Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Kas 2017, 02:41

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

ÖNEMLI DUYURU:

Sayın üyelerimiz,

Yeni yasallaşan SPK yasası , bizim gibi borsa konusunda yorum yazılan siteler ve bu sitelerde yazan herkes için yeni düzenlemeler getirmektedir. Bu nedenle sitemizde yorum yapan, yazı yazan herkesin yazdıkları nedeniyle ciddi sorumluluklar yüklendikleri, yasaya aykırı yazılar nedeniyle de ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceği malumunuzdur.
Bu nedenle, yazdığınız her yazıyı dikkatle hazırlamanız, hisse hakkında kesinlik içeren ifadelere yer vermemeniz, tahminlere dayalı fiyat vermekten kaçınmanız ve hissenin durumunu etkileyebilecek resmi olmayan her türlü duyum ve yorumlardan kaçınmanız büyük önem taşımaktadır. Forumlara yer sağlayıcı pozisyonumuz nedeniyle , yazılan yazılardan sitemiz herhengi bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak yasaya aykırı yazılan yazılar nedeniyle , ilgili kişinin sorumlu tutulacağını, yazdıklarınız nedeniyle ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceğinizi unutmayınız.
Herkesin yeni yılını tekrar kutluyor, güzel ve kançlı bir yıl diliyoruz.
Saygılarımızla

Hissetüyoları yönetimi

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 02 May 2011, 18:50 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
HİSSE : AEFES

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Anadolu Efes Biracılık Ve Malt San. A.Ş.
Faaliyet Alanı : Bira ve Malt Üretimi
Sektör : Gıda , İçki ve Tütün Sanayi
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 1966
Halka Aç. Tarihi : 24.07.2000
İlk İşlem Tarihi : 24.07.2000

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 21:05 

2,3 altına gelmediği sürece alınmalı,2,45 kısa vadeli olarak tutulabilir

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2011, 09:26 

evet yükselişle basladı ve böle devam eder

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 May 2011, 16:46 

bence bu kağostan en zararsız efes çıkacak yolu açık düşmedi bu bile çok güzel afyon %50 düştü

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 May 2011, 13:38 

evet kapa yeni haber düştü artık efes alır basını gider.efesin notu arttı artık çok güzel günler yakın.bide alkolsuz bira üretmeye basladı alkolluden daha çok satacahı kesin yurt dışı pazarıda hazır.o yüzden efeste çok büyük heyecanlar var.ve takip edenler biliyor bir aydan fazla takipteyim alan kazanacak.siz arkadaşlara inceleyin diyorum

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 May 2011, 19:24 

gugu yazdı:
evet kapa yeni haber düştü artık efes alır basını gider.efesin notu arttı artık çok güzel günler yakın.bide alkolsuz bira üretmeye basladı alkolluden daha çok satacahı kesin yurt dışı pazarıda hazır.o yüzden efeste çok büyük heyecanlar var.ve takip edenler biliyor bir aydan fazla takipteyim alan kazanacak.siz arkadaşlara inceleyin diyorum

gugu kardeş yine bol keseden sallıyonn..sen 10 gün öncede afyon 180 ne düştü hemen alın diyordunn afyon 110 kadar düştüüü...aefes konusundada ihtisas sahibiyimdirrr..öy alıp başını giden bir kağıt olmadı hiçbir zamann...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2011, 16:51 

hakan kardeş senin egcyo nu da gördük nerelere geldi satmadın dimi elende patladı.bende vardı 1.60 tan sattım ve 1.30 dan geri aldım.ama bak afyon şimdi nerelere gidiyo ve egcyo da sana çok faydalı akıl verdim ama sen anlamadın.akmgy içinde yazdım bak bedelsiz açıkladı aç akmgy sayfasını bak benden baska yazan varmı.sen bu borsada neyin ihtisasını yaptığın çok belli oluyo kayıpın.şimdi de efesden bekliyorum güzel hareketler.madem bu borsadan bi habersin beni takip ette biraz sende bişeyler kazan hakan kardeş laf yetiştirme para kaybetme ve borsa inat kaldırmaz bunuda aklında hiç çıkarma

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2011, 16:52 

hakan kardeş senin egcyo nu da gördük nerelere geldi satmadın dimi elende patladı.bende vardı 1.60 tan sattım ve 1.30 dan geri aldım.ama bak afyon şimdi nerelere gidiyo ve egcyo da sana çok faydalı akıl verdim ama sen anlamadın.akmgy içinde yazdım bak bedelsiz açıkladı aç akmgy sayfasını bak benden baska yazan varmı.sen bu borsada neyin ihtisasını yaptığın çok belli oluyo kayıpın.şimdi de efesden bekliyorum güzel hareketler.madem bu borsadan bi habersin beni takip ette biraz sende bişeyler kazan hakan kardeş laf yetiştirme para kaybetme ve borsa inat kaldırmaz bunuda aklında hiç çıkarma ;)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2011, 18:35 

