Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Oca 2018, 21:30

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

ÖNEMLI DUYURU:

Sayın üyelerimiz,

Yeni yasallaşan SPK yasası , bizim gibi borsa konusunda yorum yazılan siteler ve bu sitelerde yazan herkes için yeni düzenlemeler getirmektedir. Bu nedenle sitemizde yorum yapan, yazı yazan herkesin yazdıkları nedeniyle ciddi sorumluluklar yüklendikleri, yasaya aykırı yazılar nedeniyle de ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceği malumunuzdur.
Bu nedenle, yazdığınız her yazıyı dikkatle hazırlamanız, hisse hakkında kesinlik içeren ifadelere yer vermemeniz, tahminlere dayalı fiyat vermekten kaçınmanız ve hissenin durumunu etkileyebilecek resmi olmayan her türlü duyum ve yorumlardan kaçınmanız büyük önem taşımaktadır. Forumlara yer sağlayıcı pozisyonumuz nedeniyle , yazılan yazılardan sitemiz herhengi bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak yasaya aykırı yazılan yazılar nedeniyle , ilgili kişinin sorumlu tutulacağını, yazdıklarınız nedeniyle ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceğinizi unutmayınız.
Herkesin yeni yılını tekrar kutluyor, güzel ve kançlı bir yıl diliyoruz.
Saygılarımızla

Hissetüyoları yönetimi

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 178 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 09 Eyl 2012, 00:16 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
.......

En son tunga tarafından 11 Eyl 2012, 19:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 Eyl 2012, 00:24 

....

En son tunga tarafından 11 Eyl 2012, 19:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 00:44 

Konum: AKILDENEN FENERE İMAN FİTİLİ GEREK YAŞANMAZKİ ALEMDE ALLAHI BİLMEYEREK
Aldığı teşekkür: 5
tunga yazdı:
ayrıca akfenin dolaşımdaki hisse sayısı 40.740.000 lot hisse tuplu halde ağırlıkla garantide.buda beni rahatlatıyor.saygılarımla.

sayın tunga bu borsada ne hisseler pirimlendi korkupta girmeye cesaretimiz olmayan akfen gibi bir hisse mutlaka gidecektir hele harekete başlasın bence isterlerse gayet iyi yerlere gelir sanırım kısa sürmez harekete başlar sonra bu sayfada şenlenir belki bu sefer bize sorarlar burdan almak uygunmudur diye hele biraz pirimlensin ondansonra daha güçlü ilerler ben akfende bu gücü görüyorum birde netaştan-rehag tan bir cacık olmayacağına inanalar bizim gibi zararını kurtarmak isteyenler gelmeye başladımı buranın durumu daha bir hoş olacağa benzer bakalım zaman bunu gösterecek ama biraz yurumesi lazım hareket vede bereket misali

yatırım tavsiyesi değildir sadece bir fikirdir...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 08:08 

sayın zengin ,2,5 yıl önce 12,5 tlden halka arz edilmiş holdingler içinde büyüme rekorı kıran bu şirketin ,şayet temettü verimliliği yüksek olursa, yılsonu 1,500 000 tl civarında beklenen karın %20 si temettü olarak verilse hisse başı 2,06 tl eder ki bu hissenin ikiye katlanması demektir.ayrıca hisse takasına bakılırsa imkb nin en toplu hissesi akfen holding.%85 i garantinin elinde dolaşımdaki hisselerin.%4 üdoçenin elinde sabit duruyor.granti bankası bu kadar parayı boş yere bağlamaz.cti gurup maldan çıkmış.sayın ahmet güvenin dediği gibiyse adamların pek çıkacak malı kalmamış.eger köprü ve oto yol ihalesinin birini doğuş holdingle birlikte alırsa bu fiatlar kısa süre sonra hayal olacaktır.iki çılgın türk; FERİT ŞAHENK VE HAMDİ AKIN.bunlalerın kaptan olduğu gemiye bizde bindik.ALLAH sonumuzu hayır eyleye.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 13:48 

sayın tunga sizce akfende hareket nezaman başlar bu hafta şöyle 12 lere gitse güzel olur değilmi?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 13:57 

birde dikatimi bişey çekiyor netaşla aynı hareketleri yapıyor sanki banamı öyle geldi

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 14:47 

evet hissede hareket henüz yok.ilk 6 aylık bilanço bile fiatlanmadı.hemen bütün yatırım kuruluşları 13,30 ile 17,50 arasında hedef belirliyorlar.birde köprü ve otoyol ihalesine gireceği kesin .bunuda fiatlamadı.hisse garantinin elinde toplu olarak duruyor.bekliyecez ne kadar beklerim bilmiyorum ama başka çaremde yok.buradan başka bir senet düşünmüyorum.henüz borsada alımlar genele yayılmadı.bankalardan sonra sanayi hisseleri ve holdinkler geliyor.fakat netaştaki kadar huzursuz değilim.ilk kez rahat uyku uyudum cumadan beri
çünkü netaş beklenmedik bir düşüşte yaşatabilir insana.hiç değilse ben 2,5 yıl önceki 12,5 telenin altında 10,20 den aldımdiye teselli buluyorum.birde çok karlı şirket.fonlar akfene ne zaman yönelir bilemiyorum.ikimizin alışları speği çok rahatsız etmişe benziyor.bu hisse den başkasını artık düşünmüyorum.sayın zengin size akfenin telini yazayım yatırımcı ilişkilerinden sorumlu aylin hanıma ulaşıp bilgi alabilirsiniz(02123718700) saygılarımla.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 15:11 

