi : İşlem Değerleme Raporuna Yakın Bir Değerde Pazarlık Usulü Gerçekleştirilmiştir. 

EK AÇIKLAMALAR:

Şirketimiz Yönetim Kurulu Tarafından,

İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Kısıklı Mahallesi'nde kain Ada No: 2773 ve Parsel No: 2'de kayıtlı bulunan taşınmazdaki hisselerimizin 58.020.870,00 TL+ KDV bedel ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na satılmasına,

Söz konusu satış bedelinin iki eşit taksitte ve ilk taksit tutarını tapu sicili nezdinde yapılacak mülkiyet devir tarihinden itibaren 15 takvim günü içerisinde, kalan bakiyeyi ise ilk taksit tarihini takip eden 30 takvim günü içerisinde tahsil edilmesine, 

Karar verilmiştir.

Saygılarımızla,

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Haz 2016, 17:48 
furkand

bu birlesme olursa hangi sirkete daha cok faydasi olur acaba
ustadlar bir inceleye bilirmi acaba

KAP: Özel Durum Açıklaması (Genel) AKSGY [SAFGY ] /AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

Orjinal Link: 

http://www.kap.gov.tr/api/bildirim.a...49&isenglish=0

Özel Durum Açıklaması (Genel)

AÇIKLAMA:

Yönetim Kurulumuzca, 

Şirketimizin stratejik planları doğrultusunda ve gayrimenkul sektöründeki hedeflerimiz paralelinde yaratılacak sinerji de düşünülerek, Şirketimizin SAF Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile, 6362 Nolu Sermaye Piyasası Kanunu, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:II, No: 23.1 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 23.2 sayılı Birleşme ve Bölünme Tebliğ'i, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu, 5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu ve ilgili diğer mevzuat hükümleri çerçevesinde birleşme görüşmelerine başlanmasına, 

Bu süreçte hukuki, teknik, vergisel, finansal ve sair değerlendirmelerin yapılabilmesini teminen danışman şirketlerin seçilmesine,

karar verilmiştir.

Saygılarımızla,

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Haz 2016, 23:57 

Ettiği teşekkür: 65
Aldığı teşekkür: 346
Dostum slm. AKSGY de SAFGY de kısa vadede %50 yapmış. Sanırım bu haber kaptan önce piyasalarda satın alınmış.
SAF ın PD 455 mil $ ve PD/DD oranı 0,63. halka açıklık oranı %45
AKİŞ in PD 362 mil $ ve PD/DD oranı 0,59.halka açıklık oranı %27
Öyle sanıyorum ki her ikisinin de paralel gitmesi beklenebilir.
Ama yukarıda bahsettiğim gibi %50 pirm var. Daha ne kadar primlenirler onu iyi düşünmek gerek.
AKİŞ şu an geriye dönük baktığımızda zaten pik noktasında. SAF ise geçmiş yıllardaki en yüksek tepesine %40 uzaklıkta.
KYTD...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Haz 2016, 08:20 

Ettiği teşekkür: 4950
Aldığı teşekkür: 87
Görüşmelerin ne şekilde sonuçlanacağı bilinmez.
Olumlu sonuçlanır da birleşme kararı alınırsa, ayrılma hakkı vs doğup doğmadığı da fiyat hareketlerini etkileyebilir. O zaman (sanırım) defter değerine doğru hareketlenme olabilir (halen defter değerini aşmamışsa).
Tabii bunlar kesin bilgi değil.
Bu tür konular ve AKİŞ tam da MReha ve Düzceli'nin uzmanlık alanı sanırım.
Gerçi (AKİŞ ile ilgili) esas büyük beklenti Çamlıca'da bulunan arsanın ne zaman/ne şekilde değerlendirileceği diye hatırlıyorum...
Hayırlısı.
Selamlar...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Haz 2016, 14:12 
furkand

kutlu yazdı:
Olumlu sonuçlanır da birleşme kararı alınırsa, ayrılma hakkı vs doğup doğmadığı da fiyat hareketlerini etkileyebilir. O zaman (sanırım) defter değerine doğru hareketlenme olabilir (halen defter değerini aşmamışsa).
Gerçi (AKİŞ ile ilgili) esas büyük beklenti Çamlıca'da bulunan arsanın ne zaman/ne şekilde değerlendirileceği diye hatırlıyorum...
Hayırlısı.
Selamlar...

Sayin kutlu camlica arsasi satildi diye biliyorum

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Haz 2016, 14:19 

Ettiği teşekkür: 4950
Aldığı teşekkür: 87
furkand yazdı:
kutlu yazdı:
Hayırlısı.
Selamlar...

Sayin kutlu camlica arsasi satildi diye biliyorum

Ben de Üsküdar satıldı diye biliyorum.
Kap haberlerini kontrol etmek lazım.
Fırsat olursa bakarım...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 333 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.