gugu yazdı:
hakan kardeş senin egcyo nu da gördük nerelere geldi satmadın dimi elende patladı.bende vardı 1.60 tan sattım ve 1.30 dan geri aldım.ama bak afyon şimdi nerelere gidiyo ve egcyo da sana çok faydalı akıl verdim ama sen anlamadın.akmgy içinde yazdım bak bedelsiz açıkladı aç akmgy sayfasını bak benden baska yazan varmı.sen bu borsada neyin ihtisasını yaptığın çok belli oluyo kayıpın.şimdi de efesden bekliyorum güzel hareketler.madem bu borsadan bi habersin beni takip ette biraz sende bişeyler kazan hakan kardeş laf yetiştirme para kaybetme ve borsa inat kaldırmaz bunuda aklında hiç çıkarma ;)

kardeşim ben egcyo 1,99 dan sattımmm...sen sıkma canını bended aefes var... ama senin gibi reklamını yapmamm..elimdeki malınn...hatta babamda tam 15 yıldır var...aefes bu borsanın en sağlam kağıtlarındandırr ...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2011, 18:49 

gugu yazdı:

aefes konusuna gelince de elbet bir gün gidecek ay sonu temetü verecekk zaten...gel istersen birgün aefes bilançosunu sana kalem kalem anlatayım türkiye balkanlar orta asyada kaç adet fabrikası var pazar payları yatırımları personel sayısı gelecekteki vizyonu hatta 41. yılları firmanın sana 41 yılı bile anlatabilirimm..dedim ya belki borsa dan senin kadar anlamam ama aefeste iddaamı da sana bırakmamm..senin borsadan anlayışını zaten 170 ten afyon çimentoyu kaçırmayın deyişinden anlıyorumm

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2011, 21:09 

tamam kardeş burasıda bildiklerini paylaşma yeri ben paylaşıyorum senin anladığın gibi reklam yapmıyorum.madem ki çok biliyorsun sende paylaş muhalefet yapma.afyona gelice hangi kağıt düşmedi ki bu kaosta o düşmesin al egcyo o da düştü diğerleride senin borsa anlayışında bu demek sadece çamur atmak.ben bildiklerimi paylaşmaktan mutlu oluyorum ama senin gibi simsarlarda olacak tabi.he ilgini çekermi bilmem ama bide akmgy ile de yazıyorum oda takibimde paylaşıyorum.ilgilenmiyorsan yorum yapma bari.ilgilenenleri para kazanmaktan bari etme.ben egcyo satın demiyorum borsa alt üst oldu o yüzden sat düşünce al düyorum ki ben onu sattım ama afyonu bu kadar beklemediğim için tuttum ne var bunda

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2011, 21:23 

bak akmgy bedelsiz açıkladı oraya benden başka yazan yok söyledim ama alana sen almadıysan senin zararına.bildiğini söylemeyen şeytandır derler.ben yazıyorum söylüyorum senin yaptığın gibi yazanlara çamur atmıyorum.sende bir gün bu erdeme sahip olursun ama inat etmeyi bırakman gerek ok anlayana.varsa bildiğin takip ettiğn heberin olduğu bi kağıt söyle bizde ortak olalım bizde araştıralım.bu sitenin amacı bu senin yaptığın gibi yorum yapanlara muhalefetlik yapma yeri değil ok

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 May 2011, 18:17 

gugu yazdı:
bak akmgy bedelsiz açıkladı oraya benden başka yazan yok söyledim ama alana sen almadıysan senin zararına.bildiğini söylemeyen şeytandır derler.ben yazıyorum söylüyorum senin yaptığın gibi yazanlara çamur atmıyorum.sende bir gün bu erdeme sahip olursun ama inat etmeyi bırakman gerek ok anlayana.varsa bildiğin takip ettiğn heberin olduğu bi kağıt söyle bizde ortak olalım bizde araştıralım.bu sitenin amacı bu senin yaptığın gibi yorum yapanlara muhalefetlik yapma yeri değil ok

akadaşım egcyo da 1,99 dan forumda çıkın diye yazdık o kadar...asıl simsarlık yapan sensinn senin telkininle 170 ten afyon alan birinin hali nedir acaba onu düşündün mü hiç..benim anlatmak istediğim böyle gidecekk uçacak diye şeyler yazma vebal alırsınnn..170 ten afyon alıp 110 düşünce nasıl bir psikolojiye düşer insan acabaa..akmerkez zaten bedelsizi en garanti olan kağıt dostomm o beklentiyle 100 leri denedi bu kağıt öncede ilk defa yapmıyorki bunuu..umarım benim dediğimi anlamışsındırr...sadece alın,kaçırmayın,uçacak ,kaçacak gibi terimler acemi arkadaşları etkilerr..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Haz 2011, 20:37 

evet efes artık bi hareket sendende bekliyorum kredi notun arttı derecelendirme notun arttı.seninde haberlerin güzel.aldığımdan beri yerinde sayıyorsun.kısa vadede senden 30 olmanı bekliyorum artık.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Haz 2011, 20:43 

bide bişey açıklamak istiyorum.arkadaşlar ben günlük al satçı değiim. ben orta vadede al sat yapıyorum.belli bi hedef koyuyorum ona ulaşınca satıyorum.günlük yapılanda bi şey kazanıldığına inanmıyorum.günlük sakat iş.bu gün 5 alır yarın 9 verirsin.o yüzden bana orta vade daha mantıklı geliyor.ama uzun vade en garantisi.a tipi fon gibi az ve uzun süreli ama garanti.o sabır bende de yok gibi.benim kulvarım orta.yorumlarımıda ona göre yazıyorum aman dikkat.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: immortal18, Majestic-12 [Bot] ve 51 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.