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 6
Ben şirketin kar dağıtım politikasını merak ediyorum özellikle.Henüz bir kar dağıtımı yok.Bu sene oldukça karlı görünüyor.Özellikle 9.ay bilançoya önemli bir kar daha yansıyacak gibi.Özellikle ido ve tav gelirleri düşünülürse.Fakat neden halen fiyatı sadece 1.5 yıllık karına denk noktada.Gözden kaçırdığımız negatif bir durum mu var acaba.Karlılığının yanı sıra borcuda pek az sayılmaz aslında.Sorun buradamı acaba?
Sn tunga belliki siz bu yola(akfene) baş koymuşsunuz.Lütfen bir araştırma imkanınız olursa ve cevap yazarsanız sevinirim.saygılar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 15:45 

sayın ekspert,birkere 350 milyon euro yani 700 milyon tl hes1 in satışından şirketin kasasına girecek para var.sırada hes2,hes3 var.tav bile piyasa degerinin çok üzerinde satıldı.şirketin borçları uzun vadeli.gittikçe azalıyor.bnde temettü politasını çok merak ediyorum.bu konuda araştırıyorum.bir şey dikkatimi çekmiyor değil.akfenin borsadaki %85 hissesinin sahibi garanti.benim korkum hamdi akın garanti aracılığı ile hisseyi topluyor olması yani bir patron hissesi ise akfen tıpkı göltaş ve bağfaş gibi netaş gibi anamızı ağlatır.bunuda bilmek çok zor.temettü konusunda yeni kanun bir yaptırım ortaya koyuyormu. bilmiyorum.dedğim gibi karın %20 si dağıtılsa hisse uçar.oda SAYIN HAMDİ AKININ sütüne kalmış birşey.eger sütü temiz bir patronsa küçük yatırımcının maduriyetini önler.sütü temiz değilse sadece biz hisseyi seçtiğimiz için yanılmış oluruz.dua edelimde sayın Hamdi akın SAYIN MUSTAFA KOÇ GİBİ sütü temiz biridir.çünkü şirket sahibinin tutumu çok önemli.2,5 yıldır çok sayıda yatırımcı akfende madur olmuş.edindiğim bilgiye göre SAyın hamdi akın borsadan hisse alabileceğini beyan etmiş.zaman göstertecek bakalım.inşallah tercihimiz olumludur.bir yatırımcı koç hissesinin dişında hangi hisseye girerse endişeler ve kayıplar çoğalıyor benim gibi. saygılarımla.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 16:05 

sayın tunga teşekkür ederim aylin hanımla yarın görüşeceğim sanırım siz benim torunları tanıdığım kadar akfeni tanıyorsunuz buda bende daha çok güven oluşturdu herşey gönlünüzce olsun benim hisseye inancım gittikçe artıyor ciddi alış yaptık bakalım ne olacak önemli olan hissenin ilerlemesi ve bu güveni pekiştirmesi tabi biraz zaman lazım belki eli kulağındadır tren kalkınca vagonları dolaşıp eski dostlala muhabbet yenilerede hoş geldin deriz hayırlısı inşallah ytd...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 16:09 

nugyonun kar satışları başladı ordaki arkadaşlarada sağlam gemiler lazım bakarsın onlarda buraya doğru gelirler ozaman sayfamız coşar ne dersin sayın tunga ytd....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 16:17 

degerli kardeşim sayın zengin .ben herkesin kazanmasını çok isterim.benim 5 yılda kazandığımı fazlasıyla netaş bir haftada aldı.ben orada yazan bazı kişilere kuşku ile bakmaya başladım.ne zaman hisse gidecek diye yazarlarsa netaş ta baskın satışlar oluyor.etkilenmedim değil çok etkilendim.ahmet güven orayı terk ettiğinde bnde netaştan uzak durmalıydım.yanıldım.netaştaki 8 milyon lot senedi öldürmüştür.hiç bir spek hisseye giremez.yönü oeprehag tayin ediyor.acaba burdaki %85 garantideki hisse kime ait?şayet garantininse sorun yok.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 16:28 

bunu öğrenebilirmiyiz öğrenirseniz paylaşmanızı rica ederim birde hissenin toplu olması faydalıdır dağınık hisseler genelde yataya sarar yada düşer diye biliyorum ama derli toplu hisseler daha güvenlidir ytd...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 16:40 

sayın tunga kötü niyet besleyerek yazanlar yazdıklarına inanmaya başlarlar vede kazdıkları kuyuya kendileri düşer bu tarih boyunca böyle olmuştur yani niyet hayırsa akıbette hayır niyet kötüyse akıbette kötü olur mantığı bana göre hayat felsefesidir biz iyi niyetle bu gemiye bindik rabbimden hayırlısını diledim ve hisseyi tanıdıkça içim daha rahat vesselam ama burası borsa be tahminlerin gerçekleşme olasılığı hisseyi yönetenlerin iyi niyetinede bağlı gelecek vadeden hisseler elbetteki değerini bulur ve ben yelkenleri açtım ruzgarı bekliyorum ytd...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2012, 16:51 

hakkımızda hayırlısı.

En son tunga tarafından 11 Eyl 2012, 19:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 178 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.